Як знайти душевний спокій знакам Зодіаку

Відповідно до астрології, задоволеність і душевний спокій можна знайти тільки в тому випадку, якщо ви добре обізнані про свій тип особистості.

«Що вгорі, те й унизу. Що всередині, те й зовні»

Гермес Трисмегіст, близько 3000 до н.е.

Протягом тисячоліть людина дивилася на зірки та керувалася їхніми знаками та таємницями. Астрологія взяла свій початок ще 2000 року до нашої ери і була ретельно вивчена древніми індіанцями, мая, греками, китайцями та арабами незалежно один від одного. Завдяки цьому, астрологія використовувалася як спосіб вивчення людської особистості та мотивації, наприклад, як у роботі психіатра Карла Юнга.

Завдяки спостереженню та аналізу було виявлено, що між рухом небесних тіл та життям на нашій Землі існує кореляція. З часом особи еволюціонували в 12 типів, які сьогодні відомі всім завдяки знакам Зодіаку.

У наші дні багато людей не дійшли єдиної думки щодо астрології. У той час, як деякі скептики вважають це лженаукою та хибним мисленням, інші регулярно спираються на неї, як на джерело вагомих аргументів. Особисто ми вважаємо, що цінність астрології має бути зведена до редукційних наукових досліджень – це складна тема. Але з іншого боку, ми розуміємо, що частка скептицизму цілком природна, тому що ми живемо у вік розвитку дивовижних технологій.

12 астрологічних характеристик типів особистості

Відповідно до астрології, задоволеність і душевний спокій можна знайти тільки в тому випадку, якщо ви добре обізнані про свій тип особистості. Нижче ви можете ознайомитися з 12 різними описами всіх знаків Зодіаку, які характеризують кожну людину. Ми також представимо вам короткі рекомендації щодо того, як набути душевного спокою та гармонії.

Овен

За вдачею ви пристрасна, динамічна і впевнена в собі людина, однак, ви схильні до прояву запальності та імпульсивності у прийнятті рішень.

Як отримати баланс: дотримуйтесь балансу між роботою та особистим життям. При необхідності складіть графік таким чином, щоб у вас залишався час для відпочинку. Також, постарайтеся підвищити свою ефективність у роботі, позбавившись сторонніх справ. Спрямуйте свою енергію в потрібне річище за допомогою фізичних вправ, таких як біг чи кікбоксинг.

Пам’ятайте, що вам потрібно знайти баланс між фізичними навантаженнями та заспокійливими процедурами, такими як приготування їжі, читання чи садівництво. Спробуйте різні варіанти перерахованого вище, не бійтеся змінювати манеру свого спілкування з людьми і контролюйте свій гнів.

Телець

Ви – надійна, сердечна і рішуча людина, але іноді ви можете страждати через відсутність гнучкості, регулярного прояву образ і присвійності.

Як отримати баланс: навчитеся брати до уваги думки інших, щоб погасити свою спрагу до впертості. Приземліть свої почуття і залишайтеся ближчими до природи. Усвідомте, як ваші дії можуть впливати інших людей.

Спробуйте практикувати медитацію, щоб позбавитися настирливих негативних думок. Відкрийте для себе світ ароматів та ароматерапевтичного лікування.

Близнюки

Ви – розумна, універсальна і активна людина, але з іншого боку, вас можуть долати напруженість і непослідовність у рішеннях. Крім цього, вам властивий прояв хитрощів.

Як отримати баланс: будьте обережні зі своєю непереборною тягою до трудоголізму. Хіба ви не заслуговуєте на день відпочинку? Спробуйте встановити собі збалансовану дієту і не пропускайте призначений час для їжі. Навчіться розслаблювати свої нерви. У цьому вам можуть допомогти трав’яні відвари та тепла ванна.

З метою відпочинку практикуйте різні методи візуалізації. Також не зайвим буде навчитися кільком технікам правильного дихання.

Рак

Ви – дбайлива, інтуїтивна та оберігаюча особистість, але ви схильні боротися з власними примхами, уразливістю та нездатністю відпустити.

Як отримати баланс: не забувайте дбати про себе та свої власні потреби. Зрозумійте, що це не ознака егоїзму – це дуже важливий аспект досягнення добробуту. Спробуйте зайнятися медитацією або йогою.

Навчіться не приймати раптових рішень і рухатися життям у природному темпі. Вивчіть свої грані, а також пізнайте методи підвищення впевненості у собі. Не зайвим буде практика прийняття поразок і те, що не все в цьому житті вам підвладне.

Лев

Ви смілива, творча і лояльна людина, але ви часто стикаєтеся з проблемами через свою владність, самозадоволення та нетерпимість.

Як набути балансу: розвивайте свої навички спілкування та прийняття інших думок, щоб не обмежувати оточуючих. Використовуйте афірмації, щоб дозволити вашій власній цінності відбуватися зсередини, а не зовні.

