Якого місяця жінка народилася, так і складеться її доля

Характер і доля жінки визначаються не лише її вихованням та пережитим досвідом. Місяць, коли почалося її життя, здатний розповісти про жінку дуже багато.

Січень

У січні в цей світ приходять найвитриваліші та наполегливіші жінки. Вони ніколи не скаржаться і не надмірно відверті. Ці жінки вважають за краще вирішувати всі свої проблеми самотужки — гідно та незалежно. Жінки січня намагаються не витрачати час на справи, пов’язані з прибиранням та окрасою будинку, але зате вони мають талант смачно готувати.

Лютий

Лютневі жінки мають наполегливість, упертість, чутливість, а ще вони здатні мстити. Вони мають досить важкий характер. Попри тимчасові психологічні зриви, вони відомі досить високий рівень самоконтролю. Їх не лякають складнощі, вони завжди оперативно приймають рішення та загалом не люблять довго думати. Жінки лютого чудово вміють маніпулювати людьми, тому часто роблять чудову кар’єру. Вони просто обожнюють дітей.

Березень

Березневі жінки відрізняються чутливістю та вразливістю. Вони люблять побути впертими, і це, зрештою, їм дуже шкодить. Вони можуть страждати від низької самооцінки та вважати себе нещасливими. Цим жінкам через їхню скромність справді буває непросто досягти успіху. Природа наділила їх особливою м’якістю та чарівністю, саме з цієї причини вони виглядають настільки привабливими для чоловіків-захисників.

Квітень

Квітень відомий сміливими, завзятими та цілеспрямованими жінками. Прекрасним доповненням до цих якостей є їхня раціональність і прагматичність. Вони завжди розуміють, що їм потрібно, тому нешвидко, але правильно домагаються бажаного. Ці жінки намагаються всіляко уникати нестійкості. Почуття у них завжди на другому місці після розуму.

Травень

Травневі жінки відрізняються незалежністю, вимогливістю, безкомпромісністю та рішучістю. Прощають вони дуже довго, що нерідко стає причиною їхніх розлучень із партнерами, хоча згодом вони неминуче шкодують про це. Це наполегливі жінки-лідери, тому їм простіше бути босом на роботі, ніж знайти чоловіка. Їхній пріоритет — усе матеріальне.

Червень

Червневі жінки відомі такою якістю як обережність. Вони нерідко відчувають себе вразливими і невпевненими в собі, але їхня добродушність ніколи не дозволяє їм злом відповідати на зло. Вони не виносять сварок із хати та відрізняються неймовірною інтуїцією, що дозволяє їм уникати конфліктів. Дії таких жінок зумовлюються їхнім настроєм.

Липень

Це місяць стриманих та сором’язливих дам. Вони часто переймаються і багато часу приділяють самоаналізу. Їхнє життя залежить від настрою. Таких жінок відрізняє скромність та романтизм, вони здатні відчувати глибокі почуття, які ретельно приховують. Найважливішими речами у житті для них є будинок та сім’я.

Серпень

У серпні з’являються на світ дівчата, відомі своєю гордістю та незалежністю. Незважаючи на доброту і шляхетність, їх мучить спрага до влади. Вони люблять, коли вся увага оточуючих прикута лише до них. Ці жінки відрізняються неймовірною харизмою і, незважаючи на явний інтерес з боку чоловіків, віддають перевагу сімейним стосункам. Їм властиві такі якості, як чесність та порядність, тому вони часто стають жертвою обману.

Вересень

Вересневі жінки – емоційні і темпераментні. Вони відрізняються розважливістю та обачністю. Вони надзвичайно егоїстичні та трохи скупі, тому їм буває складно розлучатися з грошима та платити за боргами. Вони люблять перебувати у компанії, але постійно шукають власну вигоду. Їм властиві ревнощі, вони акуратні та вміють добре готувати.

Жовтень

У жовтні з’являються на світ легкі у спілкуванні, відповідальні та розумні жінки. Вони в міру практичні і водночас щедрі. Будь-яке рішення вони ухвалюють з великою обережністю. Вони мають гарну пам’ять. Ці жінки характеризуються принциповістю і невмінням прощати зради, хоча завжди докладають максимум зусиль, щоб зберегти сім’ю, в якій займають лідируючу позицію. Вони чудові господині.

Листопад

Листопадові жінки відомі обачливістю та егоїзмом. Це сильні особистості, які мають потужну інтуїцію, чоловікам яких доводиться миритися з тим, що їхня думка часто ігнорується. Вони економні. А ще мають пристрасність і вогненний темперамент. Їхня любов відрізняється силою і глибиною.

Грудень

У грудні народжуються емоційні жінки із вибуховим характером. Наполегливість і безстрашність, незалежність і прямота — ось як можна охарактеризувати цих представниць прекрасної статі. Вони завжди досягають успіху і долають усі перешкоди. Ці жінки дуже комунікабельні, сповнені романтизму, ідеалістичні і вважаються добрими друзями. Вони темпераментні і не вміють економити фінанси, тому в сімейному житті у них часто виникають складнощі.

Оригінал