Головний ключ до серця чоловіків різних знаків Зодіаку

Кохання – прекрасне і дивовижне почуття, особливо коли воно взаємне. Привернути увагу коханого чоловіка і знайти ключ до його серця нескладно: для цього всього лише необхідно дізнатися його знак Зодіаку.

Коли ми закохуємося, то боїмося, що наші почуття будуть невзаємними. З погляду психології жінки набагато довше і болючіше переживають нерозділене кохання, ніж чоловіки. Щоб уникнути цього, необхідно відразу ж знайти ключ до серця коханого. Щоб привернути до себе увагу чоловіка, для початку потрібно дізнатися його знак Зодіаку. Таким чином ви зможете привернути до себе коханого, спираючись на його характер і вподобання. Експерти розкажуть вам, як закохати в себе різних представників зодіакального кола.

Овен

Якщо Овни ставлять цілі, то вони завжди досягають їх. За своєю натурою вони завойовники і люблять, коли все відбувається так, як вони хочуть. Їхня партнерка, навпаки, повинна мати легкий характер. Її завдання – довести своєму коханому, що в парі домінує тільки він, а вона лише є його музою, яка надихає на нові вчинки. Щоб завоювати серце Овна, потрібно проявити слабкість, іноді навіть безпорадність. Якщо він запросив вас на побачення, дозвольте йому самостійно вибрати місце і час. У жодному разі не проявляйте рішучість і впевненість і ніколи не сперечайтеся з ним, інакше спільного майбутнього вам не світить.

Телець

Ні для кого не секрет, що Тельці трохи ліниві. Вони не схильні до зрад і зазвичай проводять все своє життя з однією-єдиною жінкою. Однак навіть урівноваженого Тельця може розлютити жінка, яка порушує порядок і гармонію в його домі. Якщо ви хочете пов’язати своє життя з представником цього знака Зодіаку, то з перших зустрічей ви маєте проявити себе як берегиню вогнища. У спілкуванні з Тельцем демонструйте практичність і спокій. Не варто постійно натякати на бажання піти до дорогого ресторану: через деякий час після початку стосунків краще проявити ініціативу і приготувати романтичну вечерю вдома. Не забудьте прикрасити стіл додатковими атрибутами, такими як свічки, квіти, красиві серветки.

Близнюки

Представники повітряної стихії уникають спілкування з надто серйозними і зарозумілими людьми, бо цінують легкість і простоту. Тому, якщо ви хочете завоювати серце Близнюків, ви маєте бути веселою і легкою на підйом. Іноді у цього представника зодіакального кола виникають божевільні думки, і ви зможете підкорити його, якщо підтримаєте якусь нестандартну витівку. Якщо на першому побаченні ви захочете посидіти в якомусь тихому і затишному місці, то можете вважати, що ця зустріч була останньою. Крім того, Близнюки цінують свою свободу, тому ви маєте змиритися з тим, що іноді він захоче побути наодинці із собою або своїми друзями. Якщо союз із навіженою і волелюбною людиною не лякає вас, то сміливо приступайте до активних дій.

Рак

Якщо ви зумієте підкорити серце Рака, то будьте впевнені: ваш союз буде вічним. Представники цього знака Зодіаку цінують домашній затишок. Рак-чоловік буде поступливим чоловіком і турботливим батьком, але тільки в тому разі, якщо його дружина буде люблячою і хазяйновитою. З першої зустрічі ви повинні показати йому серйозність своїх намірів. Ваше завдання – довести Раку, що роман із ним не буде швидкоплинним, що в ньому ви бачите майбутнього чоловіка і батька своїх дітей. Романтичні прогулянки, розмови про спільне майбутнє, обійми – все це буквально розтопить його серце. Однак перш ніж приступати до завоювання його серця, ви повинні запам’ятати, що Раки не люблять ревнивих жінок. Одна сцена ревнощів, і ви втратите його назавжди.

Лев

Лев від народження відчуває себе королем, всі інші люди – піддані. Представник цього знака Зодіаку ніколи не буде з жінкою, яка спробує залишити його в тіні. Тому ви завжди повинні захоплюватися своїм коханим, навіть якщо в його досягненнях немає нічого особливого. Щоб затвердити свою позицію в його житті, намагайтеся говорити йому компліменти якомога частіше. У жодному разі не запрошуйте Лева на побачення в дешевий ресторан, інакше всі ваші старання обернуться крахом. Якщо сам Лев – король, то його супутниця безсумнівно має бути королевою. Ви маєте виглядати так, щоб його друзі трохи заздрили йому. Станьте більш яскравою і помітною, і ви зможете підкорити серце Лева.

Діва

Діви не поспішають пов’язати себе путами шлюбу і можуть перебувати в пошуках пів життя. Однак якщо вони зустрінуть свою другу половинку, то до кінця днів будуть оточувати її своєю любов’ю і турботою. То як же завоювати серце Діви? Незважаючи на їхнє прагнення до ідеалу, закохати в себе чоловіка-Діву не складно. Досить показати, що тільки ви заслуговуєте на місце поруч із ним.

