5 найбільш розважливих і розумних дам за знаком Зодіаку

Ні для кого не секрет, що більшість жінок – істоти вельми емоційні. Більшість своїх дій вони здійснюють саме перебуваючи під враженнями. Однак астрологи виокремили кілька жіночих знаків зодіаку, під якими найчастіше народжуються найрозсудливіші та найрозумніші жінки.

Терези

У цих дам просто чудове логічне мислення. Вони завжди діють на “холодну” голову. Кожне своє рішення, кожен крок вони ретельно обмірковують. Тому жінки-Терези і помиляються вкрай рідко. Представниці цього знака також прекрасні порадниці. Терези вміють лавірувати і часто перевершують інших за інтелектом. Але це воліють ніколи не показувати без потреби.

Діва

Ці дамочки мають чудовий аналітичний розум. Діва все може прорахувати на кілька кроків уперед. Знаходити вихід зі складних ситуацій – її улюблене заняття. Діви вміють помічати найнепомітніші та найдрібніші деталі. Дами цього знака ніколи не піддаються впливу громадської думки і вважають за краще жити за своїми правилами.

Козоріг

Козороги – дами практичні і завжди вміють постояти за свої інтереси. Дами цього знака завжди знають, що їм потрібно від життя і сміливо рухаються до мети. Козоріг дуже цінує стабільність. Ця жінка завжди реально і критично дивиться на речі. Вона здатна побачити саму суть. Тому з Козорогів виходять відмінні порадниці.

Телець

Дуже мудра особа. Вона ніколи не витає в хмарах і завжди вміє відрізнити бажане від дійсності. Дама-Телець завжди дасть практичну і слушну пораду всім навіть у вельми заплутаних ситуаціях.

Скорпіон

Дуже емоційна натура. У ній вирує вулкан. Однак, Скорпіон ніколи цього не покаже. Дами цього знака володіють холодним розважливим складом розуму. Вона настільки може прораховувати ситуацію наперед, що в неї можна навіть запідозрити екстрасенсорні здібності. Але насправді це дуже кмітливі та практичні дами. Вони обставлять будь-кого за дві секунди.

Оригінал