Наскільки темна ваша душа згідно зі знаком Зодіаку

Коли ми вивчаємо знаки Зодіаку, то звертаємо увагу на позитивні характеристики, ігноруючи неприємну інформацію. А даремно…

Знати про темні сторони свого знака не менш важливо, ніж про добрі аспекти. Все тому, що ця інформація допоможе глибше заглянути всередину себе та проаналізувати свою особистість об’єктивніше.

Овен

У вашій душі немає темряви! Ви в принципі людина не зла. Якщо у вас і виявляється щось темне, це пов’язано з адреналіном. Тим самим відчуттям, яке, наприклад, прокидається під час спуску на американських гірках.

Телець

У вас темна душа, але мало хто знає про це. Ваша темрява проявляється у почутті власництва, що виникає стосовно тих, хто вам справді дорогий. Супутні до цього ревнощі і бажання контролювати загострюються. Зрештою ті, хто відчують на собі всі ці принади, просто прагнуть втекти від вас.

Близнюки

Для вашої душі характерний темно-сірий колір. Ви дуже незлобна людина, але можете таким стати, якщо на те є причини! Темно-сірий колір свідчить про те, що ви існуєте на межі між добром і злом. Ви можете змінювати відтінки в залежності від того, який з них більш доречний у кожній конкретній ситуації.

Рак

Ви дуже емоційні. Враховуючи той факт, що ви також чутливі та не впевнені в собі, вашій душі відповідає глибокий синьо-фіолетовий відтінок. Він настільки насичений, що здається майже чорним.

Лев

Коли ви ніжні та милі, у вашій душі просто не залишається місця для темряви. Це добре, оскільки ви природжений лідер та інші люди йдуть за вами. Ви ж не хочете відвести їх на темний бік, хіба не так?

Діва

У вашій душі немає темряви. Ви ініціатор, який постійно рухає світ уперед. У вас просто не залишається сил, які б могли витратити на темні справи.

Терези

У вас чорно-біла душа. Ви можете бути надзвичайно нещасними і повністю поглиненими темрявою, але вже наступної миті все змінюється. Ви почуваєте себе добре і випромінюєте сліпуче біле світло. Все залежить від вашого настрою у кожний конкретний момент. От і все.

Скорпіон

Ваша душа чорна. Жоден промінчик світла не може вижити в цій темряві. На вигляд ви можете здаватися цілком невинною людиною, але це лише маска. Під нею ховається справжня темрява. Втім, вам це зовсім не заважає.

Стрілець

Часом ви можете проявляти себе як досить поверхнева людина. Ви постійно приміряєте на себе ті чи інші образи. Якщо одним із них виявиться злість у душі, то ви приміряєте і його! Але для вас справжня темрява абсолютно нехарактерна.

Козоріг

Ваша душа темна, але у цікавому сенсі. Ви огорнуті цими вібраціями імли і моторошності, що притягує до вас інших. А значить – бути пригодам! Отже, можна сказати, що така темрява йде вам лише на користь! Несподівано, правда?

Водолій

Вашу душу не назвеш темною. Якщо вже на те пішло, ви прагнете уникати темряви. Любіть насолоди, які пропонує життя. А ваші дивацтва та незрозумілі дії в результаті допомагають залишатися у світлі.

Риби

У вас змішалися темрява та світло. Все залежить від вашого настрою. Сьогодні ви можете бути в депресивному настрої, а вже завтра все може змінитись. Найменші зміни в житті можуть сильно позначитися на тому, що відбувається у вашій душі.