Гороскоп на 1 червня

Овен ♈

Іноді варто розглянути і “другий сорт”. Можливо, ми просто занадто високо поставили планку своїх початкових очікувань, і кращого за “доступного аналога” вже нічого не знайти. Як не дивно, погодившись на “запасний варіант”, Ви опинитеся у виграші.

Телець ♉

“Краще менше, та краще”, говорить стара приказка. Ця мудрість часто виявляється до місця. Але у випадку зі співчуттям і добротою більше – краще. Поклади цих якостей глибокі і невичерпні. Ви можете змінити відносини з іншою людиною, якщо щедро будете марнувати ці риси.

Близнюки ♊

Ні в одного знака Зодіаку немає такої харизми, як у Близнюків. Вас важко не помітити, і люди природним чином тягнуться до Вас. Але коли Ви вирішуєте, що пора включити шарм голосніше, відбуваються просто чудеса. Якщо Вам потрібно залучити когось до своїх проєктів і планів, Ваша харизма допоможе легко досягти цієї мети!

Рак ♋

Якщо Ви розумієте, в чому Вам зараз потрібна підтримка, то це вже добре. Значить, Ви в зручному положенні, щоб про неї попросити. Не вважайте, що тим самим зізнаєтеся в безсиллі і безталанні. Люди не кидаються на допомогу самі, тому що впевнені, що Ви – людина абсолютно самодостатня. Але навіть найбільш талановитим і здібним людям іноді потрібна допомога!

Лев ♌

Деякі зустрічі зумовлені долею. Не завжди відразу можна сказати, що хтось зіграє важливу роль в нашому житті, і тільки озираючись назад, ми розуміємо, що це було так. Але з важливими і цікавими людьми ми перетинаємося постійно. Зараз у Ваше життя увійде саме така людина.

Діва ♍

Ми ніколи не знаємо, з упевненістю, що вклали достатньо зусиль у починання. Здається, що ці речі вирішують якісь незримі сили. Так працює карма. Але інтуїтивно ми відчуваємо, коли виклалися на всі сто. Зараз Ви “віддали належне”, і нагорода, яка буде отримана за труди, воістину заслужена.

Терези ♎

Чим менше у Вас упереджень, тим простіше побачити переваги терпіння. Прагнення перейти до суті спонукає Вас відкинути ідеї, які здаються недоречними. Але до них безперечно варто придивитися! Як би не хотілося пропустити деякі речі, зараз слід зробити ставку на ретельний, методичний підхід.

Скорпіон ♏

Якщо Ви не відразу дізналися щось цінне і важливе про іншу людину, Вашої вини тут немає. Поки не навчитеся читати думки, траплятимуться подібні сюрпризи. Але не можна звинувачувати інших, що вони приховали щось цікаве про себе. Краще будьте терплячі, щоб в кінцевому результаті людина все ж розкрилася.

Стрілець ♐

Ми знаємо, що з іскри може розгорітися полум’я, але все одно часто нехтуємо дрібницями, вважаючи їх негідними уваги. Якась ідея заронила в Вас іскру. Зараз Вам лише потрібно приділити їй достатньо уваги, щоб почалася справжня пожежа!

Козоріг ♑

Сьогодні люди навколо Вас згадають, наскільки Ви надійні. Але важливо розуміти, що відсутність прогресу у спільній справі – не Ваша вина. Це поза Вашим контролем, і інші повинні це розуміти. Але у Вас шукають поради і досвіду, ясно розуміючи, що Ви більш ніж здатні допомогти.

Водолій ♒

Складнощі, з якими зіткнулася інша людина, можуть стати сюрпризом для неї – але не для Вас. Вам вирішувати, чи говорити сакраментальне “а я ж казав(ла)”, але знайте, що користі від такого мало. Якщо справді хочете допомогти бідоласі, для початку послухайте.

Риби ♓

Якась рутина у Вашому світі може тривати вічно, якщо тільки не змінити її вольовим зусиллям. Ви володієте повним контролем над ситуацією, і якщо передбачуваність стала приносити незручність, то з “зоною дискомфорту” пора попрощатися.