Гороскоп на 16 квітня

Овен ♈

Іноді навіть приємно буває виявити, що коли ми неспроможні викликати мотивацію, обставини можуть зробити це за нас. Знак зверху або рятівний стусан – все це наповнює нас вдячністю, коли ми нарешті зосереджуємося на ділі. Радійте тому, як Всесвіт штовхає Вас сьогодні в потрібному напрямку.

Телець ♉

Слово “капітуляція” передбачає поразку або неохочу поступку. Проте, багато приємних переживань теж припускають, що потрібно відкинути всі перешкоди і бар’єри і просто насолодитися. Щоб випробувати щось подібне, досить просто визнати, що Ви цього заслуговуєте. Тому здавайтеся добровільно.

Близнюки ♊

Ви коли-небудь вирушали в круїз? Корисна порада: коли корабель заходить в порт призначення, варто постежити за командою і подивитися, куди ці люди йдуть за напоями, їжею і т. д. Вони знають найкращі, але при цьому неочевидні місця. Точно так само Ви можете скористатися чужим розумом, проявивши трохи більше винахідливості.

Рак ♋

“А це скільки разів треба буде лягти спати?” Діти нерідко міряють час саме так. Зазвичай мова йде про щось захопливе, тому цілком зрозуміло, що маленька людина бажає знати, як багато терпіння доведеться проявити. Якщо Вам теж доводиться чекати чогось прекрасного, сприймайте очікування як частину чуда, а не як болісну проблему.

Лев ♌

Варто замислитися над тим, як зробити світ кращим. Якби у Вас був час і ресурси, Ви б реалізували багато зі своїх фантастичних задумів. Але чи не занадто Ви стараєтесь, намагаючись зробити кращим чуже життя? Немає нічого егоїстичного в тому, щоб перемикнути увагу на власні потреби.

Діва ♍

Ймовірно, Ви маєте більш чітке уявлення про те, хто Ваші друзі, ніж кілька років тому. Але Ви також краще розумієте, що саме можете внести в загальні зусилля, і знаєте тих, з ким згодні і з ким ні. Знайдіть час і подумайте, як побудувати спільні зусилля, навіть якщо в минулому це не виходило. Тоді було тоді; а зараз – це зараз.

Терези ♎

Варто запитати себе, чому Вам потрібен більший контроль в тій чи іншій області. Ви налаштовані виправити становище? Чи контроль, до якого Ви прагнете, потрібен для задоволення Ваших власних потреб? Ідеальний сценарій передбачає баланс між обома цілями. Ви знайдете бажану владу, але потрібно переконатися, що вона застосовується не тільки для Вас.

Скорпіон ♏

“Зупиніть землю я зійду!” Знайоме почуття? Воно виникає, коли ми відчуваємо, що наші зусилля нічого не приносять або допомоги, якої ми потребуємо, немає. Здається, що здатися і розслабитися ніяк не можна. Продовжуйте намагатися! Цей процес поступово почне Вам подобатися.

Стрілець ♐

Важлива мета або прагнення здавалися відносно простою справою, навіть якщо Ви усвідомлювали, які зусилля потрібні для досягнення бажаного. Але останнім часом, схоже, все стало складніше. Це може бути пов’язано з тим, що у Вас є варіанти, яких раніше не було. Але, як Ви зараз побачите, різноманітність швидше допоможе, ніж зашкодить.

Козоріг ♑

Одкровення вимагають уваги. Ми знаємо, що це відмінне джерело необхідної нам інформації. Але вони можуть тільки сподіватися, що ми їх зауважимо. Зрозуміло, що є безліч відволікаючих чинників, які заважають Вам побачити надихаючу ідею або рішення. Постарайтеся зробити паузу і прислухатися. Ви порадієте тому, що зробили це.

Водолій ♒

Ви можете поставити собі питання, чи на Вашій стороні Всесвіт. Чого б Ви не хотіли домогтися, може здатися, що невидимі сили отримують задоволення, ставлячи на Вашому шляху одна перешкода за іншим. Справедливо буде сказати, що недавні обставини могли здатися смугою перешкод. Але Ви можете бути впевнені, що ось-ось почнеться нова глава – нова ера безпеки і стабільності.

Риби ♓

Часто саме обмеження забезпечують комфорт в зонах комфорту. Останнім часом Ви звикли до того, що кар’єрний ріст утруднений, а сміливим мріям підрізають крила. Але зараз важливо взяти себе в руки і витягти максимум з тієї свободи, яка у Вас є. Вірте, що зможете домогтися бажаного без перешкод, до яких встигли звикнути.