Єврейська мудрість про кожен знак Зодіаку

Євреї, як і багато інших стародавніх народів залишили свій гороскоп. Всім відомі самобутній і щирий гумор цього народу і ще більш іскрометна мудрість.

Так і знаки зодіаку у них самобутні та «прямо в точку». Ось моя подруга народилася в місяць Адар – і все ніби з неї списали. Дуже лаконічний, як і їхні жарти, цей гороскоп сповнений справжньої єврейської мудрості. Кожному знаку зодіаку, до яких ми звикли, відповідає певний місяць. Для того, щоб знайти опис себе і своїх друзів – просто знайдіть знак зодіаку і прочитайте який саме єврейський місяць йому відповідає.

Овен — місяць Нісан

Народжені під знаком Овна люди сміливі, рішучі, сильні, мають свої погляди, прогресивні та одночасно агресивні, войовничі, впевнені. Встаючи в боротьбу, вони зроблять все, щоб бути переможцями, першими завдають удар і вбивають свого ворога. Історично місяць Нісан знаменує собою вихід євреїв з Єгипту, початок переходу від внутрішнього рабства до позбавлення гріховності, від фізичної залежності — до свободи.

Телець — місяць Іяр

Місяцю Іяр, за єврейським гороскопом, відповідає знак зодіаку Телець (на івриті — Шор, тобто, бик, віл). Слово «шор» в івриті означає доросла самостійна тварина, а «таля» — мале і слабке. Бик і віл — це крок до самостійності, прояву індивідуальної сутності.

Близнюки — місяць Сиван

Близнюки – інтелектуали, охочі все знати, тому що для них знання — це сила, і чим більше інформації отримано сьогодні, тим простіше буде зробити вибір у майбутньому. Їм важко бути відданими одній справі, у них часто змінюється настрій, подібно до вітру, змінює силу і напрям. Тому Близнюки, згідно з єврейським гороскопом, кожен день можуть бути різними.

Рак — місяць Тамуз

Згідно з єврейським гороскопом, Раки найбільше потребують турботи, любові, відданості, ніж люди інших знаків. Крім того, вони повинні докласти всі зусилля для того, щоб не думати про минуле, відійти від тієї ситуації, яка турбує, і дивитися вперед, залишивши позаду болючі спогади та душевні рани. Для них це єдиний спосіб знайти щастя і любов. Раки за єврейським гороскопом – любителі домашнього затишку. Їхнє гасло «Мій дім – моя фортеця». Вони дуже прив’язані до сім’ї та дому, люблять історію та астрономію, все, що нагадує про минуле.

Лев — місяць Ав

Це п’ятий місяць єврейського календаря. Згідно з єврейським гороскопом, Лев отримує свою енергію безпосередньо від Сонця, і це єдиний знак, який перебуває під його впливом. Тому Леви вважають, що весь світ обертається навколо них. Будучи впевненими у своїх силах і можливостях, вони проєктують цю впевненість на весь світ. Вони хочуть, щоб їх поважали, і якщо це не так, вони починають мстити. Як царі вони можуть бути гордими та вишуканими. Вони не такі, як усі. Вони — Леви!

Слабке місце у Львів за єврейським гороскопом — це серце, вони схильні до серцево-судинних захворювань. Леви нелегко надають довіру, але коли це відбувається, порадників і партнерів підбирають мудро. Однак вони мають намір покладатися повністю на себе, практично ніколи не просять про допомогу, тому що не вважають, що вона їм потрібна. Але якщо і попросять, не слухають порад. Колеги та друзі — не помічники Леву і не рівні йому. Леви, природжені лідери, люблять організовувати всіх навколо себе, навіть коли їх про це ніхто не просить. Можна зустріти Левів в політиці, в системі освіти та на високих посадах в бізнесі. Вони завжди шукають те, чим можна управляти.

Діва – місяць Елюль

Особливість Дів – їхня постійна гонитва за порядком і ідеальністю. Ніщо так не заважає Діві, як безлад. Їхні робочі столи, будинки та машини – це приклади ефективності та акуратності. У Діви для всього є своє місце. Діви надійні та відповідальні, для них виконати завдання – справа честі. Діви за єврейським гороскопом вважають, що фізичний світ вимагає досконалого порядку, і щоб підтримувати його, їх спеціально послали на Землю. З їхньою схильністю до акуратності та чіткості Дів часто можна зустріти серед редакторів, бухгалтерів і хірургів. Як правило, від них частіше почуєш критику по дрібницях. Не те щоб вони ставили завдання заподіяти біль іншим; просто помилки та недоліки зачіпають їхні відчуття порядку, і вони кидаються затикати щілину, чим швидше, тим краще.

Терези — місяця Тишрей

Терези, за єврейським гороскопом, борються за рівновагу і єдність у взаєминах і у своєму оточенні, вони зазвичай знаходяться в заплутаному стані. Міркують про справи, ретельно зважуючи кожен аспект проблеми, намагаючись у спробах досягти рівноваги. Терези завжди бачать дві сторони, і обидві здаються їм однаково чесними.

