Як проявляється жіночність у різних знаків Зодіаку

Модні журнали стверджують, що жінка має бути жіночною. А що таке жіночність? Хіба у цього поняття є якесь визначення? Адже жіночність у кожної своя. Жінки вміють бути і милими, і примхливими, і суворими, і царственими.

Овен

Панянка-Овен – природжена Амазонка. Вона не буде дізнаватися, хто правий, а хто винен, а просто випустить у нещасного стрілу. Якщо вона все ж помилилася у своїх розрахунках пошуку винного, то може гордо вибачитися і піти геть. Стріл-то в неї повно, а нещасних – і того більше.

Телець

Телець – це Богиня. Як за помахом чарівної палички, вона стає володаркою дорогих речей. У неї і квартира, і машина, і коштовності. Ніби невидимі чарівники принесли це і вклали їй у ручки. Чоловіки, на її думку, повинні їй поклонятися, інакше вона їм таке влаштує…

Близнюки

Близнюки – це Німфетка. Вона завжди юна й активна в душі. Навіть у досить дорослому віці вона може пуститися в безумства. Чоловіків приваблює ця легкість і безтурботність. Поруч із Близнюками вони самі стають знову молодими і розуміють, що є ще порох у порохівницях!

Рак

Рак – це природжена Мати. Ще граючи в доньки-матері в дитячому віці, вона піклувалася про все живе і неживе. Дорослішаючи, вона лише зміцнює своє бажання в становленні матері. Вона опікується чоловіком, дітьми, сусідами і всіма, кому не вдається сховатися від цієї еталонної матері Терези. При ній краще не ходити без шапки і доїдати суп до останньої ложки!

Лев

Панянка-Лев – Королева. Ця царствена особа має неймовірно привабливу зовнішність і впевненість у тому, що кращих за неї жінок не існує. Вона подумки завжди сидить на троні й вишукує неугодних їй товаришів. Якщо ви потрапите в їхнє число, то помилування не чекайте. Утім, кари від Левиці можна уникнути. Просто частіше вимовляйте на її адресу хвалебні промови.

Діва

Діва – втілення Мудрості. Будь-яка жінка хотіла б стати такою, як вона. Усе тому, що тільки Діва володіє такими якостями, як логіка, аналітичний розум, неймовірна уважність і шпигунська спостережливість. Феноменальна суміш!

Терези

Терези – Тургенєвська панянка. Найніжніше створіння, яке тремтить за найменшого подиху вітерця. Сама ніжність і лагідність. Її легко образити і складно завоювати втрачену довіру. Щоб стати другом Терезів, потрібно дуже сильно постаратися. А вже про чоловіка ми взагалі мовчимо…

Скорпіон

Скорпіон – це Жінка-вамп. Магічна, неймовірна, убивчо красива. Навколо них постійно купа чоловіків. Вони злітаються, немов мухи на мед. Кожен потай мріє володіти цією фатальною жінкою. Але Скорпіону потрібно зовсім інше… Вона підкориться тому, хто цього не так сильно хоче, – самодостатньому, розумному і трохи егоїстичному чоловікові.

Стрілець

Дівчина-Стрілець – Куртизанка (безумовно, в хорошому сенсі). Багато дівчат жіночні за своєю природою. А ось Стрілець вміє вмикати режим “Жіночність”, коли їй вигідно. Потрібно приготувати вечерю для 12-и осіб і справити враження? Будь ласка! Стрілець освоїть будь-які навички, якщо отримає від цього різних “плюшок”.

Козоріг

Козоріг – це справжнісінька Муза поета. Поруч із нею чоловіки перетворюються на поступливих котиків, які готові виконати будь-яку примху цієї примхливої дами. А вона ще може подумати, чи приходити їй до нього, чи цього разу обійдеться.

Водолій

Дівчина-Водолій – красуня, спортсменка, комсомолка і просто най-най. Вона зводить з розуму, привертає до себе своєю чарівністю. Але це все мінливе. Тому що в один момент Водолій може вирішити, що нічого їй не треба і взагалі – вона хоче жити сама по собі. Але це минає, і Водолій знову вмикає режим Ніни з улюбленої радянської комедії.

Риби

Панянка-Риби – висококласна актриса. Вона завжди домагається свого і знає, яку зброю для цього застосувати. Надути губки? Будь ласка, їй нескладно, особливо якщо це вигідно. Випустити гострі, як у піраньї, зубки? Теж не проблема! З Рибкою складно, ніколи не знаєш, якої ролі від неї чекати. Зате цікаво!

Оригінал