Гороскоп на 17 лютого

Овен ♈

Уява – це така річ, яка потребує певного контролю з Вашого боку, інакше вона може геть вже розгулятися і видати щось зовсім незручне. Саме тому Вам варто стежити за тим, що малює Вам Ваша фантазія. У якісь періоди її політ потрібно коригувати, а для цього Вам доведеться витратити певну кількість енергії, але результат перевершить усі Ваші очікування.

Телець ♉

У наші дні у всіх людей існують досить різні уявлення про те, що таке “свобода слова”. Якщо Ви розмістите “неправильний” пост у соціальних мережах, Ваш обліковий запис у кращому разі буде заблоковано. Сьогодні Ви можете опинитися в тій ситуації, коли нікому не буде діла до того, скільки правди у Ваших словах. Однак, незважаючи на це, ви все одно маєте постаратися усунути будь-яку плутанину, яка може виникнути на вашому шляху.

Близнюки ♊

З давніх часів існує принцип “око за око”, проте зараз його актуальність дещо втрачено. Утім, навіть у сучасному суспільстві питання адекватної відповіді на якусь дію стоїть доволі гостро. І якщо Вам у якийсь момент захочеться вибити клин клином, це не означає, що Ви маєте робити саме так. Особливо, якщо Ваші інстинкти казатимуть Вам, що це не найкращий варіант розв’язання проблеми.

Рак ♋

Усім відомо, що найчастіше правда завдає болю. Саме тому люди вважають її чимось поганим і незручним, чого слід взагалі уникати. Проте, найчастіше, саме правда є джерелом Вашого комфорту, який приходить після того, як Ви усвідомлюєте і приймаєте те, що відбувається насправді. Те, що Ви дізнаєтеся сьогодні – це істина, яку було б розумно взяти на озброєння. Ймовірно, вона дасть вам певні бонуси.

Лев ♌

Якщо рішення, яке вимагається від Вас, змушує Вас більше зосередитися на тому, що Ви можете втратити, а не отримати, це може бути зворотним способом його оцінки. Так, тут є деякі нюанси, але Ви не повинні звертати на них уваги. Замість цього вам слід рухатися строго вперед до своєї мети, інакше ви ризикуєте застрягти десь на середині шляху.

Діва ♍

Сьогодні Вам варто створити список Ваших планів або порядку денного. А після цього Ви маєте зробити все можливе, щоб по черзі виконувати всі пункти, хоча це й може вимагати від Вас певних зусиль. Утім, результат Вашої праведної праці не змусить себе довго чекати. І не забувайте про те, що Ви маєте діяти, а не розмірковувати. Оскільки витання в хмарах не дасть зовсім ніякого результату.

Терези ♎

Ваше рішення не має бути вибором між молотом і ковадлом. Насправді Ваші позиції набагато сильніші, ніж Вам могло здатися на перший погляд, тож вибір у Вас таки є, і Ви маєте правильно його зробити. Подумайте, можливо, є ще якийсь третій неочевидний варіант, який дасть вам змогу вирішити якесь питання і при цьому не вибирати ні молот, ні ковадло. Вашої ментальної енергії напевно вистачить, щоб зробити все якнайкраще.

Скорпіон ♏

Якщо хтось чинить на Вас тиск, це не означає, що ця людина бажає Вам зла. Ймовірно, сьогодні саме той день, коли Вам потрібен певний зовнішній стимул. Зрештою, саме він дасть Вам змогу просунутися на шляху до Вашої мети і при цьому не почуватися вичавленим лимоном. Звісно, за обставин, що склалися, вам доведеться проявити певну гнучкість, але такий необхідний і своєчасний крок уперед принесе вам полегшення. Тож зосередьтеся на своєму шляху.

Стрілець ♐

У будь-якій складній ситуації можна спробувати відштовхнутися від зворотного і побачити інший бік медалі. Можливо, сьогодні Вам слід вчинити саме так. Якщо Ви правильно підійдете до оцінки обставин, що склалися, то, напевно, зможете зробити певні висновки, які дадуть Вам змогу прийняти правильне рішення щодо того, як і куди рухатися далі. Якщо Ви спробуєте подивитися на щось у перевернуту підзорну трубу, перспектива буде зовсім іншою.

Козоріг ♑

Пхати гайковий ключ у двигун, що працює, – це далеко не найкраща ідея. Можливо, сьогодні Ви потрапите в якусь аналогічну ситуацію, коли Вам не варто чіпати те, що і так працює. Не потрібно покращувати щось цілком нормальне. А якщо Ви все ж таки візьметеся за поліпшення, є велика ймовірність того, що Ви тільки зробите гірше. Ви можете створити більше хаосу, ніж розраховували, тож подумайте гарненько перш ніж щось робити.

Водолій ♒

Сьогодні ви повинні проявити максимум терпіння, про яке б питання не йшлося. В іншому разі ви ризикуєте створити собі значно більше проблем, ніж є на цей момент. Не квапте події. Нехай усе йде своєю чергою і без Вашого втручання. Якою б не була спокуса прискорити процес, ви не повинні цього робити.

Риби ♓

Бажання більшої влади або контролю в будь-якій сфері цілком зрозуміле. Але ви можете бути не дуже зацікавлені в тому, щоб узяти на себе відповідальність, яка з цим пов’язана. Але якщо Ви хочете щось цілком контролювати, Вам напевно доведеться мати справу і з відповідальністю, яка йде в комплекті з можливістю керувати кораблем. Втім, якщо Ви впевнені, що зможете нести цей вантаж, дійте.