Як знаки Зодіаку справляються з нерозділеним коханням

Немає нічого гіршого, ніж нерозділене кохання. Ці слова переповнені надією на зустрічні почуття, стражданнями від нероздільної симпатії та бажанням бути поруч з об’єктом хворого кохання.

А ще – відсутністю прагнення йти далі, заводити нові романи, продовжувати пошуки другої половинки. Нерозділене кохання – це те, що переживають усі представники зодіакального кола, але кожен справляється з ним по-своєму.

Овен

Овни страждають і мовчать. Але це не означає, що вони вічно замикаються в собі або побоюються громадського судження. Овнам взагалі не властивий страх. Просто вони до останнього вірять у те, що люди не зрозуміють, як це бути пораненим у саме серце. Вони вважають за краще не миритися, а боротися з непростою долею, і нероздільне кохання тут – не виняток.

Перш ніж назавжди піти, вони зроблять кілька спроб підкорити кам’яне серце. Найчастіше Овни йдуть на таран, їхні дії трохи прямолінійні, зате ефективні, і декому це навіть подобається. Щоправда, досягнувши мети, в Овнів одразу зникає будь-який інтерес до об’єкта жадання.

Телець

Тельці, як правило, закохуються в тих, хто перший закохується в них. Тож представникам цього знака рідко розбивають серце. Рідко, але влучно. Але якщо раптом почуття зародилися без попиту і виявилися нероздільними, Тельці роблять кілька спроб закохати в себе людину, а в разі невдачі опускають руки.

Від нерозділеного кохання Тельці страждають руйнівно. Без усякої цієї бутафорії зі сльозами і тихими стогонами – вони громлять усе навколо і сумно запитують: “За що?!”. Справжні страждання цього знака помічають тільки рідні та близькі, а ось пасія, яка колись відмовила у взаємності, стає Тельцю вірним другом, бо Тельці ставляться з глибокою повагою, як до власних, так і до почуттів оточуючих.

Близнюки

Близнюки, якщо чесно, закохуються щодня, тому нерозділена симпатія для них – це доволі знайоме почуття, яке вони з успіхом пережили ще в дитячому віці. Астрологи розводять руками, бо визначити, як себе поведе представник Близнюка в тій чи іншій ситуації, практично неможливо. Нерозділені почуття можуть перетворитися і на джерело позитивних емоцій, і на мотиватор до успіху, і на музу, і на захопливий квест. Взагалі, більшість Близнюків вважають, що взаємність – не важлива, головне – кохання, що зв’язує всіх на Землі.

Рак

Представники цього сузір’я – люди високодуховні, з величезним внутрішнім світом і такою ж величезною колекцією образ і докорів. Раки ще з дитинства знають, що якби з ними трапилося нерозділене кохання, їхній тендітний світ завалиться, і ніхто більше не збере його по частинах. Тому вони обережні і намагаються уникати закоханості. Але якщо нерозділене кохання все ж наздоганяє їх, то вони з високим шансом потонуть у безперспективних стосунках на віки вічні. Особливо просунуті Раки підтримуватимуть себе безглуздими виправданнями, хибними надіями і фантазіями, доти, доки не зустрінеться хтось ще.

Лев

Леви розуміють не відразу, що їм вдалося закохатися в того, хто не любить їх. Страждання на самоті представники цього знака вважають марною тратою нервів і життєвої енергії. Погано має бути всім. Тому, типові Леви втягнуть у свою історію кохання всіх оточуючих. Вони з піною біля рота спростовуватимуть усі докази, гарчатимуть і намагатимуться переконати присутніх (а заодно і себе), що все навпаки: це в них закохалися, а вони просто благородно тримають дистанцію. Що цікаво, але в цій маніпуляції Леви найчастіше досягають успіху. Навіть сам об’єкт нерозділеного кохання Лева стверджує, що, зрозуміло, він відчував почуття закоханості, але не хотів зізнаватися.