Вони бояться зробити помилку або неправильний вибір. Терези товариські, доброзичливі, відкриті, теплі, співчувають чужим проблемам і спонукають інших довірятися їм. Турбота про інших — ось що стоїть на першому місці для Терезів.

Скорпіон – місяць Хешван

Скорпіони не люблять змін. Вони бажають контролювати своє життя і життя близьких. Втратити контроль – їхнє найбільше побоювання. Для максималістів Скорпіонів кохання – це все. І якщо відчувають, що їхні почуття безмовні, кохання перетворюється на ненависть. Скорпіонам нелегко пробачити чи забути. Типовий Скорпіон не знайде собі місця, поки не помститься тому, хто зрадив його. Згідно з єврейським гороскопом, Скорпіони – розумні бізнесмени. Вони люблять гроші, тому що гроші дають їм контроль і владу. Вони чудові лікарі, фізіологи, астрологи та фінансисти. Володіють хорошими окультними здібностями та інтуїцією. Вони сильні містики та мають великий потенціал духовного розвитку. Ті, що вибирають «невірний шлях», можуть стати смертельно небезпечними та безжальними.

Стрілець — місяця Кіслев

Людина, народжена під знаком Стрільця – оптиміст з пелюшок. Йому все подобається, все приводиться в порядок в найкращому вигляді. Такі люди розуміють, що самі можуть розв’язувати будь-яку задачу і зроблять для цього максимум. Часто Стрільці надмірно оптимістичні, мають схильність до перебільшення, іронії, азартних ігор, безтурботності. Вони вроджені філософи, вчителі, коханці, посередники, друзі. Згідно з єврейським гороскопом, вони люблять подорожувати, люблять свободу і великі простори, захоплюються дослідженнями у світовому масштабі, пізнанням інших культур і релігій. Вони з великим задоволенням діляться цими знаннями з будь-ким, хто зацікавиться.

Козоріг — місяць Тевет

Козоріг – земний знак, дуже добре пов’язаний з матеріальним світом. Його внутрішня енергія належить до стихії води. Цим пояснюється бажання Козорогів бути корисними, допомагати й піклуватися. Народжені в цьому місяці відчувають потребу в матеріальному достатку і дуже переживають про завтрашній день. Вони довіряють тільки своїм органам почуттів, вагаючись сприйняти все, що виходить за межі видимого і відчутного. Козероги за єврейським гороскопом чудові сім’янини, і добре піклуються про будинок.

Найчастіше вони далекі від релігії, не вірять в Бога, тому що знаходяться під сильним контролем матеріальної частини світу. Люди, народжені у місяці Тевет, надійні, відповідальні, турботливі, ощадливі, пунктуальні, адже час — це гроші. З Козорогів виходять відмінні підприємці, бухгалтери, інженери, адвокати та представники інших професій, що вимагають дисципліни.

Водолій – місяць Шват

Місяць Шват, за єврейським гороскопом, відповідає знаку Водолій, який належить до стихії повітря. Водолії за природою бунтарі, тому що їх найчастіше турбує особисте життя, її унікальність і індивідуальність. Вони використовують всю свою силу волі, щоб зламати старі кордони. Минуле для Водолія лише швидкоплинне, від якого вони намагаються позбутися, щоб знайти щось нове і невідоме. Нову істину, що більше підходить для нових часів. Водолії за єврейським гороскопом стають чудовими вченими, хакерами, соціальними працівниками. Вони досягають успіху в справах, пов’язаних з чимось революційним. Водолії унікальні. Вони виділяються з натовпу і не залишаються непоміченими.

Подаючи великі надії вже в дитячому віці, у зрілості вони ідеалісти, які своїми незвичайними уявленнями намагаються змінити світ. Вони дбають про добробут всього людства і знаходять шляхи розв’язання світових проблем. Найвища перепона, яку потрібно подолати – їхнє власне «я». Водолії проявляють винятковий та унікальний вплив на історію людства, вони можуть взяти все під контроль, обмежити та втихомирити своє его, бути милосердними та стриманими, жити дуже скромно і просто.

Риби — місяць Адар

Люди знаку Риб, за єврейським гороскопом, благополучні в будь-якій справі, прибуток і багатство, добробут, шлюб… Вони особливо чутливі й вразливі, мають гарну інтуїцію у порівнянні з іншими знаками. Серйозні у всьому, будь то їхня думка, їхні думки чи захоплення. Риби наділені талантами математиків, науковців, фізиків (наприклад, Альберт Ейнштейн народився під знаком Риб). Символ знака Риб за єврейським гороскопом — це дві риби, що пливуть в протилежних напрямках, одна за течією, а інша проти течії.

Люди знаку Риб зазвичай дуже спокійні. Вони вбирають проблеми інших, як губки. З цієї причини мають схильність до повноти, їхній організм легко засвоює воду. Фізика, хімія, філософія і психологія – друга натура Риб. Вони вміють розуміти, поступатися і прощати, підтримувати без заздрощів, не бути палкими, віддавати та любити — те, до чого всім необхідно прагнути.

Оригінал