Гороскоп на 11 серпня

Овен ♈

Повня впливає на відносини з людьми, тому друзі та компанії відіграватимуть важливу роль у Вашому житті. Чи стане ясно, хто справжній друг, а хто – просто знайомий. Якщо вдасться зібрати друзів на вечірку, то вона запам’ятається надовго!

Телець ♉

Повня виведе на перший план амбіції та довгострокові плани. День обіцяє початок нового розділу на кар’єрній ниві, Ви можете відкрити своє справжнє покликання. Якщо просування кар’єрними сходами з якоїсь причини зупинилося, Ви придумаєте, як обійти перепони. Також є шанси привернути увагу керівництва.

Близнюки ♊

Близнюки чують поклик здалеку. Повня обіцяє Вам нові пригоди та захопливі можливості. Якщо Ви загрузли в зоні комфорту, тепер саме час вирватися на волю. Всесвіт жваво цікавить, на що Ви готові, щоб зробити сміливий крок.

Рак ♋

Вас переповнює енергія. Повний місяць виводить на перший план щедрість і емоційну вразливість. Якщо Вам довелося пройти через тяжке випробування, це знак, що все складається як треба. “Трансформація” – ключове слово; після всіх випробувань Ви станете тільки сильнішими та сміливішими.

Лев ♌

Нині партнерство у всіх формах опиниться у центрі уваги. Повня осяє відносини, закликаючи зайнятися ними впритул. Романтичний зв’язок може вийти на новий рівень, але й ділові відносини набудуть нової важливості. Таємна підтримка нарешті стане явною.

Діва ♍

Повня дарує Вам можливість стати кращою версією себе, хоч би що це означало для Вас. Турбота про себе та корисні звички виявляться у фокусі. Починаючи нову програму тренувань або змінюючи свій раціон, Ви так чи інакше стаєте кращими.

Терези ♎

Не чиніть опір, якщо світобудова пропонує Вам більше можливостей для відпочинку. Повний місяць додасть Вам сил, пристрасті, творчої енергії. Настав час віддати належне своїм бажанням і робити те, що Вас захоплює по-справжньому. Радійте від душі і насолоджуйтесь любов’ю, яка просочує ваше життя.

Скорпіон ♏

У Вашому житті трапиться щось екстраординарне, і проігнорувати це просто неможливо! Повня впливатиме на Ваші емоційні основи, будинок, сім’ю. Також у Вас з’явиться можливість зміцнити зв’язок із дорогими людьми – або конкретною людиною.

Стрілець ♐

Повня впливатиме на спільність та спілкування. Місяць обіцяє новий розділ у відносинах з Вашим найближчим оточенням, але разом з тим загрожує новими факторами, що відволікають. Дехто принесе Вам радість, інші підкинуть проблем. Але якщо Ви чекали відповідного моменту, щоб висловити свою думку, знайте – він настав!

Козоріг ♑

Повний місяць осяє питання матеріальної стабільності. Ви багато думатимете про гроші, але важливо розумно оцінювати те, що Ви вже маєте, і те, що хочете отримати. Головний плюс підтримки Місяця – це можливість оздоровити Ваш банківський рахунок. Також Ви навчитеся “розтягувати” прибуток на більш довгий час.

Водолій ♒

Повний місяць у Вашому знаку означає, що Ви опинитеся в центрі уваги. Інші почнуть інакше сприймати Вас, а Ви зможете перейти від роздумів до дій. Настав час зосередитися на далекосяжних мріях і планах. Майбутнє вабить Вас – і як справжній Водолій, Ви охоче відповісте на поклик. Дуже важливо усвідомити, що чи хто утримує Вас у минулому.

Риби ♓

Повня робить акцент на слові “звільнення”. Місяць осяює завершення та підсвідомість, допомагаючи закрити невирішене емоційне питання. Щоб сміливо йти в майбутнє без зайвого багажу, усвідомте, що у Вашому житті токсичне – і почніть відмовлятися від подібних явищ.