Гороскоп на 23 квітня

Овен ♈

Може здатися, що прямі відповіді – це для деяких людей надто сміливо. Так, одна-дві людини можуть з кращих спонукань наговорити зайвого або зовсім не того, але краще звернути все в жарт. Це тимчасові труднощі, а якщо зараз посваритися з людьми, потім вони не будуть Вам допомагати. Використовуйте ті відомості, які маєте зараз; інше буде трохи пізніше.

Телець ♉

Ви було вилили свій гнів на відсутність підтримки з боку певних людей, але здається, що історія повторюється. Ваше терпіння піддається випробуванню, і сили Ваші теж не безмежні. Настрою просити про допомогу, звичайно, немає, але зробити це потрібно. Не соромтеся.

Близнюки ♊

Ви не зобов’язані вникати в чужий негатив. Якщо доводиться мати справу з різкою реакцією і непоступливістю, відповідайте позитивом. Ваш оптимізм – те, що потрібно людям. Саме Ваш позитивний вплив може повністю змінити ситуацію.

Рак ♋

Вам здається, що Ви м’яко запитуєте інформацію в іншого, а людина вважає, що Ви перейшли межу. Важливо не тиснути і не вимагати. Запит надійшов, він був озвучений голосно і чітко; реакція буде, але треба почекати.

Лев ♌

Ваше вміння жонглювати відразу купою справ не викликає сумнівів, і почасти тому інші звалюють на Вас нові і нові завдання. Але тільки Ви можете вирішити, коли чаша переповнена, і єдиною відповіддю є “ні”. Усі сфери Вашого життя потребують і заслуговують уваги, але не зможуть отримати її, якщо Ви візьмете на себе занадто багато.

Діва ♍

Люди недооцінюють Ваші дипломатичні здібності. Ви б потягались навіть з досвідченим перемовником! Також Ви можете обернути невідповідну (Вам) комунікативну стратегію співрозмовника проти нього – і придушити конфлікт у зародку.

Терези ♎

Ваші пріоритети можуть відчутно виграти від чесної оцінки. Вивчіть свої банківські операції і порадійте тому, що суми, які залишають рахунок, стали меншими. Але якщо фінансово все райдужно, то що з емоційною стороною життя? Трохи більше близькості Вам не зашкодить – і, на щастя, Ви можете її собі забезпечити.

Скорпіон ♏

Коли мова йде про мрії, кожен маленький крок до її реалізації наповнює Вас рішучістю робити нові й нові кроки. Ви нічого не втратили, нічого не витекло крізь пальці. Зараз ідеальний час для нових рішучих дій. Краще пізно, ніж ніколи – а зараз ще зовсім не пізно.

Стрілець ♐

Пора розібратися, чому щось так сильно Вас приваблює. Ваше право – рухатися в обраному напрямку в комфортному темпі і не піддаватися на чужий тиск і спроби Вас поквапити. Це Ваша мета, Ваш інтерес – Вам і вирішувати.

Козоріг ♑

Нехай страх перед критикою не стане для Вас приводом відмовитися від важливої теми. Негативні висловлювання про те, що Вам дороге, – привід захищатися, а не відступати. Ви дуже довго терпіли; тепер прийшов час висловитися щиро про те, що давно волає про відвертість.

Водолій ♒

Не переконуйте себе, що люди зовсім Вас не слухають і роблять зовсім не те, що Вам хотілося б. Дуже може бути, що проблема невміння виражати емоції. Будь-яка бурхлива реакція, яка здається Вам виправданою, може тільки погіршити ситуацію. Зменште оберти і зробіть ставку на пониження градуса. Це цілком у Ваших силах.

Риби ♓

Спілкування як мінімум з однією людиною може прийняти дуже дивні форми. Можливо, доведеться читати між рядків, щоб співвіднести слова іншого та його реальність. Але якщо поки що не виходить домогтися вдумливої розмови, проблемні теми краще відкласти. Ризик неприємних непорозумінь занадто великий.