Причини зрад різних знаків Зодіаку

Любителям астрології буде цікаво дізнатися, що є знаки зодіаку, які схильні до зради, більше ніж інші. Але несправедливо називати їх зрадниками, бо за певних обставин будь-який знак зодіаку може обдурити. Важливо зрозуміти, у чому полягає причина, яка призведе до цього. Ось чому людина зраджує залежно від його знаку зодіаку:

Овен: слабкий партнер

Овни не люблять зраджувати, але вони сповнені енергії і потребують партнера, який ні в чому не поступатиметься їм. Слабкий та інертний партнер одного прекрасного дня змусить їх поглянути в інший бік. Якщо Овен випадково зустріне яскраву і цікаву людину, він не зможе прогаяти можливість завести з нею роман.

Телець: погані стосунки

Телець – це не лише земний, а й фіксований знак. З цього випливає, що для людей цього сузір’я зрада — щось надприродне. Невірність просто не в їхній природі. Але бувають стосунки, у яких або вони, або партнер не беруть на себе достатньо зобов’язань. До такого спілкування Тельці відносяться легко і можуть вчинити зраду.

Близнюки: образа

Близнюки відомі своєю дуалістичною природою, але не всі з них — зрадники. Вони дійсно люблять спілкуватися з різними людьми та інтелектуальну стимуляцію, але не зраджуватимуть без причини — найчастіше вона полягає в тому, що партнер образив їхні почуття. Близнюки не ділитимуться справжньою причиною зради, оскільки їм боляче згадувати про неї.

Рак: відсутній партнер

Раки дуже дбайливі і вони люблять, коли до них ставляться так само. Для них дії говорять голосніше за слова. Але якщо людина цього знака відчує себе покинутою, вона може знайти тепло в обіймах. Раки не шукають цього, але зрада може статися випадково. Втім, Рак ніколи не зраджуватиме регулярно, і це просто неможливо, якщо партнер приділяє достатньо уваги.

Лев: нестача уваги

Лев — фіксований знак, тому їм природна вірність. Попри те, що Леви воліють вести активне соціальне життя і бути на видноті, вони не будуть зраджувати свому партнеру тому, що знайшли когось кращого. Однак Леви можуть зробити це через брак уваги у відносинах. Ці люди потребують пильної уваги та компліментів, щоб бути щасливими.

Діва: непослідовність партнера

Коли стосунки недостатньо добре сплановані, а партнер не відрізняється постійністю та впевненістю, Діви сильно засмучуються. Вони не схильні до невірності, але іноді знаходять розраду в комусь, хто дуже дисциплінований та стабільний.

Терези: нерозуміння

Терези — романтичні натури, які відомі своєю нерішучістю та бажанням догодити людям. Вони люблять зважувати всі варіанти і лише потім приймати рішення. Коли всі рішення приймає партнер, Терези можуть віддалитися і навіть зрадити. Вони можуть бути непостійними і ця непостійність виникає через несправедливе ставлення.

Скорпіон: відсутність глибокого зв’язку

Як і інші фіксовані знаки, Скорпіони вважають за краще мати лише одного партнера. Вони навіть пишаються тим, що можуть протистояти гарячим спокусам. Але все ж таки, якщо їхні стосунки поверхневі, вони можуть зрадити, перебуваючи в пошуках чогось глибшого.

Стрілець: через рутинні стосунки та нестачу свободи

Стрілець – знак, який не може без волі та пригод. Залежний і передбачуваний партнер може їм набриднути. Цікаво, що часто Стрільці не розглядають свої пригоди як зраду. З їхньої точки зору відносини вже закінчилися, коли партнер почав обмежувати свободу. Це не означає, що Стрільці не терплять зобов’язань, вони просто потребують партнера, який підтримуватиме їхній інтерес.

Козоріг: різні думки про роботу та гроші

Козороги практичні, дуже багато працюють і люблять накопичувати на майбутнє. Коли партнер не докладає жодних зусиль для досягнення цілей, вони починають віддалятися. Люди цього знака не завжди зраджують у прямому розумінні, але вони починають «бути одруженими» на роботі чи якійсь ідеї.

Водолій: потреба у нових відчуттях

Водолій — фіксований знак, тому їм подобається стабільність, а значить, їм до вподоби залишатися з одним партнером. Бажання зрадити виникає у них через те, що їм хочеться чогось нового та незвичайного. Тоді вони можуть бути напрочуд безрозсудними. Якщо партнер дізнається про побічні відносини, Водолій припинить їх, але згодом може завести нові.

Риби: втеча від реальності відносин

Риби схильні тікати від проблем у вигаданий світ. Вони рідко зраджують фізично, але можуть створювати емоційний зв’язок із кимось, щоб пом’якшити біль, коли у їхніх стосунках не все гладко. Деякі представники знака зраджують і по-справжньому, роблячи це, оскільки думають, що їхній обман ніколи не буде розкритий.

Оригінал