Знаки у снах, які ніколи не варто ігнорувати

Ми проводимо уві сні від 6 до 9 годин у добу. Але це зовсім не означає, що весь цей час наш мозок, як тіло, відпочиває.

Під час сну наш мозок та наша підсвідомість досить активно працюють. Вони відправляють нас у подорож у світ сновидінь. Знаки, які ми отримуємо у снах, – це особлива мова. Символ може пробудити певні почуття або наштовхнути якусь думку. Причому вони матимуть набагато глибший зміст, ніж слова.

Навчившись інтерпретувати свої сни, ви набуваєте величезної переваги. Аналіз своїх сновидінь дозволить вам дізнатися багато чого про власні таємні секрети і почуття.

Психотерапевт Джефрі Самбер каже: “Часто значення наших снів пов’язане з тим, що ми повинні дізнатися про себе і про світ навколо”.

Пропонуємо список та значення деяких символів, які можуть бути у ваших снах. Ваша підсвідомість хоче, щоб ви знали про ці речі.

Коробка

Прихованість, секрети, розчарування.

Якщо ви бачите уві сні коробку, це може означати, що ви щось приховуєте. Можливо, ви боїтеся, що від вас щось приховують. Можливо, у вас є секрет. Якщо ви бачите уві сні відкриту коробку, це може означати, що ви повинні розповісти про свою таємницю. Уві сні ви заглядаєте в коробку і бачите, що в ній нічого немає? Це може означати, що ви в комусь чи в чомусь розчаровані.

Кішка

Жіночність, духовність, сила.

Кішка – це символ, який говорить багато про що. Це може означати, що вам слід згадати про свою жіночність. У випадку чоловіків, кішка уві сні може означати, що їм слід зміцнити свої стосунки з коханою жінкою. В цілому, кішка – це символ, пов’язаний із жіночністю. Можливо, вам потрібно стати більш впевненими у собі. Цілком імовірно, вам слід згадати про свій духовний розвиток.

Падіння

Тривога, небезпека, недостатній контроль над життям.

Багатьом сняться сни, де вони кудись падають. Це може означати, що вони втрачають контроль за своїм життям. Можливо, ви боїтеся, що вас спіткає невдача. Можливо, ви передчуваєте наслідки неправильних рішень, які ухвалили в минулому.Якщо вам часто сняться сни, у яких ви падаєте, спробуйте впоратися з неусвідомленою тривогою за допомогою йоги та медитації.

Зуби

Старіння, зовнішній вигляд, здоров’я.

Багатьом людям сняться сни, у яких у них випадають чи кришаться зуби. Зуби – ознака, пов’язана з процесом старіння і навіть зі смертю. Найкращий спосіб позбавитися страху смерті – постаратися щодня проживати життя по максимуму і зберігати позитивний настрій. Сон, у якому фігурують зуби, може означати, що ви більше турбуєтеся про свій зовнішній вигляд, ніж про здоров’я.

Мурахи

Підтримка, працьовитість, дратівливість.

Сон, у якому фігурують мурахи, може означати, що вас щось дратує у вашому житті. Такий сон може говорити про те, що вам слід вирішити існуючу проблему до того, як вона стане практично нерозв’язною. Мурахи живуть колоніями та працюють разом, однією командою. Можливо, вам слід взяти з них приклад. Наприклад, попросити допомоги близьких людей. Сон, в якому ви бачите мурах, також може означати, що для вас дуже важливі стосунки із сім’єю, родичами та друзями.

Волосся

Сексуальність, статус, свобода.

Цей символ може говорити про ваші особисті стосунки з партнером. Про те, що вам слід попрацювати над покращенням спілкування. Якщо вам сниться волосся, це також може означати, що вам слід попрацювати над своєю сексуальністю. Також волосся є символом, що говорить про ваше бажання встановити міцні стосунки з оточуючими. Якщо вам сняться довге волосся, це може означати, що ви прагнете волі.

Вода

Амбіції, ризик, гнучкість (плинність).

Вода означає, що у житті вам бракує ризику. Найімовірніше, у вас великі амбіції. Сон, в якому фігурує вода, саме говорить про те, що вам слід почати реалізовувати свої мрії. Йти на ризик може бути страшно. Проте, якщо ви хочете досягти успіху, робити це необхідно. Вода також може означати й інше: вам хочеться простого, спокійного життя.

Політ

Прямота, жага до свободи, оптимізм.

Політ означає, що в житті ви здатні робити хоробрі, ризиковані вчинки. Він також може говорити, що ви відчуваєте тиск з боку вашої другої половинки або колег по роботі. Вам потрібно позбутися цього тиску. Ви не просто хочете полетіти подалі від проблем. Ви хочете здійнятися над ними. Намагайтеся зберігати позитивний настрій. Будьте хоробрими. У вас все вийде.

Дороги

Доля, подорожі, простота.

Вам сниться дорога? Це може означати, що вам слід спростити своє життя. Сфокусуйтеся на речах, які справді мають для вас значення в житті. Якщо ви вірите в долю, то дорога може означати шлях до чогось прекрасного. Не сумнівайтеся. Скористайтеся наявними у вас можливостями та вирушайте у захоплюючу подорож. Дорога може призвести до змін. Змін на краще.

Грязь

Застій, зростання, хвилювання.

Сон, у якому ви бачите багнюку, може говорити про те, що ви почуваєтеся так, ніби застрягли в болоті. Ви відчуваєте, що життя зайшло в глухий кут, і ви більше не рухаєтеся. Можливо, настав час вийти з цього глухого кута. Бруд також є символом переродження та зростання. Він може означати, що ви здатні змінити все, що не приносить вам щастя.

Зелений колір

Кохання, зцілення, пристрасть.

Ви бачите сни у зеленому кольорі? Це означає, що ви задоволені своїм життям. Ви щасливі тому, що у вас є. Вам комфортно поряд із людьми, які вас оточують, а їм комфортно поряд із вами.

Сон, у якому ви оголені і перебуваєте у публічному місці

Засудження, уразливість, ухвалення.

У кожного з нас були подібні сни. І це говорить про те, що вас лякає страх засудження. Настав час перестати ховатися. Настав час показати оточуючим, наскільки ви вразливі. Вийшовши з темряви на світ, ви звільните себе від цього та подібних страхів. Ви навчитеся приймати та любити себе. Подібними снами ваша підсвідомість намагається сказати вам про те, що ви повинні пишатися собою. Нагадуйте собі про це. Встаньте перед дзеркалом і скажіть: Я люблю тебе.

Оригінал