5 знаків Зодіаку, які люблять розкіш

Хто не любить розкіш? Звичайно, людина будь-якого знака гідно оцінить дорогий одяг і шикарні умови, але деякі буквально народжені для того, щоб вести розкішне світське життя.

Лев

Леви – лідери серед шанувальників “дорого-багато”. Більшість представників знаку мають завищені стандарти та вимоги до життя, яким, утім, максимально намагаються відповідати. Часто можна побачити Лева, який гуляє серед полиць із брендовим одягом, і сумніватися в тому, що він що-небудь купить, не доводиться. Леви великі гурмани, тому після шопінгу будуть не проти вирушити обмивати покупки в хороший ресторан.

Терези

Терези – природжені стилісти, які вміють грайливо управлятися з модним одягом від кутюр. Тяга до розкоші повітряного знака проявляється не повсюдно: Терези не женуться за віллами і приголомшливо дорогими обідами, але із задоволенням відвідають один-другий брендовий модний показ. Терези мають вроджене почуття смаку, яке, поєднуючись із тягою до дорогих речей, цілком допомогло б знаку зробити собі кар’єру у світі високої моди.

Козоріг

Козоріг не просто любить усе найкраще – він щиро вважає, що повністю цього гідний. Розкішне життя – чудова нагорода за працьовитість, якої у Козорогів хоч відбавляй. Земний знак не проти забезпечити себе шикарними умовами і гарним будинком, ось тільки до питання Козоріг підійде з розумом, оскільки ціну грошам знає мало не з пелюшок. Козороги із задоволенням купують і носять дорогі речі, якщо одяг підкреслює їхній важливий статус і респектабельність.

Телець

Незважаючи на те, що з боку Тельці можуть здатися жадібними, на їхню любов до розкоші це ніяк не впливає. Тельці просто люблять гроші і знають, що можуть дозволити себе побалувати. Знак любить цінності не стільки духовні, скільки фізичні: дорогий одяг, парфуми і предмети інтер’єру – все, що можна вдягнути і помацати. В ідеалі все життя в розпорядженні Тельця має бути дорогим, знак ніколи не відмовиться від вечері в розкішному ресторані з елітною винною картою.

Риби

Риби – справжні поціновувачі високого мистецтва. Якщо вони можуть собі дозволити, то будуть нескінченно відвідувати аукціони та антикварні магазини в пошуках дорогих і химерних речей. Риби хочуть тішити своє око, тому не скупляться на оформлення інтер’єру свого будинку. Водний знак цінує повне розслаблення і спокій, тому вважатиме найкращим відпочинком спокійне перебування на островах: тільки Риби, пальми і прибій, що пестить вухо.

Оригінал