Яка кава смакує різним знакам Зодіаку

Овен

Овен не любить багатолюдних місць. Він вважає за краще посидіти за чашкою кави в тиші, де не так багато людей. При цьому він віддає перевагу міцній каві, яка цілком відповідає твердому характеру, що зазвичай мають представники цього знаку Зодіаку.

Телець

Телець, з-поміж інших варіантів, вибере чашку еспресо. Він не дуже любить новизну, тому завжди віддасть перевагу класиці. Крім того, цей знак Зодіаку не відмовиться й від кавового подарунка у вигляді мелених зерен, запакованих у красиву баночку.

Близнюки

Близнюки проявляють двоїстість своєї натури навіть у кавових уподобаннях. Вони ніяк не можуть визначитися, що їм більше до смаку. Тому всілякий раз намагаються куштувати щось новеньке.

Рак

Раки люблять пити каву вдома. Причому вони люблять плеснути в напій ще й трохи коньяку. Тому вони дуже будуть раді подарунку у вигляді красивого кавового сервізу та неодмінно запросять того, хто зробив подарунок, до себе, щоб скуштувати напій із нових чашок.

Лев

Лев зазвичай любить бути в центрі уваги, і ритуал з кавою не становить винятку. Цей знак Зодіаку любить відвідувати велелюдні заклади. До смаків кави він дуже прискіпливий, а також може причепитися і до способу її приготування.

Діва

У Діви легко можна заручитися підтримкою, запропонувавши цьому знаку еспресо з вишневим лікером. Діва також може і сама пригостити такою кавою свого гостя. Представники цього знака Зодіаку завжди тримають вдома запас улюбленого напою.

Терези

Терези вічно кудись спізнюються. Тому тихі посиденьки у кав’ярнях не для них, у них просто бракує на це часу. Збадьорюючий напій вони, як правило, споживають на ходу. Тому вони не дуже розбірливі в сортах і поглинають усе, що потрапило під руку.

Скорпіон

Скорпіон не був би собою, якби не перепробував безліч різновидів цього популярного напою. Однак після численних експериментів він все-таки віддає перевагу ніжному смаку лате.

Стрілець

Стрілець завжди віддасть перевагу походу на каву, а не домашнім посиденькам. Для нього не так важливий сорт напою, як сам процес, похід на каву. Проте і в нього є свої уподобання. Він любить заїдати гіркуватий напій шоколадом.

Козоріг

Козорога можна назвати кавовим консерватором. Він може любити різні сорти кави, але при цьому раз і назавжди віддає перевагу улюбленому сорту. Експерименти не для нього. І, так, він дуже прискіпливий до дотримання ритуалу приготування.

Водолій

Водолій любить каву із різними спеціями. Однак це не означає, що він прийме все, що ви йому туди накидаєте. Він справжній кавовий гурман і розуміється у поєднанні ароматів і смаків. Тому догодити з приготуванням йому дуже важко.

Риби

Риби, на відміну від інших знаків Зодіаку, які воліють вживати гарячу каву, віддають перевагу цьому напою у холодному вигляді. Тому вони завжди замовляють фрапе, приготований за класичним рецептом.

Джерело