Зрада знаків Зодіаку: Терези вбираються, Леви балують, а Діви засуджують

У кожного знака є свої недоліки… Якщо Діва зраджує, то відразу ж починає критикувати свого партнера, вказуючи на його недоліки. Водолію хочеться більше свободи, а Терези раз у раз чепуряться.

Овен стає занадто галасливим

Якщо Овни зраджують, значить ви приділяєте їм мало уваги. Другий варіант – вони за щось вам мстять. Чоловік-Овен без будь-якої видимої причини вдасться до словесних образ, а жінка здійме галас, буде сперечатися і докоряти, що ви вже не такі, як раніше. Якщо у когось із них має бути зустріч із коханцем, вони йдуть із дому поспіхом.

Телець змінює звички

Інтрижки Тельців викликані монотонністю поточних стосунків, а також сильним сексуальним потягом до когось нового. Хоч вони й майстри приховувати свої емоції, але раптова і надмірна заклопотаність своєю зовнішністю (купівля нового вбрання або абонемента в тренажерний зал) відразу ж їх видають. Зміна звичок, часті виходи у світ і спроби сховати телефон – усе це має викликати підозри.

У Близнюків завжди є алібі

Близнюки зраджують тільки в тому разі, якщо у них немає шансу бути спійманими або їм байдужі поточні стосунки. Коли вони зраджують, то стають дуже хитрими, думають максимально швидко і стежать за кожним своїм рухом. А ще вони просять своїх друзів збрехати заради них.

Будучи впевненими, що їх не спіймають, вони поводяться розслаблено. Якщо ж ви приготували їм пастку і ставите несподівані запитання, то у вас є великі шанси вивести їх на чисту воду.

Рак відступає

Не існує якогось універсального пояснення, чому Раки зраджують. Показником їхньої невірності слугують його часті відмовки зайнятися коханням, мотивовані втомою або безліччю справ, які потрібно зробити. Будьте пильні, якщо Рак починає витрачатися, але ви не знаєте на що.

Лев балує партнера

Як правило, Леви зраджують заради фізичної близькості. У разі своєї невірності вони прикидаються, що все гаразд. Народжені під цим знаком одразу ж стають ідеальними партнерами: чоловік балує кохану, а жінка готує улюблені страви партнера і завжди має сліпучий вигляд.

Лев ніколи не визнає подружню зраду – навіть якщо ви спіймаєте його на гарячому, він все одно стверджуватиме, що це не те, що ви подумали.

Діва свариться

Діви зраджують, тільки якщо вони глибоко розчаровані в партнері й не хочуть продовжувати з ним стосунки, проте ще не вирішили, як саме розлучитися. Зраджуючи, Діва завжди забезпечує собі алібі. Вона провокує і критикує партнера, постійно вказуючи на його недоліки. Якщо Діва-жінка раптом починає відмовлятися від близькості, це має змусити вас замислитися.

Терези поводяться як закохані підлітки

Терези теж можуть зраджувати, але їхня зрада свідчить про те, що вони знову закохалися. У таких випадках представники цього знака поводяться як підлітки. Вони часто приймають душ, переодягаються і дивляться на себе в дзеркало. Вони роблять усе можливе, щоб приховати свою інтрижку, але якщо партнер все ж таки дізнається правду, то Терези скажуть, що це був лише флірт.

Скорпіон будує плани

Причиною невірності Скорпіона може бути багато різних речей. Але якщо він зраджує, то вірить у здатність приховати всі сліди. Його зрада майже непомітна. Чоловік-Скорпіон регулярно займатиметься коханням зі своєю партнеркою, не втрачаючи до неї інтересу. Жінку ж обов’язково видасть її погляд, але вона все одно ревнуватиме і перевірятиме партнера.

Стрілець часто сперечається

Стрільці зраджують, якщо вони нещасливі або коли у стосунках їм не вистачає фізичної близькості. Чоловіки філософствують і говорять про монотонність, а жінки вимагають рівності. Але перш ніж їхній партнер переконається у своїх підозрах, вони самі в усьому йому зізнаються.

Козоріг шкодує

Козоріг намагається приховати зраду і виправити свої помилки, а також компенсувати збитки, які його зрада спричинила. Але, незалежно від того, що він робить, зрада може мати серйозні наслідки для його стосунків з оточенням та для його самооцінки.

Водолій сам зізнається у зраді

Водолії рідко зраджують, але якщо роблять це, то найчастіше зізнаються партнеру в невірності. Їх видає відсутність інтересу до стосунків, неоднозначні висловлювання про спільне майбутнє і пропозиція перейти до вільних стосунків або зробити перерву. Жінка-Водолій скаже, що потребує друзів і спілкування, і поводитиметься агресивно.

Риби поводяться непослідовно

Представники цього знака Зодіаку вміють приховувати свою зраду, хоча невірність з їхнього боку – це виняток із правил.