Що означають родимки по знаку Зодіаку

З астрологічного погляду, людське тіло ділиться на дванадцять зон. За кожну відповідає певний знак Зодіаку. Родимки в тому чи іншому місці – це своєрідна відмітина, завдяки якій можна багато чого зрозуміти про людину, дізнатися про її слабкі та сильні сторони і навіть сказати, яке майбутнє на неї чекає.

Овен

Зона відповідальності Овнів – це голова. Щоки, лоб, вуха, ніс, очі – огляньте уважніше ці частини тіла, і таємниця Овна буде як на долоні. Родимка причаїлася на носі – представнику цього знака доведеться пережити бурхливу молодість. Можливий відхід із дому, розлад із батьками, зв’язки з поганою компанією, метання в пошуках самого себе.

Найгірше прийдеться тим, у кого родимка “прописалася” на переніссі. Родимка в ділянці очей – знак того, що людині складно контролювати свої емоції. Родимка на вусі свідчить про високу самооцінку і схильність до хвастощів, на лобі – про цілеспрямованість, а на щоках – про пристрасність натури.

Телець

Родимки на шиї у Тельця – щаслива відмітина, оскільки знак Зодіаку відповідає саме за цю частину тіла. Перед вами людина вперта, консервативна, яка знає собі ціну. Що б вона не робила, їй потрібно бути впевненою в завтрашньому дні. Вона не стане затівати нову справу, поки не переконається, що вона приведе її до успіху.

Фінансовий добробут – ось головна мета його життя, до якої він буде йти все життя і якої обов’язково досягне. З чоловіка з родимкою на шиї вийде чудовий бізнесмен, а з жінки – бізнесвумен. Їм під силу відкриття власного ресторану, готелю, магазину.

Близнюки

Цьому знаку відповідають руки, кисті, плечі, ключиці. Мітки на руках і кистях вказують на доброзичливу, веселу вдачу. Такі люди намагаються не брати проблеми близько до серця, швидко відходять і переключаються на щось нове. Легкі на підйом, вони так само легко вливаються в будь-який колектив, швидко заводять друзів, не губляться у великій і галасливій компанії.

Що більше на руках і кистях родимок – то краще для Близнюків. А ось родимки на плечах – знак несприятливий, що означає тягар невирішених проблем, які можуть передаватися з покоління в покоління. Сюди ж можна віднести і родимки на лікті – символ марнотратника життя.

Рак

Груди – вотчина Рака. Родимки в цій ділянці посилюють його життєздатність, підвищують стійкість до стресів, зміцнюють здоров’я і сімейні зв’язки. Чоловіки з родимками в цій зоні з дитинства тягнуться до матері, поважають старше покоління, обожнюють свій дім і мріють про люблячу й турботливу другу половину та дітей. Як правило, вони стають зразково-показовими чоловіками і батьками.

Жінки з родимкою на грудях мають усі шанси знайти повноцінну, міцну і стабільну сім’ю. Їхні материнські почуття часом вихлюпуються через край, чого з лишком вистачає на племінників, зятів і невісток.

Лев

Спина – область, за яку відповідає Лев. Якщо для інших знаків Зодіаку родимки на спині – до проблем, то у Лева все навпаки: що їх більше, то краще. Це своєрідний знак сили, який свідчить про те, що такій людині буде легше справлятися з проблемами, відстоювати свої інтереси і долати перешкоди на шляху.

Кількість родимок на спині – пряма вказівка на войовничість чоловіка, можна сказати, печатка воїна. Такому – пряма дорога до військового вишу, в армію. Негативний знак – бородавки та родимі плями в ділянці хребта, розмір яких більший за п’ятикопійчану монету. Це може бути вказівкою на ретельно приховувані вади.

Діва

Живіт – область Діви. Родимки тут видають людину акуратну, пунктуальну, прискіпливу і педантичну. Така твердо стоїть на землі ногами, віддає перевагу журавлю в небі, а не синиці в руках. Що ближча родимка до середини живота, то більшою енергією наділили зірки Діву від народження. Такі люди вірні своєму обов’язку, почуття батьківщини розвинене в них як ні в кого іншого, на роботі це перші трудівники. Одне але: родимки на животі – це свого роду карма, яка вказує на те, що ви ніколи не здобудете великого багатства. Втім, за зайві гроші планети завжди вимагають з Дів “оброк”.

