Скільки щастя відміряно кожному знаку Зодіаку

Овен

Овнів не можна назвати щасливчиками по житті. Та й вони самі не сподіваються на примхливий успіх і не чекають подарунків Долі. Внутрішні імпульси, якими часто керуються, штовхають їх в активні дії, але не дають почути голос інтуїції. Щасливі шанси Овну надаються на етапі становлення кар’єри, коли вони чудово опиняються в потрібний час у потрібному місці.

Телець

Тельці – реалісти в житті. Однак у глибині душі вони сподіваються і вірять у те, що одного разу їм дуже пощастить, і вони круто змінять своє життя. Успіх супроводжує земного знаку у фінансових справах, рідше – у коханні. Серед Тельців багато тих, хто вважає себе улюбленцями Долі. Але й тих, хто зараховує себе до невдах, теж чимало.

Близнюки

Близнюків без перебільшення можна назвати улюбленцями Фортуни. Вони легко йдуть життям, одержуючи все, що їм потрібно. Їхній секрет полягає в тому, що вони відкриті для всього нового і не мислять стереотипами. Позитивний настрій приваблює добробут у всіх сферах.

Рак

Раки самі закривають собі дорогу до щастя, відмовляючись від можливостей та перспектив. Успіх наздоганяє їх тільки в зрілому віці, коли вони перестають ховатися у своїй «черепашці». І тоді представники цього знака розуміють, скільки загалом вони впустили в молодості.

Лев

Леви самі себе вважають щасливчиками, але часто переоцінюють своє везіння. Внаслідок цього навіть невелика поразка сприймається ними як велика трагедія. Якщо вони навчаться бачити плюси навіть у негативних ситуаціях, то залучать на свій бік примхливу Фортуну.

Діва

Критичний настрій Дів відлякує від них удачу, яка й так їм не надто допомагає. Вони звикли покладатися на інтуїцію, повністю довіряючи розуму. В результаті їм не щастить навіть у дрібницях, а всі можливості просто проходять повз них. Якщо Діви будуть дивитися на життя оптимістично, то зможуть переламати цю тенденцію.

Терези

Терезам потрібно пам’ятати, що удача допомагає сміливим. Поки представники цього знака сумніваються і не наважуються зробити перший крок, вони втрачають шанс, яким обов’язково скористаються більш заповзятливі конкуренти. Іноді їм варто менше думати та більше діяти.

Скорпіон

Скорпіони мають відмінну інтуїцію. Вони передчують погані події, завдяки чому успішно уникають серйозних неприємностей. Для когось це вже є неймовірним везінням. Люди, народжені під цим знаком, вміють виходити сухими з води, а іноді навіть отримують користь з обставин, що склалися.

Стрілець

Стрільці мають мінімальний набір якостей, властивих щасливим людям. Але!.. вони мають чітке уявлення про те, чого хочуть досягти в житті. А їхня активна життєва позиція збільшує ймовірність на успіх, завдяки чому Стрільці є улюбленцями Долі.

Козоріг

Козороги впевнені, що нічого просто так не падає з неба. Своє щастя вони кують самі і скептично ставляться до історій про неймовірне везіння. Їх не можна назвати закінченими невдахами, але вони свідомо відмовляються від участі у будь-яких заходах, які передбачають розіграш шляхом випадкового визначення переможця.

Водолій

До Водоліїв успіх приходить несподівано, навіть коли вони не прагнуть до нього. Це ті люди, яким трапляються найлегші квитки на іспиті та «потрібні» карти в азартних іграх. Вони не бояться ризикувати, за що Доля до них більш ніж прихильна.

Риби

Риби – справжні щасливчики, які притягують у своє життя щасливі випадки. Відмінне природне чуття наводить їх туди, де вони можуть запропонувати щось по-справжньому вигідне. Деколи здається, що вони просто сидять і чекають, коли до них припливе черговий «бонус».

Джерело