Смішний гороскоп: як знаки Зодіаку ходять в гості

Астрологи стверджують, що люди різних сузір’їв по-різному поводять себе в гостях, так що краще заздалегідь дізнатися, чого чекати від гостя.

Овен

Якщо Овен приходить в гості, то його присутність у вашому будинку буде довгою. І не важливо, подобається вам це чи ні. Овен вип’є весь чай і з’їсть всі запаси їжі на тиждень, до того ж обов’язково рухатиме все, що приверне його увагу. Так що краще заздалегідь сховати те, що ви хочете вберегти від пильного ока Овна.

Телець

Телець в гостях поводиться скромно. Він вибере найбільш комфортне місце в будинку і уважно буде спостерігати за тим, як ви будете метушитися біля нього і прагнути у всьому догодити.

Близнюки

Якщо до вас у гості прийдуть Близнюки, будьте готові до того, що з ними ви проведете ледь не весь день. Мета візиту буде забута вже після того, як вони переступлять поріг вашого будинку. Близнюки дуже активні в гостях і, часом, безцеремонні, так що краще заздалегідь обговорити тривалість зустрічі.

Рак

Рак найскромніший гість. Він допоможе у приготуванні чаю, сам помиє за собою посуд і навіть запропонує вирішити дрібні побутові проблеми. Він недовго просидить у вас в гостях, оскільки поважає час і особистий простір інших.

Лев

Лев дуже любить ходити в гості. Якщо ви запросили його до себе додому, то не дивуйтеся, якщо він приведе з собою ще кількох осіб. В гостях Лев любить, щоб за ним доглядали. Сам же він із задоволенням стане душею компанії.

Діва

Діва — дуже турботливий і неспокійний гість. По дорозі вона обов’язково подзвонить і запитає, чи чекаєте ви її. Прийшовши до вас додому, Діва уважно огляне всю квартиру. Боронь боже, якщо представник цього знаку побачить у вас криво повішену картину або немитий посуд — тут же кинеться все це виправляти.

Терези

Терези — найвибагливіші гості. Вони не будуть вимагати чай або каву, а відразу перейдуть до мети свого візиту. Згідно з жартівливим гороскопом, Терези володіють добре розвиненою інтуїцією і завжди відчують, коли прийде час йти.

Скорпіон

Скорпіон в гостях поводиться дуже дивно. Йому важливо розглянути весь ваш будинок і зробити на основі побаченого висновки про господаря. Представник цього сузір’я ніколи не скаже вам в обличчя про те, якщо йому щось не сподобалося.

Стрілець

Стрілець не дуже любить ходити в гості, йому набагато ближче прогулянки на свіжому повітрі або відпочинок у розважальних закладах. Тому будьте готові до того, що він з порога заявить, що домашні посиденьки скасовуються і ви разом з ним йдете в ресторан.

Козоріг

Козоріг у гостях поводиться надто пристойно, що може створити напружену атмосферу навколо нього. Це найскладніші гості. До ладу не зрозумієш, чи сподобалася йому вечеря і чи не занадто міцний чай ви заварили.

Водолій

Водолій може поводити себе в гостях дуже вільно, а може, навпаки, відчути себе не у своїй тарілці. Все залежить від ступеня вашої гостинності. Якщо ви кинете йому капці і сховаєтесь у найближчій кімнаті, Водолій відчує себе впевнено. Але якщо ви будете трястися над ним, як над немовлям, він замкнеться в собі і буде чекати нагоди, щоб швидше піти.

Риби

Риби почувають себе в гостях дуже вільно. Представник цього знаку зодіаку любить, коли за ним доглядають і цікавляться його справами. Після його візиту часто залишається відчуття пригніченості і печалі. Це не випадково, адже Риби вважаються дуже сильними енергетичними вампірами.

Оригінал