Виділіть для себе певний проміжок часу для кожного дня, щоб побути наодинці і приділити хвилину улюбленій справі. Уникайте гострої та жирної їжі, яка обтяжує вас та вносить дисбаланс у вашу енергію. Натомість пийте більше води.

Діва

Ви аналітична, практична і старанна людина, але ви також можете змінити свою поведінку і стати надмірно критичним і метушливим перфекціоністом.

Як отримати баланс: відмовтеся від рутини і дозвольте собі трохи спонтанності. Навчіться прощати себе та оточуючих. Постарайтеся не обмежувати себе лише своїми думками. Дозвольте тілу диктувати деякі умови: ходіть на танці, влаштовуйте для себе тривалі походи і т.д.

Спробуйте поспілкуватися із самими собою, постійно задаючи собі питання «а чи не надто я критичний(-на)?». Навчіться замінювати будь-який негатив смиренністю. І нарешті, поспіть трохи!

Терези

Ви спокійна, романтична та ідеалістична людина, але іноді ви можете виявляти зайву довірливість, а також ставати надмірно поблажливими та нерішучими.

Як отримати баланс: складіть собі перелік справ, який допоможе вам залишатися організованим і уникати стресів. При прийнятті важливих рішень перерахуйте всі «за» та «проти». Дозвольте собі висловити власні емоції за допомогою музики, живопису, йоги чи іншої зручної форми катарсису.

Навчіться йти, якщо ситуація знаходиться поза вашим контролем. Дозвольте собі проявляти поблажливість, але також не забувайте практикувати поміркованість.

Скорпіон

Ви пристрасна, інтуїтивна і захоплююча людина, але у вас також є схильність до ревнощів, прояви образи та одержимості.

Як отримати баланс: практикуйте техніку самозаспокоєння щоразу, коли ви відчуваєте наближення стресу. Наприклад, вам може допомогти правильна техніка дихання, візуалізації та концентрації уваги. Візьміть перерву, якщо ситуація стає занадто тяжкою. Практикуйте гідротерапію (спа або ванну) як спосіб заспокоїти своє тіло та розум.

Прощайте інших за їхні провини, щоб запобігти появі образи і практикуйте правильне мислення, щоб не загубитися в деталях.

Стрілець

Ви чесні, добродушні і вам властивий філософський настрій, але ви також схильні виявляти сліпий оптимізм, безвідповідальність і занепокоєння.

Як отримати баланс: практикуйте спорт як джерело енергії – знайдіть те, що вам подобається. Вчіться знаходити золоту середину між оптимізмом та реалізмом. Вивчіть своє життя: у яких сферах ви почуваєтеся як у пастці?

Намагайтеся свідомо аналізувати власні емоції, поділяючи їх на добрі та погані, щоб вони не могли керувати вами. Вчіться радіти дрібницям.

Козоріг

Ви дуже весела, практична та дисциплінована людина, але іноді ви можете проявляти скупість і песимізм, а також приймати фатальні рішення.

Як отримати баланс: відпустіть тих людей, які лише отруюють ваше життя. Оточіть себе яскравими і позитивними людьми натомість. Пам’ятайте про свої власні цінності та мрії, коли приймаєте рішення.

Також проаналізуйте, як ваша розмова із самим собою впливає на вас? Якщо негативно, попрацюйте над тим, щоб змінити ситуацію та почати мислити здорово. Дозвольте собі розслабитись за допомогою ефективних практик, таких як тай-чі та йога. Пам’ятайте, що щастя – це вибір, а не даність.

Водолій

Ви винахідливі, вільні духом і дружелюбні, але ви також можете бути непередбачуваним, емоційно відчуженим і схильним до суперечок.

Як отримати баланс: дозвольте собі трохи самотності. Регулярно плануйте заходи, які дозволять вам піти в себе та заспокоїти свій дух. Навчіться цінувати вразливість і те, що вона робить вас сильнішим.

Насолоджуйтесь індивідуалізмом, але уникайте остракізму. Практикуйте методики, які дозволять вам краще сприймати навколишній світ.

Риби

Ви чутлива, співчутлива і творча людина, але ви також схильні до скритності, безвільних і розпливчастих рішень.

Як набути балансу: навчіться розуміти самого себе і усвідомлювати, що саме вас турбує. Не треба занадто шкодувати себе, щоб не звикнути до ролі жертви-мученика. Дозвольте власному романтичному характеру виявитися у своєму найкращому вигляді, але не забувайте повертатися на Землю.

Навчіться балансувати між творчістю та реальністю, щоб не втрачати стабільності. Дозвольте собі розвинути здоровий рівень скептицизму. Це захистить вас від маніпуляцій з боку оточуючих.

Оригінал