Ці знаки Зодіаку найлегше закохуються

Кохання – приголомшливе почуття. Деякі люди «гальмують» себе на шляху до нього, боячись болю, інші пірнають у нього з головою, не боячись можливих наслідків. Ось які знаки Зодіаку закохуються швидко і по-справжньому:

Близнюки

Ніхто не вміє любити так, як Близнюки, і коли вони закохуються, вони люблять все життя. Поки їхня друга половинка не зрадить їм або не зрадить їхню довіру, тоді Близнюки впадають у глибоку депресію. Кохання та міцні, тривалі стосунки – все, чого хочуть Близнюки. На жаль, насправді вони не завжди отримують те, що хочуть. Близнюки зазвичай закохані, а коли ні, вони ламають комедію.

Стрілець

Вірте чи ні, мрійливий і саркастичний Стрілець насправді дуже вразлива і велелюбна людина, яка прагне закохатися і бути коханою. Стрілець обманюватиме себе, що все гаразд, якщо його не любитимуть достатньою мірою. Він любить говорити про свої почуття і вірити у кохання. Він віддає перевагу самотності, але водночас хоче тривалих і щирих стосунків, заснованих на пристрасному коханні.

Терези

Сексуальні, кокетливі Терези можуть здатися нерозбірливими у зв’язках, насправді все точно до навпаки. Союз з іншою людиною живить їхнє почуття власної переваги.

Терези можуть фліртувати, але вони не збираються ділитися своєю сексуальною енергією з більш ніж однією людиною; вони моногамні за своєю природою. Терези відчувають гостре почуття справедливості і навряд чи зрадять своїх партнерів. Кохання їх підживлює, надає сил і надихає.

Лев

Лев любить кохання. Він любить як віддавати, так і отримувати, грати, фліртувати та спокушати. Незважаючи на стереотип про те, що Лев хоче любові, спрямованої лише на нього одного, правда полягає в тому, що Лев так само щедрий на почуття, як і його партнер.

Лев перебуває у гармонії із собою та навколишнім світом, коли закоханий. Він стає сильнішим поряд з тим, хто любить і вірить у нього.

Овен

Ах, ці шалені вогняні знаки. Коли ви роздивитеся інтелект і наполегливість Овна, то подумаєте, що він менш схильний закохуватися, тому що здається самодостатнім нарцисом. Однак Овну потрібна аудиторія не лише через егоїзм. Це людина, яка вкрай потребує любові, і коли вона закохується, то любить міцно і затято.

Розум Овна гарячковий; він вкладає все, що в них є в те, що йому цікаво, і вірите чи ні, він — один із найдобріших знаків Зодіаку, коли дозволяє собі це. Закоханість пом’якшує характер Овна і викликає в них почуття у відповідь.

Оригінал