15 гірких істин про Скорпіонів: грубо, але чесно

Якщо ти була коли-небудь у стосунках зі Скорпіоном, то ти знаєш, що це і легко, і важко в один і той самий час. І набагато більше, ніж із представниками інших знаків. Як в одного зі знаків стихії води, у Скорпіона дуже глибока, як океанські води, особистість. І, як вода, вона дуже легко піддається впливу різних навколишніх чинників. Часто взагалі не можна зрозуміти, що відбувається всередині. Як яскрава та енергійна особистість, Скорпіон може подарувати тобі найгірші або найкращі спогади у твоєму житті. А які саме – залежить від твоєї поведінки.

Вважається, що Скорпіон – найсексуальніший знак у всьому зодіаку. На них впливає Марс і Плутон. Але якими б чудовими ці люди не були, будувати з ними стосунки – це не легко. Якщо ти зустрічалася з таким або зустрічаєшся зараз, то, напевно, знаєш, що у них є темна сторона. Хочеш дізнатися яка вона або плануєш у найближчому майбутньому зустрічатися зі Скорпіоном, читай далі.

Він сексуальніший, ніж будь-хто, кого ти зустрічала раніше

Навіть не намагайся протистояти його еротичному магнетизму. У тебе просто не вийде, і ти виставиш себе дурепою. Це в нього в крові, опір марний. Запам’ятай на майбутнє, що у стосунках він хоче домінувати. Тому, найімовірніше, якщо тебе тягне до дивного хлопця з бородою і одягненого, як хіпстер, який спить на газеті в метро, то високий шанс того, що він Скорпіон. І просто чудовий у ліжку.

У стосунках Скорпіон контролюючий домінант

Скорпіон просто одержимий контролем. Він готовий піти на все, щоб домогтися бажаного. Така позиція забезпечує йому високу позицію. І цілком виправдано, оскільки з відповідальністю він справляється. І навіть у ті моменти, коли тобі здається, що він не контролює ситуацію, це не так. Вони просто прикидаються, поки не з’явиться можливість знову поставити тебе на місце. Тож не розслабляйся.

Скорпіони завжди перемагають

Вони відрізняються впертістю і сильною волею. І вмінням маніпулювати. Навряд чи хто-небудь маніпулює більше, ніж Скорпіони. Якщо хочеш, щоб твоя команда перемогла, переконайся, що в ній є Скорпіон. Вони знають, чого хочуть, на що заслуговують і як цього досягти. І вони зроблять усе, що в їхніх силах, не зупиняючись ні перед чим. Навіть перед почуттями інших людей.

Їм важлива приватність

Вони люблять тримати таємниці при собі. І щоб він відкрився, потрібно добряче постаратися. Вони дуже цінують збереження їхнього особистого життя в секреті і ненавидять, коли хтось у нього лізе. Якщо ти в стосунках із тим, хто не кричить про це на весь Facebook, то це не тому, що він зраджує або просто дивак. Це тому, що він не хоче, щоб люди пхали носа не у свою справу.

І Скорпіони такі, тільки вдвічі більше собі на умі. Тому, якщо твій партнер не веде сторінок у соціальних мережах або замикає свій щоденник у захованому сейфі, то висока ймовірність того, що це Скорпіон охороняє свій особистий простір. І в ім’я Всього Святого, не треба туди лізти без запрошення!

Скорпіони – захоплені спостерігачі

Вони хочуть дізнатися про тебе все, аж до дрібниць, які ти і сама про себе не знала. Вони люблять спостерігати і зблизька, і здалеку. Потім вони формують свої висновки і перевіряють їх достовірність час від часу.

Вони природжені детективи і тому дуже допитливі. Відкрийся йому. Інакше він весь час спиратиметься тільки на свою думку про тебе. Не знаючи, чого від тебе очікувати. А це не дуже комфортно. Дозволь йому спостерігати.

Їх вабить темрява

Скорпіони вкрай захоплені темною стороною реальності. Скорпіони відомі своєю пристрастю до всього гротескного, до смерті, жаху, ночей. Надприродного і навіть іноді окультного. Здається, такі речі їх інтригують. І це робить їх цікавішими. Перевершуючи наші очікування та думки, вони вирізняються своєю буйною уявою, яка отримує силу від темних куточків людської душі і не тільки.

Гумор Скорпіонів має яскраво виражений відтінок сарказму

Іноді про них погано думають через те, що їм здаються смішними ті речі, де сміх недоречний. Але не засуджуй їх за це. Натомість краще порадій тому, що хоч хтось зміг знайти щось хороше в цьому жаху. Так набагато легше прийняти це і далі з цим жити.

Їхня здатність жартувати навіть у найсерйозніших ситуаціях допомагає їм виділятися з натовпу. Схоже на Чендлера з серіалу “Друзі”. Тому, наступного разу, коли почуєш, як він веселиться у важкі й сумні часи, постарайся не сприймати все надто близько до серця.

