Ці знаки Зодіаку дуже прив’язуються до партнера

Вони здатні буквально задушити своєю любов’ю. Представники цих знаків Зодіаку щирі, спонтанні та чесні, саме тому досить часто переживають любовні невдачі. Дізнайтесь, чи є ви серед них.

Рак

Рак — це один із найемоційніших знаків. Ось чому на початку відносин його представники намагаються тримати себе в руках, намагаючись приховати свої почуття чи ставлення до свого партнера. Однак довго стримувати справжні емоції вони не спроможні.

У той момент, коли Раки усвідомлюють свою близькість із тією чи іншою людиною, вони повністю віддаються стосункам, не надто замислюючись про наслідки. Представники цього знака готові зробити все для свого коханого, тобто вони починають партнера буквально душити своєю любов’ю.

Риби

Головний недолік представників цього знаку Зодіаку — це схильність тримати невдоволення та тривоги при собі. Вони приховують свої внутрішні переживання, роблячи крок назад і віддаючи ініціативу своєму партнеру.

Таким чином, вони стають жертвами, які готові для свого партнера зробити все, забуваючи при цьому про себе. Це часто їм обходиться надто дорого, і вони виходять зі стосунків із розбитим серцем.

Стрілець

Якщо Стрілець зустріне людину, яка йому сподобається, він буде готовий зробити для неї все, що може. Інстинкти — ось що керує діями представників цього знака, до того ж вони мають схильність до екзальтації, тому часто у стосунках втрачають голову і починають йти на поводу свого партнера.

Стрільці керують девізом «живи тут і зараз», що й робить їх часом слабкими та вразливими.

Оригінал