У кого найчастіше закохуються різні знаки Зодіаку

Закінчивши не найщасливіший роман, самотні знаки Зодіаку налаштовуються на новий і починають шукати відповідного супутника або супутницю. Але всі роблять це по-різному.

Усім відомо, що таке кохання і як воно змушує нас втрачати голову. Але мало хто замислювався, чому ми закохуємося в конкретну людину. Виявляється, на вибір партнера впливає знак Зодіаку. Астрологи розкажуть, які якості приваблюють представників різних сузір’їв.

Овен

Овни закохуються в того, хто зможе спокійно бути поруч і терпіти їхні витівки та вибуховий темперамент. І це має бути не просто коханець чи хороший друг, а надійний партнер, який не піде, коли виникнуть перші труднощі.

Телець

Телець – знак сталості, тому його представники шукають собі в пару вірну людину, яка зможе подарувати підтримку і відчуття безпеки. Романтична натура Тельців жадає того, хто заплющить очі на всі недоліки і змінить себе заради кохання.

Близнюки

Близнюки переймаються любов’ю до загадкових людей. Вони цінують у людях таємницю, а також чесність і прямолінійність. Їм потрібен мудрий партнер, який розумітиме, доповнюватиме, прислухатиметься і час від часу інтригуватиме.

Рак

Будь-який Рак прагне любові, уваги, турботи і компліментів. Представники цього знака тягнуться до тих, хто не образить їхніх почуттів ні випадково, ні навмисно, оскільки сприймають лише безумовну любов. Раки чекають на людину, яка зрозуміє їх без слів і дасть їм змогу бути собою.

Лев

Леви хочуть бачити поруч партнера, якого можна продемонструвати іншим і який буде їхнім найвідданішим шанувальником. Вони беззастережно закохаються у віддану і чесну людину, яка допомагатиме їм розвиватися. Їхня натура вимагає того, хто може прямо вказати на недоліки, але водночас вміє любити і прощати.

Діва

Діви бачать себе тільки з розумним і розважливим партнером, який до того ж здатний спокійно переносити їхню критику. Вони подарують своє серце тому, хто змусить їх відчути себе щасливими і захищеними.

Терези

Терези найчастіше закохуються в того, з ким їм комфортно, хто випромінює доброту і не порушує обіцянки. Така людина зможе вселити впевненість у тому, що всі проблеми можна вирішити, і не змусить Терезів загрузнути у власних сумнівах.

Скорпіон

Скорпіони закохуються в людей із загадковим минулим, у якому можна потонути. Такі стосунки можна зустріти лише в романах. Вони шукають того, хто має внутрішню силу, зможе дати відсіч, буде відданим, чесним і ніколи не заподіє болю.

Стрілець

Стрільці – шукачі пригод, тому пов’язують своє життя з тим, хто готовий до авантюр і ризиків. Для них також мають значення спільні цілі, які мають повністю збігатися. Найкраща партія – людина, яка подарує свободу дій і дасть можливість відчути себе коханою.

Козоріг

Козороги – природжені кар’єристи. Але вони насилу можуть ужитися з людиною, якою рухають ті самі цілі. Зазвичай Козороги закохуються в людей з багатою уявою, які можуть показати їм світ з іншого боку і змусити насолоджуватися моментом.

Водолій

Водолії пропускають любов через мозок, а не серце. Вони хочуть ментального зв’язку з партнером. Дуже часто Водолії закохуються в близьких друзів, тому що цей зв’язок набагато сильніший за закоханість: у ньому є незалежність, що дає змогу залишатися собою, займатися своїми справами і при цьому мати міцні стосунки.

Риби

Риби шукають людину, яка буде харизматичною, поетичною і дуже чутливою. Їм потрібен той, з ким вони зможуть поділитися всім: починаючи з того, як минув їхній ранок, закінчуючи розповіддю про свої найпотаємніші бажання.

Оригінал