Думка інших їм абсолютно не важлива

Знайоме, коли хтось каже, що йому байдуже, що про нього думають, і про те, що він говорить або робить? Так ось, Скорпіон справді має це на увазі. Він належить самому собі, і він себе з цього приводу прекрасно почуває. І думки інших ніяк на нього не впливають.

Він займатиметься тим, що робить його щасливим. І тим, що робить його кращим. Він не зупиниться послухати, що про нього говорить і думає світ, а буде далі йти до мети.

Вони чесні до грубості

Вже хто-хто, а цей приховувати від тебе гірку правду не буде. Навіть незважаючи на те, що іноді він примудряється перестаратися. Адже в підсумку все тільки на краще в довгостроковій перспективі. Якщо ти попросиш його сказати правду, він церемонитися не збирається. Це може трохи вжалити. Але, хіба не кажуть, що правда очі коле?

Вони трохи екстрасенси

Вони воліють покладаються на свою інтуїцію і передчуття. А можуть і вийти з себе. Усе залежить від того, хто поруч і як він поводиться. Ще в них є купа рис, які роблять їх цікавішими, порівняно з їхнім партнером. Вони можуть іноді передбачати майбутнє, покладаючись на чуття і навички спостерігача. Тож він часто передбачатиме, що у тебе на думці, навіть до того, як ти це озвучиш.

Це також може бути наслідком його гарної пам’яті. Він пам’ятає все і всіх. Це дає їм відчуття контролю. Просто змирися з цим. Але не варто розраховувати, що цю силу він буде використовувати для того, щоб показувати тобі фокуси.

Вони разюче вірні і з люттю захищають коханих

Якщо ти розповіси йому про те, що тебе образили, пограбували, принизили, то не дивуйся, якщо він пригорне тебе до себе, знайде всіх тих, хто зробив тобі боляче, і знищить усе, що ці нахаби люблять. Як уже згадувалося вище, у Скорпіонів запальна вдача і вона проявляється у всьому, що вони роблять.

Те саме стосується і справ сердечних. Вони зберігають вірність із тим самим запалом, з яким захищають коханих від бід. Вони пожертвують заради цього собою і своїми інтересами. Навіть тим, у що свято вірять. Усе заради рідних. Любов надзвичайно важлива для Скорпіона. Це та сама невидима сила, яка рухає ним. Тож, якщо раптом ти подумуєш зрадити такому, то знай, що вони просто ненавидять, коли їхню вірність сприймають, як належне. І він буде лізти зі шкіри геть, щоб ти повністю відчула провину за те, як жахливо ти вчинила.

Вони дуже винахідливі, хоч і обережні

Це одна з найкращих рис характеру Скорпіона. З нього вийде і хороший друг, і чудовий коханець. Якщо ти подзвониш із проханням приїхати посеред ночі, то вони так і зроблять. Без питань. І навіть не будуть потім тобі цим дорікати. Ще вони дуже педантично і дбайливо ставляться до секретів інших. Тому люди починають довіряти їм уже з перших секунд. А все тому, що Скорпіон вважає, що це нижче його гідності – ходити і розкривати чужі таємниці.

Оскільки вони дуже цінують свою приватність і знають, як неприємно, коли хтось у неї втручається, вони не стануть порушувати кордони оточуючих. Їхня обережність і делікатність якраз не дозволить. І в них дуже хороша пам’ять, тому не варто їм солити. Вони не забудуть. Як і всі таємниці, які ти їм розповіла. І вони можуть у будь-який момент виплисти на поверхню. Не варто зловживати тактовністю Скорпіона.

У Скорпіонів є, так би мовити, вбудований детектор брехні

У них відмінна пам’ять і здатність обчислювати брехню в будь-якій ситуації. Тож, якщо ти хочеш хороших стосунків з одним із них, то забудь про брехню. Навіть про брехню на благо, адже він все одно все дізнається і зрозуміє. Ти тільки їх розлютиш. А їх краще не злити. Гнів легко опановує ними повністю і в підсумку станеться те, про що ви обидва пошкодуєте. Зраджувати і брехати і так не добре, а щодо Скорпіонів – особливо.

Скорпіони можуть бути дуже хитрими

Вони можуть бути дуже мстивими і практично без сумнівів знищать тебе, якщо ти зробиш їм щось погане. Як вправний маніпулятор, Скорпіон знає, з якою силою і куди вдарити, щоб було дуже боляче, у відповідь на твій випад, нехай навіть у далекому минулому. Вони довго пам’ятають образи.

Вони знають, якого поводження гідні їхні кохані люди і не тільки

Не думай, що він буде милим із тобою, навіть коли ти не мила щодо нього. Не думай також, що він легко пробачить зраду, брехню або осуд. Оскільки Скорпіони люблять заглиблюватися в роздуми і спостереження, вони точно знають, якого ставлення ти варта, враховуючи все те, що ти зробила.

Вони ставляться до інших саме так, як вони того заслуговують. Це виділяє їх з оточення. Але це не означає, що він буде зловживати цією своєю здатністю. Найімовірніше, він просто дасть тобі зрозуміти, наскільки багато (або навпаки) ти заслуговуєш і чому.

Оригінал