Які знаки Зодіаку легко йдуть на аферу

Астрологи упевнені, що ця риса характеру властива представникам певних знаків Зодіаку, і вони просто деколи не можуть їй протистояти.

Розберемо, з ким краще бути насторожі.

Риби

Назвати людей цього знака шахраями не можна. Риби готові дотримуватися закону, але через свою непристосованість до життя вони нерідко стають на криву доріжку. До того ж чарівність і харизма дозволяють їм зачарувати співрозмовника в лічені хвилини, а після цього вже важко втриматися від того, щоб не розвести довірливого слухача. Уникнути докорів сумління їм допомагає щира віра власними словами.

Телець

Представники цього знака дуже люблять гроші і гарне життя. Якщо забезпечити себе чесним шляхом не виходить, вони не гребують обійти закон, але уникають тяжких злочинів. Зате випросити у знайомого, а часом і незнайомої людини велику суму на здійснення мрії, грандіозного проєкту або допомогу уявному родичу — для них нікчемна справа. Після цього Телець, швидше за все, зникне з вашого життя назавжди, щоб уникнути незручності і наслідків свого вчинку.

Лев

Леви — справжні аферисти, причому високого рівня. Вони ніколи не розмінюють свій талант на дрібниці. Якщо вже красти — то мільйон! Люди цього знака легко створюють складний ланцюжок зв’язків, каналів і людей, які приведуть їх до бажаного результату — великого куша або прибуткової посади. Докорів совісті при цьому вони не відчувають і попадаються правоохоронцям рідко.

Стрілець

Любов до життя на широку ногу в поєднанні з небажанням працювати не залишають Стрільцям іншого виходу, як йти на шахрайство. Серед людей цього знака частіше зустрічаються ті, хто схильний дурити близьких. Для них нічого не варто вициганити гроші у родича, зустрічаються і такі представники, хто взагалі не соромиться жити чужим коштом. Деякі примудряються обманювати не тільки заради грошей — часто серед Стрільців зустрічаються ті, хто живе на дві сім’ї.

Козоріг

Козероги заради потрібної суми готові піти на будь-яку авантюру. При цьому вони чудово вміють оцінювати ризики, а тому рідко попадаються. Це люди закриті, підступні, про яких важко сказати, що вони з себе представляють, а тому їхні зв’язки нікому не відомі. Козероги грають по-крупному, але можуть піти і на дрібну аферу. Вони часто схильні до злочинів на кшталт підробки документів або друку фальшивих грошей.

Близнюки

На відміну від інших знаків Близнюки йдуть на шахрайство не тільки з бажання вигоди, але і заради задоволення. Саме тому вони бажають обводити навколо пальця в живу, а не через інтернет — їм важливий контакт з жертвою. Заради наживи, як не дивно, Близнюки нерідко обманюють навіть близьких. Вони легко підробляють документи і віртуозно перевтілюються заради афери.

Оригінал