Гороскоп чоловіків-переможців

За успіхи і якість життя чоловіка найчастіше відповідають його виховання і набір генів, які передалися йому у спадок. Але варто зазначити, що і положення планет у момент народження чоловіка прямо впливає на його вміння “крутитися” і досягати бажаних результатів. Що ж, давайте розберемося, чоловіки яких знаків зодіаку переможці по життю?

Овен

Для чоловіка знака Овен одним із головних життєвих принципів є рух уперед. Причому для Овна абсолютно не важливо, чи буде це рух “по головах”, чи мирний обгін конкурентів. Головне для нього – це перемога. А яким шляхом – справа другорядна.

Телець

А ось у представників знака зодіаку Телець не настільки розвинений суперницький дух. Але незважаючи на деяку повільність і досить стриманий темперамент, ці чоловіки нерідко досягають певних висот. І все це завдяки притаманній усім Тельцям обачливості та послідовності.

Близнюки

Якщо говорити про чоловіків знака зодіаку Близнюки, то в них бажання вибиватися вперед як такого немає. Тобто, їм не принципово, чи будуть вони перевершувати своїх друзів або колег у фінансовій сфері і чи пощастить їм більше в особистому житті. Але Близнюкам якимось чином вдається вдало влаштуватися в житті, навіть незважаючи на відсутність у них бажання конкурувати.

Рак

Чоловіки-Раки, подібно до Тельців, дуже часто досягають бажаного результату завдяки своїй відповідальності та планомірності. Ці чоловіки не намагаються довести оточуючим, що вони кращі за інших. Ба більше, вони, навпаки, як правило, уникають будь-якої публічності та боротьби “за виживання”. Типові чоловіки-Раки повільно й обережно просуваються до своїх цілей. А такий підхід до будь-якої справи якраз найчастіше і приносить багаті плоди.

Лев

Чоловік-Лев, безсумнівно, переможець у житті. Принаймні, так думає він і його близьке оточення. А впевненість у своїх силах – це, як відомо, пів дороги до перемоги. Найчастіше ці чоловіки просуваються до поставлених цілей поважно і впевнено. Вони не звертають особливої уваги на те, чи є у них конкуренти. Для них головне – це перемога. А все інше – мішура і порожні звуки.

Діва

Чоловіки знака зодіаку Діва не надто напористі й цілеспрямовані. Але в них є одна дуже важлива якість – педантичність. Будь-яку роботу вони завжди виконують на совість і в суворо обумовлені терміни. А у сфері любовній не люблять поспіху. Уміння вичікувати, розраховувати і думати головою, а не серцем допомагає Дівам у кінцевому результаті здобувати перемогу.

Терези

Терези – це, мабуть, найменш конкуруючий знак зодіаку. Чоловіки-Терези через властиву їм сумнівність часто поступаються лідируючими позиціями конкурентам. І роблять це вони навіть не тому, що не впевнені у своїх силах або чогось бояться. Терезам не цікаві змагання. Вони звикли вирішувати будь-які спірні питання полюбовно. Конкуренція для них неприйнятна.

Скорпіон

Скорпіон – це чоловік-переможець із великої літери. Придушити конкурента для Скорпіона – це найкраща нагорода, яку можна собі тільки уявити. У володарів знака Скорпіон сильно розвинений дух суперництва, тому вони завжди прагнуть посісти лідируючі позиції, як у професійній сфері діяльності, так і в особистому житті.

Стрілець

Чоловіки-Стрільці зазвичай вирізняються азартністю і жвавістю темпераменту. Для них перемога – це лише приємний бонус у захопливій подорожі під назвою суперництво. Стрільці із задоволенням “посувають” колег, обіймаючи їхню посаду, і без докорів сумління крадуть коханих своїх друзів. Простіше кажучи, Стрільці мисливці і любителі екстриму. А сама перемога для них – це всього лише приз за найкращу “роль”.

Козоріг

Чоловіки-Козороги дещо схожі на своїх стихійних братів Тельців і Дів. Але на відміну від перших, у них у будь-якій сфері діяльності є чітко розроблений план, завдяки якому їм вдається вступити в ряд переможців. Козороги завжди перемагають у роботі, оскільки приділяють їй 99% свого часу, але, на жаль, за це їм нерідко доводиться розплачуватися особистим життям, яке не завжди складається гладко.

Водолій

Чоловіки-Водолії не особливо люблять конкурувати. Життя, на їхню думку, настільки багатогранне і насичене, що для кожного, хто бажає змагатися, обов’язково знайдеться своє місце, варто лише глянути на ситуацію трохи під іншим ракурсом. Життя більшості Водоліїв настільки цікаве і яскраве, що поки інші грають у гру під назвою “суперництво”, першим вдається отримувати задоволення від життя, залишаючись при цьому сторонніми спостерігачами.

Риби

Поки більшість чоловіків бореться за успішне і перспективне майбутнє, типові чоловіки-Риби стоять осторонь і мріють про те, як було б чудово, якби все, про що вони мріють, ставало дійсністю. Одним словом, чоловіки-Риби – мрійники. Якби всі свої думки і задумки вони втілювали в життя, то багато їхніх потенційних суперників давно б залишилися позаду.

Оригінал