Знаки Зодіаку, яких дуже складно любити

Перед вами рейтинг знаків Зодіаку, яких так складно любити…

Діва

Діва — найбільш самодостатній із всіх знаків Зодіаку. Вона підходить до більшості відносин з аналітичної, майже управлінської позиції. Діва автоматично тримає більшість людей на відстані витягнутої руки, поки не переконається, що їм можна довіряти. Вона – не найлегша особистість в любові. Для того, щоб Діва полюбила когось, вона повинна послабити свій захист і відкритися, що їй не властиво. Як тільки вона це зробить, вона покаже свою дивовижну сторону.

Скорпіон

Скорпіон — королева/король, який не знає, чого хоче. Він то холодний, то обпікаючи гарячий, тому його важко прорахувати. Скорпіон може неймовірно виснажувати, саме тому він так швидко виходить з відносин. Доки Скорпіон не дозріє емоційно, він не буде готовий до реальних відносин.

Стрілець

Стрілець — енергійний, непосидючий і волелюбний знак Зодіаку. У певному сенсі це робить його цікавим партнером, з яким ніколи не буде нудно. Але, з іншого боку, він практично ніколи не зупиняється на комусь або чомусь одному. Він у постійному русі, у пошуках нових пригод і адреналіну. Йому складно залишатися на одному місці. Його жахають думки про те, щоб залишатися нерухомими, просто існувати. І це не дуже сприяє відносинам. Стрілець відчує, що знайшов свою другу половинку лише, коли вона зуміє встигати за ним.

Водолій

Водолій — скритна особистість. Він не схильний відкриватися і впускати людей у свій світ. Ускладнює любов до Водолія і той факт, що він завжди тримає дистанцію між собою і більшістю людей. Йому потрібна людина, якій він може довіряти і відчувати себе комфортно, будучи вразливим, щоб закохатися і полюбити.

Козоріг

Козоріг — практичний трудоголік. І, хоча з них виходять надійні та відповідальні співробітники, це також означає, що вони підходять до всіх відносин як до бізнес-проєкту. Ні один партнер не хоче відчувати, що його розглядають під мікроскопом, зважуючи всі його плюси і мінуси. Козорогові потрібно навчитися довіряти своєму серцю так само, як і голові, щоб знайти справжню, надійну любов.

Близнюки

Близнюки нерішучі і надмірно емоційні. Хоча, певною мірою, це може зробити спілкування з ними виснажливим, але це також означає, що вони люблять всім своїм серцем і вірять в те, що відчувають. Коли Близнюки люблять, вони повністю занурюються. Вони віддають себе своїм партнерам. Подібна любов і прихильність може лякати, але цей рівень уразливості доступний не кожному.

Лев

Немає знаку, настільки динамічного і захопливого, як Лев. Лев неймовірно незалежний і впевнений у собі. Тому важливо, щоб партнер Лева зрозумів, що він вас не потребує. Він так вабить до себе, що ним неможливо не захопитися. Лев – яскрава і іскрометна зірка вечора, не дивно, чому всі люблять його.

Овен

Активний, хвилюючий і пристрасний, Овен зробить свого партнера центром свого світу. Він приділить пріоритетну увагу своєму обранцеві і зробить все можливе, щоб бути для нього всім. Він буде підтримувати і надавати міцне плече, коли партнер буде мати в ньому потребу. Хто може відмовитися від такого ставлення?

Телець

Немає знаку, більш вірного і стійкого, ніж Телець. Коли Телець любить кого-небудь, це надовго. Він самовідданий і вірний тим, кого любить. Телець нічого не приховує, залишаючись гранично чесним зі своєю другою половинкою. Відданість і вірність такого роду зустрічаються вкрай рідко, тому, коли ви знайдете подібну людину, не відпускайте її.

Терези

Все, чого хочуть Терези, — щоб усі були задоволеними і щасливими. Це стосується всіх людей на Землі, особливо тих, кого вони люблять. Терези будуть робити все можливе, щоб переконатися, що їхній партнер щасливий. Їх легко любити, бо вони дарують вам світле і непідкупне почуття, яке хочеться віддати сторицею.

Риби

У Риб, можливо, саме велике любляче серце серед усіх знаків Зодіаку. Вони глибоко відчувають кожну емоцію, і їм не важко висловити те, чого вони бажають і чого хочуть від людей, яких люблять. Риби кладуть карти на стіл. Вони нічого не приховують. Вони проходять через вогонь, воду і мідні труби, повертаючись до того, кого люблять, і подібна любов — те, що відчуваєш один раз в житті.

Рак

Раки – дуже турботливі і чутливі натури, які люблять беззастережно. Вони вміють прощати і бути терплячими. Вони – ті, на кого ви можете завжди розраховувати в будь-який час дня або ночі. Рак чудово ілюструє, як повинна виглядати любов. І, в свою чергу, як ми все повинні любити один одного.

Оригінал