Як нервують представники різних знаків Зодіаку

Як нервують люди різних знаків зодіаку, і як вони поводяться в такому стані? Адже у всіх нас бувало таке, коли здавалося, що зараз серце вирветься з грудей. Що це могло бути? Почуття страху, тривоги, нерви, які збунтувалися? Хтось стикався з цим частіше, хтось рідше. Але всі ми це почуття долали по-різному. У кожного знака зодіаку існує свій особливий спосіб вирішення такої ситуації.

Овен

Овни, коли ви нервуєте, ви немов відчуваєте удари струмом. Якщо ви не можете щось виправити моментально, це одразу змушує вас нервувати, і ви починаєте засмучуватися та сердитися. Вам дуже важко контролювати свої емоції, і ви вважаєте за краще втекти від проблеми, ніж спробувати її вирішити.

Телець

Тельці, в ті моменти, коли ви нервуєте, існує лише два варіанти: ви або розслаблені до такої міри, що майже перебуваєте в коматозному стані, або так нервуєте, що хвилювання пожирає вас зсередини. Як нервують Тельці, що оточуючі відразу розуміють, що з ними щось не так? Їхня поведінка видає внутрішній стан.

Близнюки

Близнюки, ви віддаєте перевагу розповідати людям про те, що відчуваєте. Це, схоже, хороший спосіб для вас впоратися з негативними емоціями. Коли ви починаєте говорити про те, чому ви нервуєте, ви просто не можете зупинитися, постійно акцентуючи увагу на тому, як же у вас все погано.

Рак

Зазвичай ви знаєте, як справлятися зі своїми емоціями, але почуття нервового напруження зводить вас з розуму. Коли ви нервуєте, ви починаєте чіплятися до інших людей, щоб вони вас підбадьорили і сказали, що все буде добре. Щоразу ви говорите собі, що впораєтеся, але, зрештою, ви вважаєте за краще чути лише слова розради від оточуючих.

Лев

Леви, ви занадто очевидно нервуєте, і це відразу помітно. Ви схильні гризти нігті, постійно торкатися волосся і смикати ногами. Хоча всі ці ознаки є стандартними для нервового стану, ви хочете, щоб люди помітили, що вам недобре. Як нервують Леви? Їм потрібна драма й увага інших.

Діва

У моменти, коли ви нервуєте, ви мало не впадаєте в тиху істерику. Усе, про що ви можете думати, це “я нервую, нервую, нервую, нервую”. Нескінченно. Ви дозволяєте своєму стану контролювати ваші думки і дії, що ускладнює вам завдання з пошуку виходу із ситуації.

Терези

Терези, коли ви нервуєте, ви не просто перебуваєте в шоці від того, що відбувається. Ви приголомшені тим, що відбувається (або тим, що вже сталося), і не розумієте, що можна зробити, щоб усе виправити. На жаль, ви просто пасивно сподіваєтеся, що врешті-решт ситуація вирішиться сама собою.

Скорпіон

Скорпіони, ви або майстерно справляєтеся із ситуацією, або повністю занурюєтеся у свої почуття. Коли ви нервуєте, ви повністю поглинені своїми емоціями, ви майже паралізовані ними, оскільки дозволяєте нервовому напруженню взяти над вами контроль.

Стрілець

Стрільці, ви зазвичай добре контролюєте свої емоції, але коли ви починаєте нервувати, ви розумієте, що вже не можете керувати своїми відчуттями. Ви накручуєте себе, накидаєтеся на інших людей, злитеся і тупаєте ногами – проте прояви вашого гніву часом просто недоречні.

Козоріг

Козороги, ви дотримуєтеся думки, що якщо у вас щось не виходить, це треба відкласти вбік і сподіватися, що все вирішиться якось само собою. Коли ви нервуєте, ви починаєте робити необдумані вчинки, не усвідомлюючи, що все, що ви робите, – це лише ігнорування реальної проблеми.

Водолій

Водолії, ви воліли б бути роботом, а не людиною з емоціями. Ваші реакції хаотичні й непередбачувані. Коли ви нервуєте, ви намагаєтеся раціоналізувати свої почуття, і вам подобається аналітичний підхід до вирішення проблем. Ви навіть переконуєте себе, що ви абсолютно спокійні, хоча всередині вас трясе.

Риби

Риби, ви ніколи не знаєте, як впоратися зі своїми емоціями. Коли ви нервуєте, ви стаєте абсолютно безпорадною людиною. Згодні ви чи ні, але ви дуже залежні від людей, які вас оточують. Ви думаєте, що ваші друзі та сім’я повинні завжди піклуватися про вас і вирішувати ваші проблеми.

Оригінал