Гороскоп на 13 серпня

Овен ♈

Наші буденні та безкорисливі вчинки часто мають величезні наслідки. Ви не чекаєте на похвалу за допомогу, а просто допомагаєте ближньому по-своєму. І головне – те, що Ви це робите.

Телець ♉

Чи готові люди розділити Ваш ентузіазм щодо певного приводу? Хочеться розповісти про своє захоплення всім – але те, що захоплює Вас не обов’язково захопить чужу уяву відразу. Спробуйте просто запросити інших взяти участь у Вашому хобі. Результат Вам сподобається.

Близнюки ♊

Настав час поділитися ідеями щодо наведення затишку в будинку. Близькі будуть дуже сприйнятливими до Ваших ідей. Крім того, розширення каналів зв’язку допоможе нарешті вирішити одне дуже делікатне питання.

Рак ♋

Світила посилять властивий Вашому знаку шарм. Вам легше даватиметься самовираження, і при цьому знизиться ризик здатися агресивною людиною. Зараз гарний час, щоб розповісти людям про Ваші плани на майбутнє – в імперативній формі, але наймилішим та найдружнішим чином.

Лев ♌

Якщо хтось – хтось надійний, звичайно ж – хоче поправити Ваше матеріальне становище, чому б і ні? Ви зі свого боку можете не просто прийняти пораду, а запропонувати вигідну для обох сторін співпрацю. Так чи інакше, продуманий ризик і спільне підприємство вплинуть на Ваш рівень доходів.

Діва ♍

Місяць, який впливає на партнерські відносини, відчинить двері новому рівню гармонії у цій сфері. Але дуже важливо не встановлювати занадто жорсткі рамки, інакше можна за деревами не побачити лісу. Відпустіть контроль та відкрийте свій розум.

Терези ♎

У Вас та іншої людини однаковий погляд на мету, але ось підходи до її досягнення різняться. На щастя, у Вас є досвід у таких речах, тому крива навчання буде не такою вже крутою – особливо якщо сторони домовляться співпрацювати.

Скорпіон ♏

Чи не надто багато Ви віддаєте, нічого не отримуючи натомість? Усі сторони відносин розуміють, що є межі, які не можна перетинати. Навіть якщо відносини розвиваються цілком динамічно, важливо не перестаратися. Нехай краще метушаться інші, ніж Ви.

Стрілець ♐

Ви знаєте, що краще для ближнього і готові навчити його жити. Але важливо вміти вчасно відійти убік і дати людині самій стати на ноги. Підтримка – це чудово, але дуже може виявитися, що Ви надаєте її за звичкою, а не за потребою. Будьте готові відпустити контроль.

Козоріг ♑

Головне вірити. Здається, що всі зусилля не приносять Вам ні нагород, ні почестей, але все може змінитися відразу. Не здавайтесь, навіть якщо дуже втомилися. Ось-ось Ви побачите плоди своїх старань. Просто продовжуйте вірити – і не опускайте рук.

Водолій ♒

Ми часто не знаємо, на що здатні, доки не спробуємо. Так само можемо недооцінювати власну стійкість. День принесе виклик, але страшний він настільки, наскільки Ви дозволяєте йому. Зосередьтеся на бажаному результаті – і Ви зможете подолати всі перешкоди.

Риби ♓

Світло Місяця у Вашому знаку осяє шлях, на який Ви всі побоювалися стати. Вас вестиме швидше серце, ніж розум. Важливо зосередитися на діях та досягненнях замість роздумів. Сміливо крокуйте у невідомість. Хто не ризикує – той не виграє!