Гороскоп на 13 березня

Овен ♈

Що Ви думаєте про прийдешні зміни? Внутрішній голос явно щось підказує. Можливо, Ви не готові брати на себе нові зобов’язання, поки не устаканяться обставини. Але якщо майбутнє здається захопливим довіртеся цьому відчуттю.

Телець ♉

Якщо до Вас тягнуться люди, то це зовсім не від нестачі альтернатив. Їм подобається Ваш особливий шарм, легке відношення до життя, оптимізм. Якщо відчуваєте, що Ваша нинішня місія – підіймати людям настрій, підіть за цим покликом. Ви можете змінити чуже життя.

Близнюки ♊

Дуже корисно буде поглянути на проблему, яка здається нерозв’язною, з боку. Здається, що прогресу немає, або що справа, в яку Ви так вклалися, виявиться пшиком. Але варто трохи відсторонитися від ситуації, як Ви поглянете на неї новими очима – і знайдете відмінне рішення.

Рак ♋

Вам потрібно пошукати вихід, яким би дивним він не здавався. Варто вивчити неочевидні варіанти розв’язання проблеми. Більше уваги приділяйте тому, що відбувається у Вас всередині, а не зовнішній стороні справи, і зцілення не змусить себе чекати. Ось побачите!

Лев ♌

Що посієш, те й пожнеш, і сьогодні Ви переконаєтеся в правдивості цієї приказки на власному досвіді. Недавній добрий вчинок матиме далекосяжні результати. Всесвіт вважає, що Ви заслужили компенсацію. Нагорода може набути різної форми, але так чи інакше Ви зрозумієте, що це вона.

Діва ♍

Вирішивши, що поточні обставини нагадують Вам неприємний епізод з минулого, Ви можете піти в глуху оборону. Але не варто загострювати увагу на подібних дрібницях, при цьому ігноруючи купу відмінностей. Ніякого підступу тут немає, і Вам не потрібно шукати його або займати оборонну позицію.

Терези ♎

Якщо Вам здається, що турбота про себе – це прояв егоїзму, женіть ці думки геть! Зосередьтеся на тому, що підіймає вам настрій. Всесвіт цілком схвалює такий підхід. Робіть те, що додає сил і додає впевненості.

Скорпіон ♏

Навряд Ви будете дуже домагатися чужої уваги, але отримаєте її все одно, при цьому просто роблячи свою справу. Іноді люди просто тягнуться до Вашої легкої та грайливої енергії. Просто будьте собою так, як Вам зручно, а все інше додасться.

Стрілець ♐

Якщо Вас відвідало відчуття дежавю, поставтеся до цього без підозрілості. Часом, опинившись в знайомих обставинах, ми підсвідомо готуємося до гіршого. Але зараз важливо згадати, що хорошого трапилося в тій же ситуації в минулому – і налаштуватися на те, що хороше повториться.

Козоріг ♑

Завжди неприємно, коли потрібну нам інформацію видають по краплі. Але важливо зрозуміти, що джерело ділиться з Вами відомостями в міру їх надходження. Не звинувачуйте його. Чим більше шматочків пазла у Вас буде, тим впевненіше Ви будете ставати. Просто розслабтеся, і нехай все йде своєю чергою.

Водолій ♒

Так, Ви могли інакше розпорядитися собою в тих обставинах. Але якби можна було і правда повернутися в минуле, чи дійсно Ви вчинили б інакше? Напевно ні. Так що досить переживати. Замість того, щоб займатися безпредметними дослідженнями, зосередьтеся на тому, що маєте тут і зараз.

Риби ♓

“Гірше пліток може бути тільки одне – коли про тебе не говорять зовсім” (Оскар Уайльд). Найуспішніші люди постійно стають об’єктом критики. Увага, яку Ви зараз отримуєте, може вселити почуття незручності, але хіба краще було б без неї? Насолоджуйтесь! Ви на це заслуговуєте.