Щирі і фальшиві друзі по знаку Зодіаку

У цьому світі не все так однозначно, як здається на перший погляд. Деякі люди можуть вам посміхатися і робити вам компліменти, але через певний час будуть говорити у вас за спиною, і готові будуть поносити вас останніми словами.

З іншого боку, ви можете натрапити на людину, яка вам прямо і в грубій формі вкаже на ваші недоліки і помилки, але допоможе вам їх виправити. Як же відрізнити справжніх друзів від фальшивих? У цьому вам підкаже знак Зодіаку вашого друга.

Найщиріші люди за знаком Зодіаку

Овен

Овен воліє жити у своєму світі і не зливатися з натовпом. Як правило, вони дуже вибагливі у виборі друзів, і в разі чого вважатимуть за краще сказати вам гірку правду. Вони намагаються зберігати доброзичливий тон на роботі і не хочуть нікого образити, але часом Овнам занадто складно стримуватися. З іншого боку ви можете довіряти Овну, оскільки він ніколи не триматиме камінь за пазухою.

Діва

Оскільки Діви дуже критичні, вони завжди зважують усі за і проти, перш ніж ухвалити будь-яке рішення. Ця риса допомагає їм вибрати правильний шлях і протистояти будь-якій людині, прямо вказуючи на її непорядні вчинки.

Якщо ви попросите Діву чесно висловити свою думку, ви її отримаєте, і вам може не сподобатися те, що ви почуєте. Їх можна назвати справжніми друзями, оскільки вони завжди допоможуть розвиватися вам як особистості і виправляти свої помилки.

Скорпіон

Багато хто вважає Скорпіонів дуже хитрими, які вміють обернути ситуацію на свою користь. Але правда полягає в тому, що якщо ви завоювали відданість Скорпіона, ніхто не буде з вами настільки чесний, як цей знак Зодіаку.

Ба більше, Скорпіони терпіти не можуть брехунів і удавальників, навіть якщо для брехні була вагома причина. Вони вважають за краще відразу знати всі таємниці, а не виявляти їх у несподіваний момент. Зрештою, завдяки їхній чесності ви станете набагато кращими.

Стрілець

Якщо ви думаєте, що Стрільці скромні й чемні, ви дуже помиляєтеся. Їм вистачить сміливості зіткнутися з вами віч-на-віч і сказати все, що вони думають. Якщо ваша поведінка неприйнятна, ви почуєте від них усю правду без прикрас. Стрільцям буває складно стримуватися, коли вони роздратовані, або хтось намагається їх провокувати, але, на щастя, випускають пар вони не так часто.

Телець

Телець може бути грубим і безцеремонним. Він не любить викручуватися і щось вигадувати. Якщо йому потрібно сказати правду, він її скаже, навіть якщо не побачить підтримки від інших людей. Цей знак Зодіаку досить простий у спілкуванні, і ви завжди отримаєте від нього те, на що очікуєте. Тельці – це надійні друзі, і з їхньою допомогою ваш характер з часом стане тільки кращим.

Найбільш фальшиві люди за знаком Зодіаку

Рак

Як правило, Рак буде говорити вам компліменти, навіть якщо ви робите щось неправильне, щоб завжди бути у ваших очах хорошим другом. Однак ця ж сама людина буде критикувати вас і ваші вчинки перед іншими і може відразу зіпсувати вашу репутацію. Оскільки цей знак дуже чутливий і рідко діє прямолінійно, він часто намагається знайти обхідні шляхи, щоб відплатити людині за образу.

Риби

Риби люблять жити у своєму уявному світі, і їм подобається складати історії про інших людей. Якщо ви випадково стали предметом їхніх небилиць, ви, швидше за все, прославитеся. Вони здатні так сильно прибрехати, що ваш образ в очах інших буде назавжди зіпсований. Крім того, Риби дуже не люблять сварок і з’ясування стосунків. Вони швидше погодяться з вами, а потім збрешуть, щоб вийти з неприємної ситуації.

Терези

Терезам життєво важливо подобатися іншим людям, і вони ніколи не зізнаються в тому, що їх хтось дратує. Часто народжені під цим знаком Зодіаку не можуть прийняти рішення. Постійні коливання Терезів призводять до того, що вони можуть говорити абсолютно різну інформацію різним людям. З цієї причини багато хто може вважати їх фальшивими друзями, навіть якщо наміри у них не найгірші.

Близнюки

Ми всі знаємо, наскільки багатоликими можуть бути Близнюки. Бажання бути хорошими в очах кожного і подвійність цього знака Зодіаку змушує їх прогинатися під будь-які обставини. Вони можуть клястися в тому, що збережуть ваш секрет, але тут же підуть і розпустять про вас чутки. Саме тому люди рідко їм довіряють, а якщо й бувають щирими з ними, можуть надалі дуже сильно пошкодувати про це.

Дипломатичні знаки Зодіаку

Лев

Завдяки яскравій та запальній особистості Левів часто вважають фальшивими, хоча насправді вони просто прагнуть бути в центрі уваги. Хоча Леви досить упевнені в собі, вони не люблять виставляти на загальний огляд свої недоліки. Цей знак Зодіаку не схильний нічого приховувати, і може бути досить щирим. Він хоче, щоб усі були щасливі, і в цьому випадку може трохи злукавити.

Козоріг

Козороги доволі розважливі і на роботі намагаються бути дипломатичними. Інші можуть розцінювати таку поведінку, як не дуже щиру. Якщо для того, щоб отримати бажане, Козорогу доведеться комусь догоджати, він готовий на це піти. В іншому ж їх можна назвати досить правдивим знаком Зодіаку, який знає, що таке докори сумління.

Водолій

Водоліїв можна назвати трохи відстороненими. Іншими словами вони, за великим рахунком, занадто байдужі, щоб прикидатися. З іншого боку вони можуть прийняти людину такою, якою вона є, а якщо Водолії кажуть, що їм хтось подобається, вони це і мають на увазі.

Цей знак Зодіаку не любить витрачати час на вигадування брехні або говорити те, що хоче почути інша людина. Люди їх або люблять, або ні, і вони не підкоряються якимось нормам суспільства.

Оригінал