Які знаки Зодіаку рідко хворіють

Фахівці в області астрології констатують, що представники деяких знаків зодіаку можуть відрізнятися такими особливостями своєї поведінки, ставлення до навколишнього світу і себе, які допомагають їм вкрай рідко хворіти.

Риби

Люди, народжені під цим знаком зодіаку, відрізняються особливою педантичністю в ставленні до свого здоров’я. До того ж вони часто обережні і полохливі. Тому Риби нерідко відрізняються міцним здоров’ям і довголіттям – вони просто намагаються заздалегідь уникати всього того, що може нашкодити, діючи за принципом «краще перестрахуватися».

Близнюки

Представники цього знака заповзятливі й намагаються берегти здоров’я, оцінюючи його швидше як фактор успішного бізнесу – їм вигідніше не наражатися на ризик, ніж витрачати час на хворобу і лікування.

Діва

Під цим знаком зодіаку часто народжуються люди-перфекціоністи, тому навіть профілактикою хвороб вони займаються як дуже важливою справою. До того ж їм властива іпохондрія, що лише підсилює прагнення захистити себе від якихось інфекцій і хвороб.

Телець

Їм щастить зі спадковістю, і якщо Тельці дійсно намагаються берегти здоров’я, воно воістину може стати «бичачим».

Скорпіон

Для представників цього знака головною загрозою є хвороби не стільки фізичні, скільки душевні. Якщо скорпіони підтримують твердість духу, не піддаються нудьзі, депресії, хворіти вони можуть дійсно вкрай рідко.

Оригінал