Чому вам так важко знайти собі пару за знаком Зодіаку

Знайти кого-небудь до душі складно. А знайти того, кому сподобаєтеся ви, – ще складніше. Важко бути “ідеальною людиною” для кого-небудь, особливо зараз, у світі завищених очікувань і вимог. Ми не можемо передбачити майбутнє наших стосунків, але зодіакальний знак і ваше особисте сприйняття потенційного партнера теж відіграє в цьому роль.

Овен

Ваше особисте життя не налагодиться доти, доки ви будете ревнувати з безглуздих приводів. У такій ситуації найкраще намагатися протистояти цьому почуттю. Ви поспішаєте з висновками, що в підсумку змушує вас маніпулювати людиною. Найкращий варіант – це прийняти все як є, це допоможе не робити необачних дій, які мало того, що не допоможуть, але ще й погіршать ситуацію.

Телець

Любов не приходить до вас тому, що ви завжди знаходите недоліки в людях, які зацікавлені вами, і відштовхуєте їх від себе, не даючи жодного шансу. Але щойно знайдеться та сама людина, з ким ви бачите спільне майбутнє – ви просто задушите її увагою. Вам страшно дозволити собі настільки відкритися і здатися вразливим, і ви дуже хвилюєтеся, що вас після цього можуть кинути.

Близнюки

Ви належите до тих знаків Зодіаку, яким дуже складно догодити. Ви терпіти не можете одноманітність, що нормально, але через це вашому партнерові стає складно підтримувати стосунки з вами. Ви часто не обмірковуєте свої спонтанні рішення та їхні наслідки для оточуючих. Найкраща порада для вас – це спробувати прислухатися до потреб інших, замість того щоб зациклюватися на своїх.

Рак

Проблема ваших стосунків у тому, що ви занадто швидко занурюєтеся в ці самі стосунки. Ви домашня людина і хотіли б завести свою власну сім’ю, але той, з ким у вас все тільки починається, ще не готовий до цього. Усі ці розмови про сім’ю і дітей тільки відлякують потенційного партнера.

Лев

Занадто багато драми! Вам не подобається, коли у стосунках усе гладко, для вас це нудьга смертна, і ви завжди намагаєтеся щось довести своєму обранцеві, навіть якщо і так є лідером. Вам складно знайти партнера, який зміг би підтримувати такі стосунки і ваше прагнення все контролювати.

Діва

Діви справжні перфекціоністи. Маючи настільки завищені очікування, ви часто дозволяєте собі осадити людину, не давши їй висловитися. Можливо, деякий час вам вдасться будувати стосунки з людиною, підганяючи її під себе, але в підсумку вона піде, залишивши вас розчарованим. Запам’ятайте: не намагайтеся виправляти людей!

Терези

Ви живете у своїх фантазіях! Немає нічого поганого в тому, щоб мати високі вимоги до партнера, але ви забуваєте, що він точно така ж людина, як і ви. Постійне порівняння з іншими людьми або порівняння ваших стосунків із чиїмись ще змушує його відчувати невпевненість. Дуже важливо пам’ятати, що далеко не завжди краще там, де нас немає.

Скорпіон

Ваше особисте життя не налагодиться доти, доки ви не позбудетеся своєї уїдливості та ревнощів. Ви гніваєтеся щоразу, коли ваш обранець не поруч і чините на нього постійний тиск. Вам складно викинути з голови чужі помилки, і ви довго пригадуєте своєму партнерові, що саме він зробив не так.

Стрілець

Справи на Вашому любовному фронті не складаються тому, що в глибині душі ви боїтеся зобов’язань і не дозволяєте собі відкритися людині. Ви впускаєте партнера у свій світ крок за кроком, але так і залишаєтеся замкнутим доти, доки це не вдарить по ваших стосунках. Ви занадто боїтеся, що вам зроблять боляче, і тому тримаєте людей на відстані витягнутої руки.

Козоріг

Основна проблема Козорога в тому, що йому потрібно багато часу, щоб притертися до партнера і почати йому довіряти. Також ви часто жертвуєте стосунками заради інших сфер вашого життя. Вам слід стати більш відкритим до людей і навчитися довіряти.

Водолій

Що справді заважає вам у побудові стосунків, так це ваша непередбачуваність. Ви завжди в пошуках любові, своєї рідної душі, але ви рідко можете приділити людині достатньо уваги, оскільки безперервно заводите нові знайомства. Ви так самовіддано захищаєте свою незалежність, ніби партнер збирається її у вас забрати. Вам слід розібратися в тому, чого вам насправді хочеться і слідувати цьому.

Риби

Напевно, це буде складно визнати, але ви часто дозволяєте людям витирати об вас ноги. Ви закохані в саме почуття любові, але при цьому ви повинні поважати себе і свої почуття. Ви прогинаєтеся під людей, які й пальцем не поворухнуть заради вас. Замість того щоб скаржитися на те, як погано з вами поводяться, краще подивіться на себе збоку.

Оригінал