Ви маєте продемонструвати свою працьовитість, доглядати за собою і своїм здоров’ям. Він обов’язково оцінить ваші старання і зрозуміє, що хоче провести все життя саме з вами. Однак відштовхнути чоловіка-Діву ще простіше, ніж привернути його увагу, особливо якщо ви переборщите з компліментами. Звісно, ваш коханий чоловік найрозумніший, найгарніший, найкрасивіший.

Терези

Найбільше в житті Терези цінують спокій і затишок, і їм потрібна жінка, яка зможе створити в домі бажану гармонію. Ваше завдання – показати коханому чоловікові, що ви не тільки спокійна і поступлива, а й самовпевнена. Якщо Овни воліють ухвалювати всі важливі рішення самостійно, то Терези не люблять брати на себе такий тягар відповідальності. Іноді їм просто необхідна допомога і турбота коханої, і якщо ви хочете завоювати його серце, то не бійтеся виглядати в його очах сильнішою. Не соромтеся робити перший крок і призначати побачення і обов’язково говоріть йому компліменти. Будь-який незначний знак уваги може відкрити вам шлях до серця коханого.

Скорпіон

Компліменти, обійми, поцілунки – все це ключі до серця вашого коханого чоловіка. Скорпіони люблять, коли жінка сама надає їм знаки уваги – це допомагає чоловікові відчути себе впевнено. Своєю чергою, ваш коханий не стоятиме на місці і спробує піддатися вашому спокушанню. Однак Скорпіон може не зрозуміти ваших намірів і сприйме ваші залицяння як спробу завести швидкоплинний роман.

Щоб закохати в себе Скорпіона, потрібно постійно дивувати його. Ви маєте постійно відкривати перед ним щось нове в собі і натякати, що це ще не межа ваших можливостей. Щоб він не занудьгував поруч із вами, іноді вам потрібно подражнити його своєю недоступністю. Не забувайте, що Скорпіон цінує у стосунках пристрасть, тому не потрібно тримати його в “сексуальному голоді” занадто довго, інакше він просто втратить до вас інтерес.

Стрілець

Для Стрільців дуже важливе захоплення, особливо якщо воно виходить від близького оточення. Хочете завоювати серце чоловіка цього знака? Покажіть, що обожнюєте його, що його думки та ідеї вам цікаві, навіть якщо вони далекі від реальності. Стрільці – мрійники, їх відлякують приземленість і занадто раціональне мислення. Деякі їхні висловлювання можуть здатися нелогічними і навіть розлютити тих, хто звик спиратися виключно на розум. Однак терпіння в подібних ситуаціях окупиться сторицею. Досить прийняти, що ваш супутник відрізняється від представників інших знаків. Критика, спроби переробити чоловіка підлогу під себе неприпустимі: скандали – найпростіший спосіб зруйнувати стосунки зі Стрільцем.

Козоріг

Козороги вирізняються серйозністю і цілеспрямованістю. Кар’єра для них набагато важливіша за любовні пригоди, тому перебувати в пошуках своєї єдиної вони можуть дуже довго. Однак якщо докласти зусиль, то можна розтопити серце навіть найхолоднішого і найсуворішого чоловіка. Насамперед не потрібно нав’язувати йому плани про ваше спільне майбутнє, тим самим порушуючи звичний порядок його життя. Навпаки, покажіть, що ви також більше зацікавлені роботою, а сім’я і домашній затишок лише ваша маленька мрія. Не бійтеся розповідати Козорогу про свої старання, а у важких ситуаціях просіть у нього поради. Ділова й успішна жінка захопить його набагато більше, ніж ніжна й романтична.

Водолій

За своєю натурою Водолії – винахідники. Їм подобається створювати щось нове і тим самим робити цей світ кращим. Крім того, представник цього знака Зодіаку не любить сковувати себе стосунками, вважаючи, що це марна трата часу. Але варто йому зустріти відповідну жінку, як його думка одразу ж змінюється. Щоб завоювати його серце, потрібно стати тією, яку він шукав усе своє життя. По-перше, не давайте Водолію нудьгувати. Це не означає, що ви маєте розповідати дурні історії та водити його галасливими місцями. Краще запросіть його в музей або відвідайте експериментальну виставку. Чоловік-Водолій бажає розвиватися і отримувати нові знання незалежно від віку, а отже, і його супутниця повинна підтримувати його інтереси.

Риби

Чоловік-Риби готовий на все заради коханої, але тільки якщо вона буде варта його старань. Представники цього знака Зодіаку – найлегша здобич для жінок. Вони відкриті, поступливі, і будь-які стосунки розглядають як серйозні та довгострокові. Однак якщо ви будете з ним різкою і грубою, то він не побоїться викреслити вас зі свого життя. Щоб підкорити Риб, розкажіть йому про свої наміри. Іноді ви можете скористатися хитрістю і сказати, що він – ваше перше і єдине кохання. Риби вважають, що про справжні почуття брехати просто неможливо, а отже, він обов’язково повірить вашим словам. Найголовніше – не бійтеся приділяти йому трохи більше уваги, і повірте, він ніколи не вважатиме вас занадто нав’язливою.

Оригінал