Гороскоп на 27 вересня

Овен ♈

Ви могли б написати книгу про ефективність та успішність. Вдумливий Меркурій допоможе розправитися з усіма справами зі списку на сьогодні, а його зв’язок із могутнім Плутоном обіцяє виконання бажань. Якщо Вам потрібно поговорити про щось важливе з начальством, зараз саме час для цього.

Телець ♉

Всесвіт зробить процес навчання цікавим у світлі того, що вдумливий Меркурій, владика дозвілля, поєднується з могутнім Плутоном, чий вплив стосується розширення світогляду. Якщо якісь знання не хотіли Вам даватися, зараз стане простіше. Вам варто мислити ширше та не боятися авантюр – і не просто так!

Близнюки ♊

Чому рутина раптом викликає стільки емоцій – це питання, на яке можете відповісти лише Ви. Меркурій, Ваша планета-управитель, з’єднується з Плутоном, обіцяючи напружену роботу почуттів. Створене Вами, однак, може вселити іншим заздрість, тому будьте обережнішими.

Рак ♋

Меркурій сприяє комунікації, а його союз із могутнім Плутоном виводить на перший план стосунки. Плутон любить “виводити на чисту воду” – і що довше щось було приховано, то краще. Відвертість найпозитивнішим чином позначиться на відносинах – особистих чи ділових.

Лев ♌

Основними темами для розмов стануть гроші та заробіток, і ці розмови покажуть себе продуктивними. Але тільки за однієї умови: якщо Ви будете готові порушити теми, яких зазвичай уникаєте. Людям потрібно знати, що Ви насправді думаєте про своє фінансове становище. Про це варто поговорити.

Діва ♍

Якщо Вам хочеться спонтанності, то за цією течією і варто пливти. Не йдеться про тигрячі пристрасті – скоріше про здорове зміщення фокусу на дозвілля й улюблені хобі. Це зовсім не егоїзм, а нормальна турбота про себе. Якщо серце закликає вас до чогось, прислухайтеся!

Терези ♎

Меркурій принесе у Ваш світ туманні, мрійливі вібрації, з’єднуючись із Плутоном, який впливає на Ваш будинок, сім’ю та коріння. Вам варто згадати, хто Ви є і чому реагуєте на певні речі так, як реагуєте, усвідомити, як саме виховання вплинуло на Ваш характер. Ви зробите чимало цікавих відкриттів – і що далі, то більше їх буде.

Скорпіон ♏

Меркурій впливатиме на дружні стосунки, так що це буде ідеальний час для нових знайомств та спілкування. Водночас зв’язок Меркурія з Плутоном, який торкнеться процесу комунікації, вимагатиме говорити про важливі речі. На порожню балаканину у Вас просто не вистачить терпіння; нехай світські бесіди зачекають.

Стрілець ♐

Кар’єрні успіхи стануть важливою темою для обговорення в курилках та біля кулерів з водою. Меркурій стимулює професійні починання будь-якого плану. Водночас союз планети мислення та спілкування з Плутоном наполягає на тому, що результат вимагає старанності та вкладення сил. Наскільки великим буде Ваш успіх? Залежить від того, скільки сил ви покладете на його досягнення!

Козоріг ♑

Ніхто не вміє підживлювати амбіції так, як Ви. Меркурій закликає Вас мислити масштабно та не боятися авантюр. Союз планети мислення та спілкування з могутнім Плутоном у Вашому знаку наполягає на переході від роздумів до дій. Ви більш ніж здатні досягти своїх цілей. Головне – не впадати в одержимість та нездорову жагу контролю.

Водолій ♒

Сказати, що сьогодні все оповите покривом таємничості – не сказати нічого. Вдумливий Меркурій виведе на перший план усе приховане, а могутній Плутон впливатиме на сни та підсвідомість. Разом ці світила закликають Вас визнавати та висловлювати – бажано здоровим чином – свої почуття. Якщо Вам потрібно поплакати – плачте.

Риби ♓

Меркурій впливатиме на відносини з найближчими людьми. Його союз із Плутоном наголошує на особливій важливості дружби. Підтримайте тих, кого любите всім, чим можете. І не соромтеся говорити про свою любов і гордість за них. Ніхто не подумає, що Ви п’яні або збожеволіли, чесно!