Гороскоп на 8 серпня

Овен ♈

Як відомо, у розлуці почуття міцнішають. Але незрозуміло, чи інша людина думає про Вас так само багато і активно, як Ви – про неї. Що ж, це питання допоможе вирішити найбанальніше спілкування. Все простіше, ніж здається!

Телець ♉

“Якщо щось не працює – перевір, чи включено воно до розетки”. Так говорить давня китайська мудрість. Як не дивно, найочевидніші рішення часто зовсім не очевидні. Не варто робити із мухи слона. Перш ніж шукати вирішення проблеми, точно визначте її джерело.

Близнюки ♊

“Говори м’яко, але тримай у руках велику палицю”. Ця цитата належить американському президентові Рузвельту. Але чи варто щось говорити, якщо увага співрозмовника прикута до цієї самої палиці? Іноді краще не показувати, що Ви готові до агресії та конфлікту. М’яких слів буде достатньо.

Рак ♋

У промисловості звукозапису є “чарівна кнопка”. Її натискають, коли замовник чимось незадоволений – а чим, неясно. Від цього нічого не змінюється, але дія начебто робиться, і замовник задоволений. Сьогодні хтось може спробувати так само позбутися Ваших претензій. Будьте уважні!

Лев ♌

Деколи навіть дуже чуйна інтуїція нас обманює. Річ у тому, що наша реакція залежить від інтерпретації, але ніхто не інтерпретує точно завжди, скрізь і все. Ви маєте рацію, довіряючи своїм інстинктам, але деякі рішення краще відкласти в довгу скриньку. Пізніше, коли Ви повернетесь до них, багато що стане ясніше.

Діва ♍

Слово “креативний” має багато значень, але дуже часто мається на увазі винахідливість. Наша уява вміє знаходити шляхи для вирішення, здавалося б, нерозв’язних питань. Це і є її творча функція!

Терези ♎

Щось у стосунках з іншою людиною змінилося – і так, як раніше, не буде вже ніколи. Настає оновлення, яке можна порівняти з тим, яке переживає змія, коли скидає стару шкіру. Майбутнє манить – і потребує максимум Вашої уваги!

Скорпіон ♏

Іноді відсутність контролю страшенно дратує нас, а подекуди плисти за течією нам цілком комфортно. Сьогодні Вашу ситуацію найкраще описує другий варіант. Вам не потрібно так уважно стежити за розвитком подій. Скоріше потрібно просто розслабитися – і чекати.

Стрілець ♐

“Прийшов, побачив, переміг” – чудовий девіз, але реалізувати його не так легко. Рідко, коли ми можемо просто прийти і отримати те, що хочемо. У будь-якому починанні важлива впевненість та активні кроки у напрямі мети. Саме їх сьогодні треба зробити.

Козоріг ♑

“Так, ти був(ла) прав(а)”. Деяким людям важко даються ці слова. Причина, втім, не завжди у небажанні визнати чужу правоту. Іноді ми хочемо провести додаткове дослідження, самостійно в усьому розібратися. Але тут і зараз Вам краще покластися на чужу мудрість!

Водолій ♒

Книги порад “для чайників” часто написані не для таких вже чайників, але сама ідея – просто відмінна. Часом важливо визнати, що Ви не все розумієте і потребуєте освіти. Вчити щось з нуля – зовсім не соромно!

Риби ♓

Ви отримаєте підтримку, на яку так сподівалися, і одразу відчуєте впевненість. Страшне починання здасться цілком реалізованим. Перед Вами відчиняться двері можливостей, а стосунки з іншою людиною зміняться на краще – на задоволення обох сторін.