Як мстять знаки Зодіаку. Сказано просто в точку

Овен

Уявити собі мстивого Овна – справа досить складна. Якщо хто наступає Овну на хворе місце, то Овен, як правило дає кривдникові у вухо без усіляких затримок і передмов. А це як помста не розглядається, бо є нормальною реакцією здорової людини. Крім того, якщо кривдник в момент образи був недосяжний, Овен через годину запросто може про все забути, а через день вже як ні в чому не бувало з цим кривдником обніматися і цілуватися. Тому, для того, щоб в Овна виникло бажання мстити, його потрібно дістати дуже серйозно…

Ну, наприклад, щодня і голосно розповідати про його/її слабкі місця саме в той момент, коли в безпосередній близькості присутня його/її друга половинка. В цьому випадку ви, правда, теж відразу отримаєте в вухо, але якщо у вас вистачить мужності продовжувати в тому ж дусі й далі, то через деякий час Овен вкорениться в думці про те, що вам потрібно відімстити. Саме так. Помста Овна завжди радикальна. Він ніколи не зійде до якихось там відповідних дрібних капостей. Овну потрібно тільки одне – щоб об’єкт помсти перестав існувати принаймні, в найближчому осяжному просторі.

Телець

Для того, щоб пробудити мстивість у Тельця, теж потрібно як слід постаратися. Тельці вкорінюються в думці про те, що людина – сволота тільки після ретельного збору статистичних відомостей на цю тему.

Цілком ймовірно, основоположником вендети став саме цей знак на пару зі Скорпіоном. Помста Тельця, як правило, полягає в планомірному і невблаганному перекритті всіх шлюзів і каналів кривдникові. А Телець – такий знак, який, з якихось причин, завжди виявляється власником тих самих краників, якими ці шлюзи та канали перекриваються.

Це зовсім не означає, що вони такі вже лідери. Ні. Тут справа в іншому. У них просто завжди є з будь-якого приводу дуже вагома думка. Тому нових людей і нові смаки вони нікому не нав’язують – вони тільки схвалюють або НЕ схвалюють, то, що привносять інші. Так ось, якщо ви заслужите помсту Тельця, то будьте готові до того, що Телець буде вас категорично не схвалювати по всіх усюдах, куди тільки зможе дотягнутися.

А це означає, що ви, майже напевно “залишитеся без солодкого” і опинитеся в ізоляції. А якщо хтось спробує за вас заступатися, то Телець “викреслить” і його – і так аж до дванадцятого коліна. Причому, скасуванню ці санкції майже не підлягають. Для того, щоб знову заслужити довіру і повагу Тельця, вам доведеться довго каятися і підлабузнюватися.

Близнюки

Ось це – одна з головних виразок Зодіаку. Річ у тім, що більшість Близнюків пристрасно жадають бути великими та шанованими, а так їх ніхто не сприймає. Тому, змусити Близнюка запалився жагою помсти дуже легко. Якщо на вас звалиться помста Близнюка, ви напевно станете об’єктом найнеймовірніших чуток і пліток і неприкритої дезінформації.

При цьому, настрій у більшості Близнюків змінюється набагато швидше, ніж погода. Зібравшись зранку мстити вам до посиніння, до обіду Близнюк вже може пропонувати вам взаємовигідне діло або ділитися з вами свіжопридуманими плітками про новий об’єкт, обраний для помсти.

Втім, якщо ви вирішили, що помсти Близнюків боятися не варто, то ви помилилися. По-перше, люди схильні вірити навіть самим неймовірним чуткам, а потім спробуй відмитися. А по-друге, Близнюки мають звичай знати все і про всіх, і тому, пишучи чергову плітку, можуть видати про вас що-небудь дійсно болюче і компрометуюче – самі того не підозрюючи.

Рак

Найпростіший і найпоширеніший спосіб ракової помсти – піти без шапки в ніч холодну, щоб усім стало погано. Застосовується з будь-якого приводу, а також без приводу – під настрій. До цього ж розряду повний розрив відносин. У випадку з Раком це означає, що Рак взагалі не буде на вас реагувати – ніяк і ніколи, навіть, якщо ви будете тонути у нього на очах.

Причому, ймовірність того, що Рак вас простить навіть якщо образа була невеликою вкрай мала. Якщо ж Рака зачепити всерйоз, то наслідки можуть бути найнесподіванішими. Усвідомлюючи свою невелику силу, Раки навіть для того, щоб задавити таргана можуть застосувати важку артилерію не кажучи вже про помсту більш серйозним противникам. Наприклад, втопити у мстивому пориві в найближчій водоймі чию-небудь сумку або спалити цілком і повністю чиї-небудь документи – це було б в стилі Рака.

