Чого найбільше бояться знаки Зодіаку

Знання того, чого ви боїтеся у стосунках, може допомогти вам зрозуміти, над чим потрібно працювати. Крім того, ви можете повідомити своєму партнеру, що він може зробити, щоб ви почувалися в більшій безпеці. Ваш знак Зодіаку може допомогти вам прийняти себе такими, якими ви є, а також визначити сфери, в яких ви могли б рости.

Ось чого ви найбільше боїтеся у стосунках, на думку астрологів.

Овен – необхідність працювати над собою

У кожному, хто народився під знаком Овна, ви знайдете милу, невинну, дитячу душу. Ваша незахищеність, імовірно, полягає в тому, що ви відчуваєте, що повинні старанно працювати над собою, а не над іншими.

Наприклад, вам дійсно потрібно перестати тиснути на партнера. Постарайтеся не засмучуватися, коли вам здається, що він не такий ідеальний, як вам би хотілося. Іноді більш дієвим є прояв прихильності, збереження вірності або романтичність.

Телець – безгрошів’я і відсутність успіху

Як Телець, ви любите все найкраще, чи то продукти, чи то дивани. Але ви, ймовірно, також боїтеся, що у вас не буде достатньо ресурсів, щоб здійснити свої мрії. Ця невпевненість може також вплинути на ваші стосунки, змусивши вас почати ображатися на партнера, який заробляє більше грошей, ніж ви, або почуватися незатишно, якщо плануються великі витрати.

Близнюки – нерозуміння і недомовки

Усі змінюють свою думку. Але ви, Близнюки, робите це занадто часто, і ваша мінливість іноді може дратувати вашого партнера. Ваш партнер може бути розчарований мінливістю ваших емоцій і реакцій у короткий проміжок часу.

Замість того, щоб намагатися змінити себе й умовно стати більш “стабільними”, переконайтеся, що ви продовжуєте спілкуватися зі своїм партнером у міру зміни ваших інтересів або почуттів. Відкритість означає, що їм не потрібно додумувати, щоб зрозуміти, що ви відчуваєте цієї миті.

Рак – уникнення

За перших ознак насмішок або критики Раки відступають. Раки стримують почуття, тому що вони бояться бути відкинутими і, отже, можуть втратити свої стосунки.

Ви, ймовірно, глибоко стурбовані тим, що люди думають про вас, але боїтеся обговорити проблемні питання. Але замість того, щоб постійно турбуватися про те, чи прийме ваш партнер вашу думку, спробуйте набратися сміливості й висловитися. Може бути навіть корисно показати свою незахищеність, щоб вони могли запевнити вас, що люблять вас, ваші вади і таке інше.

Лев – незадоволене кохання

Кожен шукає глибоке пристрасне кохання – таке, яке триватиме до кінця життя. Але ваші уявлення про те, який вигляд має мати кохання, можуть зіпсувати навіть здорові стосунки. Для Лева кохання – це драматичний ідеал. І якщо ваш партнер не діє як ідеал досконалого любовного інтересу, ви починаєте сумніватися у стосунках.

Замість того, щоб почуватися невпевнено в період, коли ви почуваєтеся друзями або потрапляєте в метушню повсякденного життя, прийміть ці затишшя. Вони тимчасові, нормальні й зроблять пристрасні часи ціннішими.

Діва – ваш партнер знає ваші недоліки

Діви не в силах перестати турбуватися про всіх і про все. Вони можуть бути настільки захоплені увагою до неважливих деталей, що втрачають загальну картину.

Але ваша найбільша невпевненість – це занепокоєння тим, що щойно ваш партнер підійде досить близько, і дізнається про вас з усіма вашими секретами й недоліками, то зрозуміє, що ви не досконалі і піде. У такі моменти, щоб заспокоїтися, нагадайте собі, що ви любите свою половинку, незалежно від кількості її недоліків.

Терези – нерішучість

Іноді, побоюючись розбіжностей, Терези стають паралізованими через нерішучість. Вони переоцінюють точку зору іншої людини.

Якщо у вас немає чіткої думки про щось, вам може бути важко прийняти рішення. Це може призвести до того, що ви відчуєте себе невпевнено, коли у вас виникнуть проблеми з вибором ресторану для побачення або ви не зможете визначити, в яку нову квартиру оселитися зі своїм партнером. Терези глибоко вірять у силу спілкування в будь-яких стосунках, тому не забувайте говорити своєму партнеру, коли ви відчуваєте нерішучість. Вони, ймовірно, будуть раді допомогти вам.

Скорпіон – ревнощі

Як Скорпіон, ви любите свого партнера глибоко і повністю. Але ваша здатність любити іноді призводить вас до одержимості. Побоювання і ревнощі можуть зробити вас невпевненим. Вам буде страшно перебувати далеко від коханої людини.

Скорпіону може бути важко втриматися від диких ревнощів, якщо вони відчувають, що хтось намагається вкрасти прихильність того, кого вони люблять. Боріться з цими ревнощами, адже люди разом, коли хочуть цього.

Стрілець – боязнь зближення

Ви ніколи по-справжньому не належите комусь, навіть якщо ви перебуваєте в довгострокових стосунках. Страх відмови від власної особистості, ймовірно, є вашою найбільшою незахищеністю як Стрільця.

Насправді, будь-які страхи, які ви відчуваєте через глибоке кохання, пов’язані з тим, що ви відчуваєте, що повинні віддати частину себе. Якщо ви відчуваєте, що ваш партнер душить вас, дайте їм знати, що вам потрібно трохи більше часу на самоті. Використовуйте його як можливість пізнати самого себе.

Козоріг – як ваш партнер дивиться на вас

У Козорогів є дуже глибокі й реальні емоційні потреби, але вони можуть приховувати свої почуття через страх здатися слабкими. Ви часто замовчуєте про себе, тому що боїтеся осуду з боку свого партнера. Знайдіть хвилинку, щоб подумати про свої почуття і бажання, і не бійтеся висловлювати їх.

Водолій – не пізнати себе

Ви, Водолій, продовжуєте пізнавати себе все життя. І можете неправильно тлумачити навіть свої власні емоції. Однак, щойно ви вступите у віддані стосунки, ця невпевненість у тому, хто ви є, має зникнути. Ви вчитиметеся все життя, і вашому партнеру доведеться розвиватися разом із вами.

Риби – проблеми з вирішенням проблем

Риби часто почуваються пригніченими проблемами і своєю нездатністю що-небудь зробити. Іноді це може призвести до пошуку нездорових способів розради, замість того, щоб справлятися із ситуацією.

Іноді вони можуть здаватися делікатними, безпорадними або вразливими, але їхня любов дає змогу Рибам дуже добре справлятися з цілою низкою труднощів, проблем і трагедій і дає змогу розквітати їхній духовній природі. Тому обов’язково попросіть вашого партнера підтримати вас, і тоді ви зможете перевернути гори.

Оригінал