Чоловічі знаки Зодіаку, які зроблять кохану жінку щасливою

Як правило, ставлення чоловіка до жінки будується не тільки виходячи з його зодіакальної приналежності. Є ще безліч чинників, які впливають на те, буде чоловік звеличувати свою обраницю чи ні. Але, за статистикою, власники певних знаків зодіаку все ж таки більшою мірою наділені якостями, завдяки яким їм вдається зробити жінку щасливою, огортати її увагою, турботою і любов’ю. Хто ж ці щасливці, про яких так мріє кожна жінка?

Телець

На вигляд холодний і неприступний Телець насправді володіє гарячим і добрим серцем, у яке він готовий впустити лише обрану. Ту, яка своєю відданістю і жіночою мудрістю зможе викликати у нього безмежну довіру. Телець, найімовірніше, не балуватиме жінку утішними компліментами і не буде безладно обсипати її грошима. Але його обраниця точно не потребуватиме ні комфорту, ні душевного тепла.

Рак

Ніжний, чуйний і по-батьківськи турботливий чоловік Рак може зробити жінку по-справжньому щасливою. Він ставиться до неї, як до тендітної квітки, що потребує постійного догляду. Стільки міцних обіймів, теплих і смачних вечорів ви навряд чи зможете відчути з ким-небудь ще. Рак – це той чоловік, який і приголубить, і пожаліє, і зрозуміє як ніхто інший. На цього чоловіка завжди можна покластися і бути впевненою в тому, що він не зрадить.

Лев

Звичайно, Лев – це не той чоловік, який буде, сидячи з коханою під місяцем, читати любовні романи, захоплюючись її красою і неповторністю. Швидше, він сам вважатиме за краще почути серенади на свою адресу. Однак за всієї своєї неосяжної любові до себе, Лев не забуває балувати і свою супутницю. Йому лестить, коли жінка почувається поруч із ним слабкою і беззахисною. Таку він точно не залишить без уваги, турботи і дорогих подарунків.

Діва

Він турботливий і люблячий чоловік і батько, він розумний і прагматичний, цілеспрямований і старанний. Цей чоловік порядний сім’янин і відповідальний працівник. Поруч із ним затишно і спокійно, він дарує стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Небагатослівний і стриманий, не без цього. Але за свою сім’ю і за кохану жінку він, безсумнівно, стоятиме горою і зробить усе можливе, щоб зробити її щасливою.

Стрілець

Якщо хочеться яскравого і насиченого життя з пригодами, то Стрілець – саме та людина, яка зможе це організувати. Стрілець – чоловік-свято і спалах. З ним не завжди просто, але дуже цікаво. У вас коли-небудь траплялося так, що ви виходили в магазин за хлібом, а поверталися за тиждень засмаглими і відпочилими на всі 100%? З чоловіком Стрільцем таке можливо. Але, якщо сьогодні в нього в кишені немає жодної копійки, це анітрохи не завадить йому в майбутньому викупати в розкоші свою кохану жінку і показати їй весь світ.

Козоріг

Стабільність, безбідне майбутнє і міцне плече – ось що зможе подарувати Козоріг коханій жінці. Він зовсім не з тих чоловіків, які намагаються щось із себе виліпити, щоб сподобатися. Козоріг конкретний і ґрунтовний. І якщо в його житті з’являється кохана жінка, то він зробить усе можливе, щоб вона ні в чому не мала потреби. До того ж Козоріг зберігатиме їй вірність до кінця своїх днів.

Оригінал