Але взагалі-то найстрашніша навіть не помста Рака, а образа сама по собі. Це створіння дивитиметься на вас з докором своїми великими слізливими очима і вам буде соромно, соромно, соромно!!!

А загладити свою провину ви не зможете, і тому вас буде душити совість…

Лев

Для того, щоб пробудити у Левові спрагу помсти, його потрібно просто всерйоз обдурити. А обдурити Лева – справа нікчемна, варто тільки захотіти. Питання в іншому: навіщо вам це треба. Левова помста, навіть в легкому виконанні, страшна як смерть.

А в важкому виконанні – і зовсім нищівна, але до нього доходить рідко. Самий нехитрий спосіб Левової помсти – це наочна демонстрація того, що ви – цілковита нікчемність і навіть гірше. Демонструється це на власному прикладі.

Тобто, Лев публічно показує наскільки він крутіше виглядає, працює і відпочиває, ніж ви. Причому, навіть якщо він ніколи не займався тією справою, якою зайняті ви, заради того, щоб показати вашу незначущість він примудриться зробити її краще вас. Далі в Лева в рейтингу помсти слідують публічні образи та викриття. Тобто, Лев прилюдно розповість вам все, що про вас думає.

Причому, симпатії оточуючих, природно, будуть на його боці – тому, що ці симпатії завжди на боці Лева. На цьому легка помста закінчується. А жорстка помста Лева не закінчується і не зупиняється ні на чому.

І після всього цього вам буде бачитися жахливий Левиний вискал. Згодом ви станете немічним шизофреніком і станете бачити Левові підступи вже у всіх проявах життя – включаючи засмічення унітаза і скисання молока.

Діва

Чесно кажучи, я погано уявляю собі, що саме потрібно зробити для того, щоб Діва почала мстити, але схильність до цього у багатьох представників даного знаку простежується.

Помста Дів вирізняється однією кумедною особливістю: людина, якій мстять, дізнається про те, що це з ню сталося останньою. Наприклад, оформити вам якісь довгоочікувані документи, допустивши при цьому всього лише одну незначну помилку, що приводить до повторного проходження вами всіх кіл пекла – буде в стилі Діви: відразу нічого не зрозуміло, але зате нищівна в результаті.

Взагалі Діви більше будь-яких інших знаків схильні до помсти методами офіційними та документальними. Тобто, якщо ви образили Діву, а їй є про що заявити на вас в офіційні інстанції – вона майже напевно туди заявить.

Терези

Терези – знак досить образливий. Однак по-справжньому мстити вони не дуже-то вміють. Тут все якось більше схоже на дитячий варіант: ах ти мені так, ну ладненько, а я тобі ось як. Мовляв, віддавай мої іграшки та не пісяй в мій горщик. При цьому, коли Терези самі вже вважають, що дійшли до меж суворості та підступності, до суб’єкта, на якого спрямована помста, тільки починає доходити, що виявляється йому мстять.

А саме крайнє, на що здатні Терези – це викликати кривдника на словесний поєдинок, пред’явити йому свої звинувачення і вимагати пояснень. Як правило, пояснень знаходиться вище даху – не всі ж такі чесні, як Терези…

Втім, одна сильна сторона, яку Терези можуть використовувати для помсти – страшної і жахливої – у них все-таки є. Вони можуть, наприклад, майстерно відбити у свого кривдника симпатії якоїсь цінної для нього людини. Ще можуть на зло ворогам просочитися куди-небудь високо до теплих місць і звідти нахабно показати кривдникові язик, щоб йому стало гірко і заздрісно. Загалом, такі от інтриги… Хороший знак.

Скорпіон

Цей знак традиційно тримає першість по стервозності. Хоча і не заслужено. Насправді набагато стервозніші за нього Риби, але цього ніхто не знає. Так ось, нормальний Скорпіон відрізняється тим, що йому до всього є діло. Скрізь у нього є якісь свої інтереси, все йому потрібно контролювати та тримати на гачку.

Помста Скорпіона буває різною, але відрізняється вона, перш за все, тим, що головною її метою є зовсім не знешкодження противника, а нанесення йому якомога більше глибоких моральних, а на худий кінець – і фізичних травм, з якими б він мучився до кінця своїх тяжких днів.

Імунітет проти Скорпіонових укусів мають тільки Близнюки – тому що у більшості з них немає за душею такої глибини за яку Скорпіон жалом міг би подряпати. А може, глибина і є, але ставлення до неї не таке глибоке. Тобто, Скорпіон їх чіпляє, а вони самі ж на цю тему жартують, як ніби їм не жало встромлюють, а п’яти лоскочуть пір’їнкою.

