Жінки, про яких мріють, за знаком Зодіаку

Шановні Друзі, будемо вам вдячні, якщо Ви витратите одну хвилину часу і дочитаєте до кінця, підтримайте авторів поставивши лайк статті. Підписуйтесь на наш канал, діліться в соціальних мережах матеріалами, у нас буде багато цікавого.

Діва

У цього знака є особлива чутливість і інтуїція. Вони знають, як вплинути на чоловіка і завжди готові атакувати. Діви надзвичайно універсальні і можуть легко домінувати, або навпаки, проявити покірність, у певних межах звісно. У жінок цього знаку зазвичай все прораховано заздалегідь, і якщо вони обрали чоловіка, йому не сховатися.

Скорпіон

У жінки-Скорпіона є всі можливості, сила, щоб її можна було назвати ідеальною мисливицею. Усі чоловіки потрапляють у її мережу з першого погляду, жесту, дотику. Вона знає, як доторкнутися до людини, щоб привести її в замішання, дати простір для уяви. Саме вона знає, як втілити мрії в реальність, перевершивши всі найсміливіші мрії чоловіків.

Лев

Левиця, без сумніву, одна з найдосвідченіших жінок у Зодіаку з точки зору – як заворожити чоловіка. Вона знає, чого вона хоче від чоловіка, і добре знає, чого від неї хоче чоловік, у всіх планах. Вона не виносить явної переваги, завжди тримає ситуацію під контролем. У неї є талант дивувати свого партнера, причому постійно. Вона один із найбільш винахідливих знаків у плані близьких стосунків.

Терези

Пристрасна, чутлива, але водночас грайлива. Жінка з цього знака знає, як впоратися з тривалою вечіркою, заходом і підтримувати інтерес чоловіка до себе в будь-яких ситуаціях. Вона не знає меж у своїй винахідливості. Пристрасть, яку вона вкладає в любовну інтригу, робить її однією з жінок, з якою будь-який чоловік хотів би бути поруч.

Оригінал