Наскільки самозакохані різні знаки Зодіаку

Самозакохані люди думають тільки і тільки про себе. Вони вважають, що є центром світу, і всі зобов’язані поклонятися тільки їм. Нарцис упевнений, що він кращий за інших і більш привілейований.

Зазвичай із такими людьми доволі складно спілкуватися, бо вони мало зважають на чужу думку. Безглуздо сперечатися з ними, і їх неможливо переконати. Вони не можуть залишатися на самоті й жити без уваги оточуючих, і вони ніколи не бачать недоліків у собі, але хочуть критикувати й судити інших.

Лев

Ви дуже впевнені в собі і думаєте, що ідеальні. Ви ніколи не слухаєте інших людей, і з вами неможливо працювати. Ви не йдете на компроміси, оскільки завжди вважаєте, що ваша думка є єдино правильною. Ви дуже егоїстичні й дбаєте тільки про те, чого хочете.

Скорпіон

У вас є дві сторони. Коли ви перебуваєте в позитивному настрої, ви можете бути наймилішою людиною на світі. Але коли щось вас злить, ви забуваєте про все і всіх, крім себе коханого. Ви не дуже співчуваєте і не намагаєтеся зрозуміти інших – вас цікавите тільки ви, і нехай весь світ зачекає.

Водолій

Ви знаєте собі ціну і можете постояти за себе та інших, якщо це необхідно. Але іноді ви робите щось тільки для власної слави і популярності або ж для отримання матеріальної вигоди. Цілком звичайна річ, коли ви зачіпаєте чиїсь почуття або переступаєте через людину. Коли хтось стає вам непотрібним, ви просто викинете його зі свого життя, як сміття.

Діва

Ви так любите себе, що, якби ви могли одружитися з собою, то так би й зробили. Вам не потрібен ніхто в цьому житті, і люди не затримуються надовго поруч із вами. Ви складна особистість, але часом ви абсолютно забуваєте, що не є єдиною і винятковою людиною на цій планеті.

Овен

Ви не вмієте жертвувати заради інших людей, ну, можливо, тільки для найрідніших і найближчих. Якщо вам щось незручно або дратує, ви просто йдете. Ви палець об палець не вдарите, щоб когось підтримати, якщо тільки вас не будуть про це наполегливо просити.

Телець

Ви перебуваєте саме посередині між нарцисизмом і схильністю до емпатії. Це залежить від вашого настрою. Ви можете зрозуміти точку зору інших людей, але, як правило, своєї думки не змінюєте і незмінно вважаєте, що ваша ідея найкраща. Взаємодіяти і співпрацювати з вами можливо, але це не завжди комфортно.

Стрілець

Якщо ви чогось прагнете, то ніхто і ніщо не завадить вам у цьому: ви спокійнісінько пройдетеся чужими головами і зробите тільки те, що потрібно вам. Так, ви часом вмієте переступати межі дозволеного. Однак вас нерідко переслідують докори сумління, хоча вони не заважають вам чинити на власний розсуд і на благо собі.

Рак

Хоча ви не найгірший випадок у плані нарцисизму, ви все-таки любите підвищену увагу. Вам потрібно, щоб про вас дбали і любили, і ви не можете винести, коли вами нехтують або ігнорують. Ви також схильні робити з себе жертву навіть у тих ситуаціях, коли винні саме ви.

Близнюки

Ви дуже талановита людина і можете отримати все, що забажаєте. Ви розумієте логіку, що лежить в основі балансу між “отримувати й віддавати”, тому за можливості намагаєтеся допомогти іншим людям, але з думкою про те, що й вони мають допомагати вам, коли ви їх потребуєте.

Терези

Ви любите говорити про себе, і нерідко буваєте абсолютно поверхневою людиною, яка цінує статусність, імідж, матеріальні речі та корисні знайомства. Люди можуть розраховувати на вас і вашу підтримку, але ви ніколи не забудете попросити їх про допомогу, вважаючи, що вони вам зобов’язані.

Козоріг

Ви завжди за справедливість. Ви ставитеся до людей так само, як вони ставляться до вас. Коли хтось діє нишком, ви не боїтеся протистояти і висловлювати свою думку. Суперечок і дискусій ви, до речі, теж не боїтеся. Вони тільки додають вам впевненості та підвищують вашу самооцінку.

Риби

Ви дуже самовіддані й піклуєтеся про всіх оточуючих. У вас болить серце, коли ви бачите бездомного собаку, і ви завжди жертвуєте гроші на благодійність. Ви хочете, щоб світ ставав кращим, але вважаєте за краще слідувати за лідером, а не самим приймати рішення.

Оригінал