Терези

Поперек – сфера Терезів. Родимки на цьому місці видають людей творчих, небайдужих до мистецтва. З ранніх років у них загострене почуття справедливості, зі шкільної лави вони борються з будь-яким проявом неправди і брехні.

У “відбитках” на попереку зашифровано також усю інформацію про взаємодію Терезів із начальством і колегами, партнерами і дітьми. Що ближче до пояса родимки, тим рівніший характер у людини, тим вона терпиміша до оточуючих. Що далі родимка “втекла” від пояса, то більше у Терезів схильності до депресії, істеричності та сварливості.

Скорпіон

Низ живота, статеві органи – простір Скорпіона. Родимки в цій частині тіла – до добра, міцного здоров’я, щасливого сімейного життя. Що ближче родимки до геніталій, то більшою енергією нагородили планети того чи іншого Скорпіона і тим сприятливіше для нього.

У такому разі в нього є всі шанси не стати рабом низинних бажань і пристрастей, як-от: секс, жага наживи, ігроманія чи обжерливість. Родимки в низу живота вказують на темперамент, а “мітки” безпосередньо на статевих органах свідчать про велелюбність їхнього володаря. Родимки в зоні заднього проходу – знак мстивості, уразливості й навіть збоченості.

Стрілець

Ваша сфера – стегна і сідниці. Якщо ви – їхній щасливий власник, тоді можна сміливо говорити про те, що планети нагородили вас найкращими якостями Стрільців. Ви любите подорожі, постійно розширюєте свій кругозір, відкриті новим культурам і знанням, ви – вірні друзі та палкі коханці.

Володар родимки на внутрішньому боці стегна легко виходить із себе, сперечається з кожного приводу, але швидко відходить. Такому не зашкодить обережність у дорозі. Стрілець із родимками на задній частині стегон часто бачить пророчі сни і не позбавлений містичного дару. Відмітини у верхній частині “п’ятої точки” – знак сміливості, відкритості, у нижній – ознака ліні, схильності до шкідливих звичок і частих переїздів.

Козоріг

Його “місце сили” – коліна. Родимки тут видають людину консервативну, серйозну, вперту. На такого завжди і в усьому можна покластися, він ніколи не зраджує другій половині, цінує затишок, достаток і стабільність. Однак велика кількість родимок на колінах – свідчення необережності та невміння будувати стосунки з людьми.

Такий Козоріг може стати жертвою власного егоїзму, а його надмірна вимогливість до оточуючих може призвести до охолодження стосунків із ними. Не впоравшись із перешкодами та проблемами, Козоріг може “звалитися”, подібно до колоса на глиняних ногах.

Водолій

У його компетенції – гомілки, ікри, щиколотки. Людей із “мітками” в цих місцях вирізняють волелюбність, жага до змін, оригінальність мислення. Вони не переносять рутину, але за нові справи беруться без зусиль. Це бунтарі, анархісти, новатори. Що незвичніші колір і форма родимок у зоні Водолія, то більш непересічними й артистичнішими людьми є їхні власники.

Їхня доля – творити, будувати, часто їх цікавить “мистецтво заради мистецтва”. Для успішної кар’єри Водолію важливо мати родимки спереду, якщо ж більшість із них притулилася позаду, для нього на першому місці буде свобода самовираження, повалення всього старого, а то й порожні мрії про райські кущі.

Риби

Ступні та стопи – стихія Риб. Якщо планети позначили ці місця родимками, значить, вони нагородили Риб їхніми “фірмовими” якостями: схильністю до містики й таємниць, співпереживання, великої уяви. Утім, і без негативу не обійшлося: родимки в цій зоні посилюють мрійливість Риб, їхню відірваність від землі, небажання і невміння займатися практичними питаннями, будувати стосунки. Родимка на п’яті – поганий знак, що символізує приховані хвороби, а також прихильність до вад і слабкостей. Позитивний знак – родимка на великому пальці, що свідчить про любов до мистецтва.

Оригінал