6 знаків Зодіаку, чиєю добротою користуються оточуючі

Англійський письменник Джон Голсуорсі якось сказав: «Доброта – це якість, надлишок якої ще нікому не зашкодив». Ось тільки не всі люди можуть похвалитися добротою. Якість ця, як не крути, дарована людині Всесвітом, а отже, залежить від дати її народження та впливу небесних тіл. У цьому плані цікаво було б дізнатися, хто з представників знаків Зодіаку вважається добряком, і чиєю добротою зазвичай користуються оточуючі? Спробуємо з’ясувати.

Риби

Особи, керовані Нептуном, вважаються справжніми гуманістами, які мріють допомагати оточуючим і одержують від цього справжнє задоволення. Риби навіть намагаються вибирати собі професії, які б радували оточуючих і робили їх щасливими.

Щоправда, особистості цього знака довірливі, і цим постійно користуються оточуючі. Кожен знає, що на Риб можна перекласти свої обов’язки, зганяти на них свою злість, і ці люди нічого не скажуть у відповідь, щоб не образити своїх друзів! Однак якщо зачепити самолюбство Риб, ці особи сильно образяться і назавжди викреслять кривдника з-поміж своїх друзів.

Телець

Про добродушність Тельця чув, мабуть, кожен. Це дуже спокійна і розважлива людина, яка нікому не бажає зла і всім готова прийти на допомогу. Рідкісна людина кине свої справи, щоб вирішити чужі проблеми, а Телець почне допомагати раніше, ніж ви його попросите! І десь у глибині душі пишатиметься тим, що допоміг іншій людині і зробив це безкорисливо.

Проте Телець наївний, тому завжди без побоювань відкривається оточуючим. Хитрі та корисливі особистості знають, якими простаками бувають підопічні Венери, і часто користуються їхньою добродушністю, щоб полегшити собі життя, а то й нажитися на цій людині. Телець не любить коли його дурять, проте дізнається про це надто пізно, а то й не здогадується.

Діва

Особи даного знака – приємні та добрі люди, готові працювати день і ніч заради того, щоб всі навколо були щасливі. Їх і обманювати не потрібно, підопічні Венери надзвичайно прозорливі, і розуміють, коли з ними хитрують чи намагаються обвести довкола пальця. Просто заради збереження гармонійних відносин вони готові «прогинатися» під інших людей і терпіти той факт, що оточуючі нахабніють поруч із ними.

Але не варто вважати Дів «ганчірками». Той факт, що оточуючі користуються їхньою добротою, ці особи терплять до певного моменту. Поки вони отримують спілкування, симпатію та деякі інші «бонуси», які прикрашають їхнє життя, вони поводяться так. Але як тільки людина починає зайво нахабніти, а то й нехтувати підопічними Венери, вони вносять її в «чорний список». А бути ворогом Діви – не найкраща перспектива.

Стрілець

Стрільці – справжні альтруїсти, які намагаються зробити світ добрішим. З усіма оточуючими ці особи намагаються вибудовувати дружні, довірчі відносини, але якої праці їм це вартує, знають лише самі Стрільці. Підопічні Юпітера – чуйні особи, які віддадуть останню копійку, якщо друг потребуватиме матеріальної допомоги. До того ж у Стрільця багато цінних зв’язків, а тому всі друзі та знайомі користуються добротою цієї людини, щоб вирішувати свої особисті проблеми.

Щоправда, слід пам’ятати, що Стрілець відрізняється високою самооцінкою. Він готовий допомагати людям доти, доки вони добре ставляться до підопічного Юпітера. Коли ж людина стає зайво зарозумілою, починає обговорювати Стрільця за його спиною і посміюватися над ним, представник стихії Вогню тут же дає відсіч і ставить людину на місце.

Рак

Одним із найбільш добродушних та привітних людей на Землі є Рак. Ця людина не може жити без гармонії та теплого спілкування, але розуміє, що за це треба платити. Рак віддає всього себе, піклуючись про оточуючих, у тому числі зовсім незнайомих людей. Кожен знає, що Рак більше думає про щастя оточуючих, ніж про себе самого, а тому багато хто намагається сісти йому на шию.

Люди, які користуються добродушністю дітей Місяця, точно знають, що задля збереження добрих стосунків ця людина терпітиме нахабство з їхнього боку. Рак віддасть останню сорочку, підмінить, прийде на допомогу, виконає будь-яке доручення друга, щоб не псувати добрих стосунків. Однак, якщо користуватися добродушністю цієї людини занадто довго, представник стихії Води не витримає і розірве всілякі стосунки з паразитом. Правда і в цьому випадку дружба може бути відновлена, адже Рак має дуже добре серце.

Водолій

Це здасться дивовижним, але найбільшими добряками серед усієї Зодіакальної плеяди є Водолії. І цьому є розумне пояснення. Водолії живуть у гармонії з навколишнім світом, а тому їм просто нема потреби чинити підлість, зраджувати людей або конфліктувати з ними. Та й ворогів у Водоліїв, як правило, не буває. Підопічні Урана – мудрі особистості, а тому витрачають свою енергію виключно на добро. Вони знають, що Всесвіт все бачить і допомагає їм у відповідь на турботу про оточуючих.

Не менш дивним є те, що Водолії сам дозволяють користуватися своєю добротою. Вони усвідомлюють, що оточуючі перекладають на них свої турботи, але не роблять і кроку, щоб припинити це. Навпаки, із задоволенням беруть участь у житті того, хто звертається до них по допомогу. Їм навіть подобається такий підхід, адже натомість вони отримують спілкування, повагу, досвід та масу інших бонусів, які роблять життя Водолія яскравим та барвистим!

Оригінал