Від долі не втечеш: 5 довгожителів серед знаків Зодіаку

Астрологи розповіли, як дата народження впливає на подальшу долю. На думку фахівців, які вивчають вплив зірок на людей, за знаком Зодіаку можна визначити, як складеться життя людини. Зокрема, можна передбачити, чи стане вона довгожителем, чи вже в молодому віці страждатиме від багатьох недуг.

Враховуючи можливість представників різних знаків дожити до старості, астрологи склали ТОП-5 знаків Зодіаку, які, найімовірніше, проживуть найдовше.

Телець

Представникам цього знаку Зодіаку судилося прожити спокійне щасливе життя та зустріти старість на березі моря. Як правило, Тельці рідко хворіють і, на відміну від своїх однолітків, рідко звертаються за медичною допомогою. Їхній день починається із зарядки, а триває активною діяльністю та заняттями спортом. Їм ніколи валятися на ліжку і приймати ліки — порядок дня прорахований до дрібниць. Тому представники цього знака бережуть своє здоров’я та роблять усе, щоб із роками не втратити форму.

Рак

Представники цього знака все життя йдуть з девізом: «Здорова їжа, спорт і хороший інтим» — тому їхнє життя складається дуже щасливо. Як правило, Раки доживають до глибокої старості, однак є винятки. Ті, хто протягом життя не навчився контролювати свої емоції, можуть серйозно нашкодити здоров’ю та спровокувати постійний стрес, який негативно позначається на загальному стані організму та нерідко призводить до розвитку захворювань.

Водолій

Представники цього знаку Зодіаку — затяті противники медицини та всяких ліків. Вони вважають за краще лікуватися самостійно, упорядковуючи свої думки і звільняюся від непотрібних проблем. Оскільки у Водоліїв є колосальний запас енергії, вони легко звільняються від будь-яких недуг і зберігають позитивний настрій. Саме він їм допоможе дожити до глибокої старості і з тією ж бадьорістю виховувати своїх онуків.

Лев

Представники цього знаку Зодіаку вважаються найсильнішими. Найчастіше вони стикаються з великою кількістю труднощів і перешкод, проте легко справляються з ними і йдуть далі. Леви не люблять довго перебувати у депресії та скаржитися на свої проблеми. Вони вміють здорово подивитися на ситуацію та зважити всі «за» та «проти». Уміння взяти себе в руки допоможе їм подолати усі недуги та поповнити кількість довгожителів. Проте про безпеку забувати не варто. Іноді краще поберегти себе і не ризикувати без потреби.

Риби

Представникам цього знаку Зодіаку зірки обіцяють довге та насичене життя. Попри те, що вони, як правило, далекі від спорту, Риби мають колосальний запас енергії, який допомагає їм не опускати руки у важкі моменти. Вони черпають сили зі спілкування з оточуючими та буквально гинуть на самоті. Тому, щоб забезпечити собі гідну старість, представники цього знаку мають знайти другу половинку.

Джерело