Яку рису характеру приховують різні знаки Зодіаку

Що ми приховуємо від інших, часом, самі того не усвідомлюючи?

Овен

Овен не хоче, щоб інші знали про його емоційну сторону. Він відомий своєю спокійною і зібраною вдачею. І, хоча він зазвичай суперстійкий і незалежний, емоції все ж таки переповнюють його. Овен може засмучуватися через дрібниці, але він майстерно приховує почуття від навколишнього світу.

Телець

Телець не хоче, щоб інші знали, що він не впевнений у собі. Він зображує із себе безстрашну людину в найскладніших життєвих ситуаціях. Але, в глибині душі, Телець щиро переймається тим, що про нього думають інші. Він переживає про те, чи справив він на людей позитивне враження. У Тельця надзвичайно сильне бажання подобатися всім.

Близнюки

Близнюки приховують факт, що їм подобається бути наодинці із собою. Вони – душа будь-якої вечірки, незалежно від того, де та з ким вони знаходяться. Але насправді Близнюки одинаки. І вони максимально заспокоюються та відчувають повний комфорт, коли знаходяться одні. Постійне спілкування виснажує їх, саме тому їм потрібно зарядитися, перебуваючи на самоті.

Рак

Рак не бажає, щоб інші дізналися, що він розгублений і найчастіше не має уявлення, що робить і куди йде по життю. Він вміє діяти розважливо, дбати про інших, але не може допомогти собі. Він співчутливий і дає корисні поради оточуючим, але часто не дотримується цих рекомендацій сам. Рак рідко добре знає себе та свої бажання.

Лев

Лев не бажає, щоб інші дізналися про його невпевненість у собі. Набридливий голос у його голові постійно твердить, щоб він все робив краще. І коли він зазнає невдачі, то мучить себе. Лев сміливий і має лідерські якості, але він надмірно вимогливий до себе і вважає, що підводить себе і близьких своїми невдачами.

Діва

Діва ніколи не зізнається, що прагне щирого кохання. У глибині душі вона безнадійний романтик і знаходиться в пошуках єдиного і неповторного. Проте її бажання конфліктують із реальністю. Навіть якщо вам здасться, що вона не вірить у вічне кохання, знайте, що потай так і є.

Терези

Терези не хочуть, щоб ви знали, що вони так само розгублені, як і ви. Терезів вважають щасливими оптимістами і тверезим голосом розуму. Терези люблять допомагати іншим, але приховують власні проблеми, з якими повинні справлятися. Вони беруть на себе занадто багато, тому відчувають стрес від проблем, що накопичилися, як своїх власних, так і чужих.

Скорпіон

Скорпіон не бажає, щоб ви знали, як легко він прив’язується до чогось чи до когось. Цей знак відомий своєю холодністю та відсутністю потреби в будь-кому ще. Але насправді йому подобається душевна компанія близьких людей, але він ніколи не зізнається в цьому. Він таємно стає одержимим ідеєю когось чи чогось і не припиняє цікавитися кожною дрібницею об’єкта, що його зацікавив, поки це не перетвориться на залежність.

Стрілець

Стрілець не хоче, щоб ви знали, що їхній жорсткий зовнішній вигляд – лише маска і що він не такий інтелектуально сильний, як ви думаєте. Стрілець любить бути незалежним, стійким та знати своє місце. Він ніколи не покаже, що іноді почувається вразливим. Він бореться з невпевненістю в собі, як і інші люди, але ніколи не виявить цього.

Козоріг

Козоріг не хоче, щоб ви знали, що він перебуває в збентеженні та невизначеності із самими собою. Козорогу подобається бути простим, обґрунтованим та відвертим з іншими. Але потай він розгублений і його думки безладні, тому неможливо зрозуміти, про що він насправді думає. Козоріг агітує за “простий спосіб життя”, але сам його не дотримується.

Водолій

Водолій не бажає, щоб ви знали, що він насправді дуже закрита та сором’язлива особистість. Він вміло сходиться з людьми і виявляє свої найкращі навички у соціумі, розважаючи оточуючих, і завжди перебуває у центрі уваги. Однак потай він не виносить публічної популярності, а бажає усамітнення.

Риби

Риби не хочуть, щоб ви знали, що їхній найбільший страх — залишитися на самоті. Вони бояться того, що будь-яка близька людина може запросто піти з їхнього життя. Вони бажають, щоб оточуючі заспокоювали їх, що вони не самотні. Вони хочуть, щоб хтось за них тримався, не визнаючи, що бажають триматися за когось самі. Як тільки вони не одержують уваги, до якої звикли, вони панікують і запитують себе, що вони зробили не так.

Оригінал