11 правил любовних стосунків зі Скорпіонами

Скорпіон – істота пустелі. Тому його любов може спалити вас своєю вогненною інтенсивністю. Якщо ви хочете бути щасливими у стосунках зі Скорпіоном, то ось вам список речей, про які варто пам’ятати. Сприймайте його як сонцезахисний крем. Ви б користувалися ним у пустелі, щоб не обпектися, вірно?

1. Якщо Скорпіон кохає, то з усією пристрастю.

Кохання Скорпіона завжди настільки інтенсивне, глибоке, пристрасне і полум’яне, що за ним можна знімати Голлівудську історію. Жоден любовний роман не може зрівнятися в цьому відношенні з романом зі Скорпіоном. Він хоче пізнати всю вашу душу. Вважайте, що вам дуже пощастило.

2. Навіть не намагайтеся справити на них враження.

Ну, можете, звичайно, спробувати. Але Скорпіон цінує інтелектуальних, талановитих людей. Таких, як сам. Тому фальш і удавану важливість він помічає одразу! Іноді це стає проблемою. Але не хвилюйтеся. Просто під час спілкування зі Скорпіонами завжди залишайтеся самими собою. Якщо Скорпіон зробив вас своїм товаришем або своєю коханкою, значить, він любить вас, незважаючи на всі ваші недоліки.

3 Не намагайтеся їх контролювати.

Скорпіон завжди працює над тим, щоб підтримувати ідеальний баланс влади у стосунках. Ви маєте право на свою думку, але якщо ви хочете в чомусь переконати людей цього знака, знайте: забезпечити собі перемогу можна тільки сильними аргументами.

4. вони люблять таємниці.

Не робіть помилку, намагаючись обдурити Скорпіона. Але трошки таємничості у ваших стосунках не зашкодить. Навпаки, вона змусить Скорпіона звернути на вас ще більш пильну увагу. Люди, народжені під цим знаком, допитливі, обожнюють натяки і сюрпризи. Дайте їм їх – і доведете Скорпіонів до щасливого божевілля.

5. Вони віддані.

Якщо Скорпіон вас обрав, це означає, що тепер ви можете відпочити і насолодитися комфортними стосунками. Вони дуже віддані. Тепер ваш Скорпіон готовий слідувати за вами хоч на край світу. Люди цього знака обирають собі в супутники і супутниці тільки найдосконаліших із нас. Якщо для нього це Ви – значить, він уже знайшов свій ідеал. І ніколи більше не буде дивитися в чийсь бік. Скорпіони не сумніваються у своєму виборі. Якщо ви виграли в битві на лояльність Скорпіона, ми вас вітаємо. Тепер із вами все буде гаразд. Жити з ними – легше, ніж зазвичай здається.

6. Зрада? Хм… Тільки на свій страх і ризик!

Скорпіони нічого не знають про прощення. Вони можуть бути людьми дуже мстивими і безжальними. Особливо, коли хтось проявляє нелояльність щодо них. Якщо ви вирішили жити зі Скорпіоном, зради й обман для вас – табу. Якщо ви до цього не готові, то краще й не починати.

7 Емоції будуть бити через край тепер завжди.

Скорпіони схильні до емоційних крайнощів. Низька інтенсивність стосунків робить цих людей пригніченими і нещасними. Щоб уникнути їхніх нервових зривів, потрібно проявляти увагу, підтримувати “вогонь” у стосунках. Найімовірніше, саме ви будете менш емоційним партнером у вашій парі. Але це не означає, що ви можете собі дозволити не надавати емоційну підтримку партнеру-Скорпіону. Частіше нагадуйте їм про їхню дивовижність.

8. Ви не зовсім рівні.

Скорпіони дуже вибірково підходять до вибору собі пари. Вони готові погодитися тільки на саму досконалість. Вони шукають поліпшену версію самих себе. Якщо Скорпіон обрав вас, ми готові посперечатися, що ви в його очах майже ідеальні. Тому, всупереч розхожій думці, Скорпіони готові бути другим номером. Але тільки якщо сприймають вас як божество.

9. Вони не потребують вас.

Не засмучуйтеся. Просто Скорпіони дуже незалежні, амбітні, безстрашні й досить винахідливі, щоб почуватися чудово навіть на самоті. Вони сприймають життя поодинці як неоціненний досвід. І вміють його цінувати. З іншого боку, якщо Скорпіон уже поруч із вами, можете бути певні: це не тому, що він залежить від вас чи має в голові якісь свої уявлення про “вигоду”.

10. Звикайте до ревнощів.

Скорпіони – власники. Якщо вони вважають щось або когось своїм, то вже точно не мають наміру цим ні з ким ділитися! Пам’ятайте: це Скорпіон вас обрав, а не навпаки. Тому його нав’язливість і ревнивість нікуди не подінуться: так ці люди проявляють свою любов і відданість. Якщо ви не готові це терпіти, краще одразу про це сказати. І залишити стосунки без драми. В іншому разі, враховуйте пункт №6.

11. Ви отримаєте найкращий у своєму житті секс.

Звучить як хвастощі, але давно відомо, що Скорпіони – найкращі коханці, які тільки можуть бути. Вони не просто талановиті й уважні. Вони вміють займатися коханням! Якщо вони вибирають вас, ви отримаєте задоволення, якого у вашому житті раніше ніколи не було!

А що ви думаєте з приводу поведінки Скорпіонів у коханні? Поділіться своєю думкою у нас у коментарях!

Оригінал