Про що брешуть та недоговорюють знаки Зодіаку

Кожна людина зберігає якісь секрети. Усі ми щось недоговорюємо або навіть неприховано брешемо. Астрологи розповіли, про що найчастіше брешуть представники різних знаків Зодіаку і чому це для них так важливо.

Овен

Овни майже ніколи не брешуть, але зате вони люблять прикрашати. Вони постійно прибріхують про те, що з ними трапилося, щоб викликати інтерес у публіки, якій вони це розповідають. Овни – любителі збрехати про те, скільки вони витратили, що їм довелося пережити. Не варто їх за це картати, адже вони просто хочуть вас здивувати.

Телець

Тельці брешуть про свої досягнення в коханні та у фінансовій сфері. У коханні чоловіки цього знака брешуть частіше. Жінки ж воліють перебільшувати свої фінансові успіхи. Усе це пов’язано з тим, що їм дуже хочеться бути найбажанішими, найуспішнішими і найнезалежнішими. Тельців не влаштовує друге місце, тому вони брешуть – скоріше, собі, а не іншим.

Близнюки

Близнюки брешуть про свої справи, до того ж роблять це здебільшого в спілкуванні з друзями та близькими. Їм не хочеться виконувати свої обіцянки, тому вони не бажають прямо говорити, що їм ліньки виходити з дому. Вони придумують собі відмовки, щоб не бачитися з друзями або родичами.

Рак

Раки часто брешуть про свої справжні почуття. Їм подобається показувати оточуючим, що вони не потребують захисту, турботи, допомоги. Якщо в якійсь ситуації Раки припустяться помилки, вони збрешуть про те, що її винуватцями були вони самі. Тільки вони самі знають, навіщо це їм потрібно, але така їхня суть.

Лев

Леви брешуть про свої проблеми. Якщо в них усе погано, вони скажуть вам, що все чудово. Якщо в них зірвався проєкт на роботі, вони все одно скажуть, що все чудово. Частково це правильно, але з іншого боку, потрібно вміти приймати поразку, щоб вчитися чогось нового. Леви цього здебільшого не роблять.

Діва

Діви брешуть дуже часто для того, щоб вас не образити, але в більшості випадків виходить навпаки – людина ображається на Діву через недомовленість. Представники цього знака брешуть заради порятунку, за що часто самі піддаються критиці. Вони ненавидять засмучувати когось, тому приховують образливі факти.

Терези

Терези брешуть у тих випадках, коли їм потрібно терміново когось заспокоїти або уникнути проблем. Це не можна назвати небезпечною брехнею, тому що так роблять багато хто, але Терези це роблять частіше за інших. Якщо ви засмучені, а Терези вас заспокоюють, знайте: вони скажуть що завгодно, аби ви перестали сумувати.

Скорпіон

Скорпіони брешуть про своє справжнє ставлення до деяких людей. Роблять вони це не тільки словами, а й мімікою, жестами. Вони не хочуть, щоб ви знали, що вони вас недолюблюють. Ось тільки виходить це в них далеко не завжди. Уважні люди відразу побачать підступ у їхній поведінці.

Стрілець

Стрільці, як це не дивно, брешуть рідше за інших людей. Це досить прямолінійні люди, але вони можуть прибрехати в спробах справити враження на ділового партнера. Утім, їхня брехня практично нешкідлива. Ви можете їм довіряти, але пам’ятайте про те, що вони можуть бути дуже хитрими.

Козоріг

Козороги брешуть про те, що їм не потрібна допомога, адже якщо вони її приймуть, це позбавить їх статусу самостійних людей. Ще вони брешуть про те, що в них справи і вони зайняті. Це відбувається в ті моменти, коли їм терміново потрібно знайти відмовку, щоб не ходити з друзями в невідоме місце, де багато людей.

Водолій

Водолії брешуть про свої почуття і про свої захоплення, щоб усім здавалося, що вони в курсі всього, що вони в тренді і слідують моді. Найжахливіше для них – здатися комусь нудними, тому вони розповідатимуть небилиці та вигадуватимуть неіснуючі історії, щоб вас вразити.

Риби

Риби брешуть, щоб їх не змусили робити щось по дому або по роботі. Це ті самі люди, які кажуть, що захворіли, хоча їм просто хочеться побути вдома, забувши про інститут, роботу і все інше. Брехати в очі Риби не вміють, зате в листуванні можуть переконати кого завгодно у своїй безпорадності.

Оригінал