Стрілець

Ну це месники занудні. А-ля “червоні дияволенята” і “невловимий Джек” якого ніхто не ловить. Тобто, вони б і раді в ім’я справедливості та принципів усіляких порубати всіх, кого попало, шашкою наголо, та тільки ось, поки вони там міркують про справедливість і принципи, дивишся, а рубати-то вже й нікого. А найголовніше, вони практично не можуть учинити розправу, якщо немає великого збігу народу. Їм це нудно…

Для тієї самої справедливості, їм спочатку потрібно зібрати ціле віче, пояснити там народу, що, мовляв, ви подивіться гад який, а потім його, гада, вже з феєрверком і фанфарами пустити в розхід.

Як і всі, хто хворий принципами, вони злопам’ятні. Тому, позбутися їхньої помсти дуже непросто…

Козоріг

Що потрібно зробити для того, щоб змусити мстити Козорога я навіть уявити собі не можу. Цих людей, практично, нічим дістати – вони самі дістануть кого хочеш…

Припустимо, вам вдалося-таки дістати Козорога, зачепивши чимось, наприклад, його пасію. Це погано. Помсти все одно не буде. А буде послідовне виживання з усіх доступних Козорогові околиць.

Причому, це зовсім не означає, що Козоріг там буде проводити якусь спеціальну роботу в даному напрямку. Просто Козоріг вже, напевно, встиг окопатися там набагато раніше і набагато краще вас, а тому всі важелі у нього в руках… Але це так, це по дрібницях. Буває гірше.

Це коли вам вдалося викликати у Козорога антипатію з якихось нез’ясованим причинам і антипатію сильну – яка доходить до сказу. Тоді Козоріг стає здатним на все, на що здатна Діва, тільки в гіпертрофованому масштабі.

Тобто, якщо Діві досить просто закрутити краник вашої крапельниці та піти, Козорогу обов’язково потрібно замінити в цій крапельниці вміст на якусь їдку речовину і потім ще сидіти спостерігати що буде.

Подолати помсту Козорога можна тільки шляхом масованого бомбардування району його проживання в радіусі триста кілометрів упродовж десяти діб без перерви. Та й то, якщо ви впевнені в тому, що у даного Козорога немає своєї руки на командному пункті контингенту сил, яким буде доручене це бомбардування – що навряд чи.

Водолій

Єдиний мстивий Водолій, якого я знав, був рідкісним придурком років п’ятдесяти, та ще й скривдженим в ранньому дитинстві. І при всьому при цьому мстився він все одно жартома і граючи – зовсім навіть не всерйоз від чого, правда, об’єктам його помсти краще не ставало. Коротко кажучи, він не береться до уваги.

Мстити Водолії не люблять і не вміють. Деякі представники цього знака можуть зраджувати, підставляти та нахабно обманювати, але роблять вони це не з помсти, а просто так – з любові до мистецтва і самоствердження. Вивести ж Водолія з себе до такої міри, щоб він почав мстити практично не можливо.

У цього знака настільки сильно вроджене почуття гумору, що його представники виставлять вас повним ідіотом задовго до того, як ви їх дістанете. Якщо вам подобається, можете вважати це помстою, але вони так не вважають.

Риби

Образити нормальну Рибу зазвичай можна дуже легко. Але образити її так, щоб їй захотілося мстити, може тільки людина досить близька, тому що про всі інші образи Риба забуває з легкістю. А мстять Риби усіма можливими способами, за винятком явних. Вони плетуть інтриги, перепливають кривдникові дорогу саме там, де він не очікує і веселять його життя всілякими іншими способами.

Найпростіший спосіб риб’ячої помсти – це ходити всюди зі скривдженим лицем і розповідати яка ви нехороша людина і як ви жорстоко з нею обійшлися. Це у Риб виходить завжди дуже натурально, тому, що ображаються вони дійсно щиро. А тому, співчуваючі можуть надовго отримати про вас погану думку.

Якщо цього здасться Рибі мало вона може розпустити про вас найстрашніші чутки, нітрохи не гірше Близнюків, а навіть краще: тому що чутки Риб набагато більш натуралістичні ніж у Близнюків.

Маючи на вас дуже великий зуб, Риба може удати, що зовсім на вас і не ображалася, а потім під виглядом щирого бажання допомогти, розповісти вам таких небилиць і надавати таких рад, що ви будете дуже довго розсьорбувати власноруч заварену вами кашу.

Причому, звинуватити Рибу в злому намірі ви все одно не зможете – вона подбає про те, щоб побудувати всі свої слизькі промови так, щоб у неї було куди відступати, мовляв, вона попереджала, що ця інформація – неперевірена. Не гірше Скорпіона, Риба вміє чіпляти за хворі місця. Не гірше Стрільця, може замучити вас бюрократичними муками. Не гірше Терезів обіграє в інтелектуальних побоїщах, хоча не володіє навіть зачатками інтелекту в традиційному розумінні цього слова…

Оригінал