10 речей про Рака, які має знати кожен

Раки – це міцні горішки! У компанії Рака можна сповна насолодитися теплом, турботою, співчуттям і, звичайно, ближчою симпатією. Але як тільки ви перейшли межу, будьте обережні! Бойовий снаряд Рака перетвориться на бойову броню, адже його клешні швидші за кулю.

Вони спокійні

Усі люблять щасливого Рака! Багато хто згадує про Рака, коли планують провести ніч у місті. Дорослий Рак знає, що кожна людина має своє місце, свій будинок. При цьому Рак щосили намагається не привертати до себе багато уваги. Рак охоче підтримує бажання добре провести час.

Вони працьовиті

Рак старанно працює над усім, що має, не боячись проблем. Йому відомо, що для досягнення мети потрібна рішучість. Він не зупиниться, доки робота не буде завершена. З іншого боку, саме робота може заважати сім’ї та відносинам.

Вони часом нестерпні

Раку властиво говорити “твоє”, “моє”. Висока працездатність Рака породжує очікування того, що інші люди робитимуть те саме. Рак не наривається на бійку, але й зможе постояти за себе.

У них розвинена інтуїція

Оскільки Рак – це водний знак (подібно до Скорпіонів і Риб), ним керує водна стихія. Він повністю довіряє своєї інтуїції, сліпо довіряючись своїм інстинктам.

Вони чутливі

Рак подібний до Скорпіона в моменти, коли почувається емоційно ображеним. Рак миттєво випускає клешні і хапає супротивника, що пояснюється емоційною реакцією. Проте, на відміну від Скорпіона, його атаки не мають розрахунку і глибини. Основна мета Рака – захист та зміна траєкторії руху. Чого не скажеш про Скорпіона, чиї вчинки керуються фразою «бий, щоб убити».

Вони природні

Не виключаючи всього перерахованого вище, Рак має материнські властивості. Будь то чоловік чи жінка, вони пишаються своєю турботою про членів сім’ї. Крім того, Рак насолоджується роллю годувальника, оскільки це почуття змушує його відчувати власну важливість і цінність.

Вони надто емоційні

Емоційні потреби Раків у такому юному віці надзвичайно високі. Рак, як відомо, здатний приховувати своє справжнє я за товстим шаром панцира. Він починає дивитися на світ очима, розташованими на потилиці, що призводить до остраху і відчуття небезпеки. Як відомо, для власної безпеки Раку обов’язково потрібно почуватися в безпеці.

Їм подобається бути у дії

Ви колись були у спекотній відпустці з живою музикою та танцями? При цьому вам доводилося спостерігати, як зграя ракоподібних пробивалася на пляж з метою взяти участь у цих веселощах. Це спостереження помічене цілком справедливо. Рак цікавий за своєю природою, і ніщо не привертає його увагу більше, ніж позитивні вібрації.

Вони домосіди

Рак товариський, але почувається найбільш комфортно у своєму власному просторі. Він перебуває у пошуку зовнішніх обставин, щоб відчути і відчути навколишній світ. Але ховається щоразу в бажанні розслабитися і пустити все на самоплив. Раки люблять розважатися і вважають за краще проводити спеціальні заходи, а не виступати в ролі відвідувача.

Вони надзвичайно лояльні

Рак – найвірніший знак зодіакального кола з властивою йому жалісливою і всепрощаючою натурою.

Оригінал