4 морально сильні знаки Зодіаку: на їхньому боці сам Всесвіт

У кожному знаку зодіаку прихована власна унікальна сила, і кожен знак має свої позитивні сторони. Іноді вирішальну роль у сутичці відіграє не перевага потужних м’язів, а ерудиція і правильно обрана стратегія. Які ж знаки зодіаку морально сильні та стійкі?

Отже, є знаки, які вирізняються підвищеною готовністю до бою, мають високі лідерські якості, наділені мужністю. По-перше, це знаки, які потрапляють під вплив планети Марс і нашої зірки Сонця. По-друге, ті, хто перебуває під стихією вогню.

Овен

Беззастережно це лідер. Тут все зрослося: Марс + вогонь = гримуча суміш чудових якостей, у найвищій концентрації.

У Овна повно життєвих сил. Проте, незалежно від комплекції тіла, він напористий і сміливий. Завжди готовий до випробувань. Має риси лідера і по праву посідає перше місце в зодіакальному колі.

Якщо в боротьбі за ідею Овен упевнений у своїй правоті, переконати його дуже складно, навіть оперуючи фактами. Оскільки вроджена впертість – ще одна характерна риса для цього знака. Упевнений у своїй правоті Овен не роздумуючи піде напролом і поведе за собою людей. А люди, відчуваючи силу і беззастережно визнаючи його авторитет, підуть за ним. Амбіції в Овна дуже високі, а агресивної енергії вистачить, щоб іти напролом.

Є позитивні якості, яких в Овні занадто багато: прямолінійність, чесність, принциповість. Інші сильні знаки зодіаку не можуть зрівнятися із сильними сторонами Овна. Однак вони настільки яскраво виражені, що заважають у роботі, коханні, спілкуванні.

Овен, який оступився, дуже небезпечний. У момент суперечки його імпульсивність може перерости в агресію. Якщо до його сильних якостей додати авантюризму і підвищену схильність ризикувати, вийде справжній рецидивіст. Якщо комусь зустрінеться тихий скромний Овен, знайте – це Овен “під прикриттям”, і всередині захований дуже сильний темперамент.

Лев

Лев перебуває під заступництвом Сонця, його стихія – вогонь. Відразу багато що стає зрозумілим. Лев прийшов у світ володарювати і правити. Його амбіції завищені, але потреба панувати підкріплена лідерськими якостями, тому проблем у спілкуванні немає. У Лева багато друзів, і він подобається людям. У вогняній стихії, готовій спалити все на своєму шляху, сидить непохитна сила. Він усього доб’ється в цьому житті.

А те, що Лев гордий, непередбачуваний і запальний, – це витрати вогняного знака. Насправді, люди Сонця і Вогню дуже яскраві особистості, здатні проявити себе в різних сферах. Їхнє основне кредо – смілива активна життєва позиція. Нерідко Лев сам шукає небезпеки і йде на невиправдані ризики. Він немов навмисне вишукує малоздоланні перешкоди, і в разі удачі ще вище піднімає власну планку переваги.

Особливе місце під сонцем займають Левиці – жінки цього знака створені керувати чоловіками. Це яскраві представниці прекрасної половини людства, у яких маса важелів впливу на сильну стать. Пробивні дівчата Левиці (та інші сильні знаки зодіаку) не тільки надихають своїх чоловіків на подвиги в різних напрямках, а й самі чогось варті в цьому світі.

Скорпіон

Скорпіон черпає сили від планети Марс, яка йому протегує, що робить його бунтівником із суперечливою натурою. Схильність до крайнощів, безжалісність і впевненість роблять його людиною із сильним характером.

Прихований резерв сили зберігається за пеленою загадковості й таємничості. Якщо Скорпіон насторожений і рішучий, не кожен витримає його пронизливий погляд. До всього іншого, своїм напором і прагненням отримати бажане він завжди намагається зайняти домінуючу позицію. Йому це подобається, і він заслужено насолоджується перемогою.

Крім потужного енергетичного потенціалу, Скорпіон має величезну сексуальну силу. Успіхи на цьому терені супроводжують його протягом усього життя. До речі, на піку закоханості Скорпіон готовий на відчайдушні вчинки як у романтичному плані, так і в плані рукопашної сутички. Сексуальна енергія надає йому сили не тільки для вирішення амурних питань. Сам того не помічаючи, він її використовує і в повсякденному житті для врегулювання багатьох побутових проблем.

Астрологи, які вивчають знаки зодіаку, помічають, що протягом усього земного життя сильні Скорпіони постійно роблять вибір між добром і злом. Як би це пафосно не звучало, але сила Скорпіона на боці добра. Саме перемога позитивних якостей дає йому свободу, владу і нескінченні запаси сили.

Стрілець

Сильний дух Стрільця найчастіше можна оцінити, коли він іде до своєї заповітної мети. Маючи чіткі орієнтири і план дій, він нікому не дозволить збити його з наміченого маршруту.

Велику роль у характері Стрільця відіграє позитивність, з якою він дивиться на життя. Ба більше, це та людина, яка завжди знайде плюс навіть у безвихідній ситуації. До того ж, вона скаже, що негативний результат – це теж результат, і сміливо візьметься розглядати альтернативні варіанти для вирішення поставлених завдань.

Як усі представники стихії вогню, Стрілець імпульсивний, йому важко знайти золоту середину. Стрілець, який прагне отримати бажане, не бачить берегів. Він буде відчайдушно битися до останнього, незалежно від того, відбувається бій на інтелектуальному рівні чи на кулаках.

Загалом Стрілець дуже добрий і чарівний. У ньому немає того жорсткого напору, який Овен ніколи не зможе замаскувати і який ретельно приховують інші сильні знаки зодіаку. Стрілець зможе і зробить це вишукано. А також у ньому немає того прямого тиску, який притаманний Леву. Навпаки, у Стрільця завжди є в запасі план Б. Це чудовий стратег. Якщо він натягнув тятиву, готуючись до пострілу, можна не сумніватися, стріла потрапить точно в ціль.

Оригінал