Гороскоп на 4 січня

Овен ♈

Слід оцінити, наскільки Вам допомагають люди, з якими Ви постійно маєте справу. Якась дружба може зачахнути, але зате звільниться місце для нових альянсів. Якщо відчуваєте, що віддалилися від дорогих людей, настав час наводити мости.

Телець ♉

Перед Вами відкриються нові кар’єрні перспективи, яким слід приділити найпильнішу увагу. На перший план вийдуть Ваші професійні цілі та досягнення, а кар’єрна драбина здасться не такою вже крутою. Настав час продумати Ваш наступний крок по ній. Підтримка світил допоможе втілити мрію в реальність.

Близнюки ♊

Якщо Ви шукаєте нові перспективи в розширенні кругозору, то сьогодні світила допоможуть Вам у подібних починаннях. Мова може йти про фізичні подорожі (по можливості), але також і про можливість відправитися в подорож уяви, не залишаючи затишне крісло. Вас чекають нові враження і спогади.

Рак ♋

Минуле вийде на перший план, але зірки не закликають Вас наново переживати старі рани. Навпаки – у Вас з’явиться можливість зцілитися, залишити минуле позаду і стати новою, кращою версією себе. Ви знаєте, хто або що заважає Вам жити далі, і здатні звільнитися від цієї перешкоди.

Лев ♌

Ви поглянете на важливі зв’язки більш сентиментальним поглядом. З одного боку, ясно видно прекрасні якості коханої людини або друзів, з’явиться віра в майбутнє, оптимізм. З іншого – якщо хтось “сачкует” у плані внеску в стосунки, це теж стане абсолютно очевидно.

Діва ♍

Сьогодні Ви зосередитеся на питаннях роботи, здоров’я, повсякденної рутини. Але якщо поточна робота набридла, не варто йти зі скандалом. Жага змін може поєднуватися з сильним нетерпінням; можливо, Ви почнете активніше займатися власним здоров’ям. Всі ці починання будуть на краще. Але як відомо, самі надійні зміни – поступові.

Терези ♎

Вплив Місяця зробить акцент на самовираженні, романтиці, творчості. Вірте в силу щирості. Якщо хочете спробувати себе в мистецтві або розповісти комусь про свої почуття, зараз саме час закликати всю можливу впевненість і зробити такий важливий крок. Ризикніть!

Скорпіон ♏

У відносинах з близькими додасться чутливості і навіть сентиментальності. Багато поки тільки планується, але будь-які починання, пов’язані з наведенням затишку або поповненням у родині, вітаються. Акцент на емоційних основи і коренях принесе оздоровлення в усі сфери Вашого життя.

Стрілець ♐

Життя понесеться навскач. Здається, що доведеться займатися великою кількістю питань, але на ділі це буде дуже корисно для Вашої психіки. Важливо також зосередитися на комунікації, спілкуватися з людьми. День може таїти можливість, пов’язану з усним або друкованим словом.

Козоріг ♑

Якщо останнім часом гроші палили кишеню, то прийшла пора змін. Ви придумаєте, як заробляти, і заощаджувати. Розробляючи нову стратегію, Ви задумаєтеся про те, чого чекаєте від своїх доходів. Прийняті зараз рішення будуть дуже вірними.

Водолій ♒

Місяць у Вашому знаку, немов відбивач, спрямовує енергію на нову главу свого життя. Щоб мрія стала реальністю, Вам важливо вірити у своє право отримати бажане. Всесвіт допоможе Вам опинитися там, де Ви повинні бути. З Вас – тільки чітко сформульоване бажання.

Риби ♓

Настав час позбутися від вантажу важких емоцій. Кажуть, що коли зачиняються одні двері, тут же відкриваються інші, і зараз ця приказка, без сумніву, вірна для Вас. Важливо чесно оцінити свою ситуацію і зрозуміти, які речі повинні залишитися в минулому. Звільнившись від непотрібного, Ви розчистите місце для майбутнього.