5 найбільш “складних” знаків Зодіаку

Багато хто вже знає, що серед 12 знаків Зодіаку є 5 найскладніших. До цих знаків завжди ставляться «лояльно», адже вони народилися під «такими» зірками, дата народження вже за них все зумовила. Їм багато що прощають, адже від них нічого не залежить. Але чи все так, як ми звикли вважати? Чому одні представники знаків Зодіаку постійно хамлять, а інші змушені все прощати? Де золота серединка, і чи є вона?

5 місце — Козоріг

Козороги – дуже складні в спілкуванні. Упертість — їхнє друге ім’я. Вони ніколи не будуть робити те, до чого не лежить душа. Козороги рідко до кого ставляться з повагою, тому їхнє коло спілкування завжди обмежене. Вони не терплять нудьгу, тому оточують себе найбільш гідними представниками сильного світу цього. Якщо ви раптом закохалися в Козорога, то вам знадобиться море витримки і терпіння.

4 місце — Водолій

Водолії – дуже специфічні в спілкуванні. Вони цінують тільки свою думку. Вони легко можуть звинуватити когось, щоб виправдати себе. Вони цілеспрямовані, але місцями дуже деспотичні. Водолії відрізняються особливим розумом, але часто емоції у них беруть гору, і вони починають залишати вірний і раніше намічений курс руху.

3 місце — Близнюки

Близнюків хтось постійно кудись тягне. Їм нелегко всидіти на місці, тому їм відвели почесне третє місце. Вони яскраві, балакучість і примхливі. У критичні моменти вони одягають «маску байдужості» або навіть жорстокості і залишають «бал», не прощаючись ні з ким. Думка оточуючих для них порожній звук. У них свій світ фантазії в голові. Близнюки підступні. Здавалося б, розкусив їх, а не тут-то було, ви знову в програші. Шах і мат.

2 місце — Овен

Овни надзвичайно імпульсивні особистості. Вони здатні за 15 секунд зруйнувати те, що будували роками, і це стосується не тільки робочих проектів, але і їхніх відносин. Вони завжди праві, а якщо вони не праві, то ви просто зобов’язані визнати, що вони мають рацію. Таке просте правило існує в їхньому житті. Якщо ви закохалися в Овна, то будьте готові, що миру більше 2 днів в сім’ї не буде, а ось вогонь буде займатися постійно. Пристрасті кипітимуть постійно.

1 місце — Скорпіон

Скорпіони – найбільш зловісні злодії у всьому зодіакальному царстві. Вони завжди домагаються того, чого хочуть. Для них немає нічого неможливого. У них дуже жорстоке ставлення до світу, супер-его і мстивий характер. Ось такий флакон «підступності». Для них люди – це їхнє власне майно, і тому якщо ви потрапили в їхні пута, то ви навіки в їхньому рабстві. Будь-який вид стосунків з представниками цього знаку Зодіаку загрожують тяжкими наслідками

Оригінал