Діва

Народжені під сузір’ям Діви до нерозділених почуттів ставляться досить філософськи – як, утім, і до всього іншого в житті. Покохавши і виявивши, що взаємність їхня пасія не проявляє, типова Діва подивиться на ситуацію з різних кутів, постарається знайти плюси і обов’язково їх знайде. А може навпаки придивитися до об’єкта своєї пристрасті уважніше, критично оцінити невдалий роман, розчаровано закотити очі і видихнути з полегшенням – як добре, що все обійшлося.

Терези

Терези не з чуток знають про кохання без відповіді – вони багато читали про це. Як показує практика, представники цього знака практично ніколи не відчувають цього неприємного почуття. Річ у тім, що вони просто не зустрічають тих, з ким немає зустрічного інтересу.

Гра в одні ворота не для Терезів: якщо немає емоційного балансу на першому побаченні, то і в сімейному житті його не буде, тому даремно час не витрачають. Але бувають і винятки, щоправда, це поодинокий випадок, коли нерозділене кохання йде на користь людині.

Скорпіон

Якщо Скорпіони закохуються без взаємних почуттів, то співчувати потрібно об’єкту їхнього кохання. Навіть якщо людина не хоче, їй доведеться полюбити. Скорпіони вправні романтики і, повірте, вони знайдуть тисячу варіантів підібрати ключик до серця людини, яка їх зацікавила, а якщо буде потрібно, то і взяти цю фортецю штурмом.

Представники цього знака всюди розставляють сіті й капкани свого кохання. Спочатку вони “дружать сім’ями” або “перетинаються по роботі” – головне для них – втертися в довіру, а потім уже все інше. Нападають несподівано, і найчастіше збивають з ніг своєю сексуальністю і чарівністю. Утім, буває й так, що взаємністю їм не відповідають, але Скорпіони не засмучуються, адже вони насолодилися часом і вдало попрактикувалися у своїй майстерності.

Стрілець

Представники Стрільців не бояться нерозділених почуттів, бо цінують любов у будь-якому її прояві. Вони вважають, що будь-які емоції, навіть такі, що найбільше пригнічують, роблять життя яскравішим і насиченішим. Закоханість, нехай навіть і нерозділене кохання, дарує Стрільцям наснагу, допомагає провести роботу над собою, набути сили, привабливості та розуму.

Щоправда, не без страждань. Правильний Стрілець намагається підійти до страждань у комплексі, намагаючись вловити момент, коли відразу всі неприємності вистрілять в один час. Насправді, Стрільцю недостатньо страждати від відстороненості об’єкта почуттів, йому потрібно, щоб після відмови в коханні, його (Стрільця, зрозуміло) вигнали з роботи. Ось тоді робота над собою виправдана. Тепер Стрілець стане найкращим, аби той, хто відмовився від нього, зрозумів, кого він втратив.

Козоріг

Стосунки не заважають Козорогам жити насиченим життям. Народжені під цим сузір’ям найчастіше чудово розуміють, що кохання – це не все. Для щастя потрібні гроші, тому, за будь-яку ціну, намагаються домогтися спочатку успіху, а вже потім усього іншого. Адже якщо ви успішний Козоріг, у вас закохуються самі.

Водолій

Водолії, частіше за інші знаки Зодіаку, закохуються без взаємності, причому відчувають при цьому найвищі почуття. Саме тому їхнє кохання зазвичай межує з руйнівною ненавистю. Представники Водоліїв – люди, які знають собі ціну, тож жалюгідні людці, які відмовили їм, не варті їхнього болю й уваги.

Водолії обирають страждати, спостерігаючи, з невблаганно відстороненим поглядом, за тим, як їхня симпатія з кожним днем слабшає. За потреби Водолії можуть і помститися тому, хто відмовився від них, але вважають за краще цього не робити, бо благородні, бо піднесені.

Риби

Риби переносять нерозділені почуття любові несамовито, голосно, драматично і високодуховно, як і будь-яку іншу проблему. Вони можуть місяцями піддавати аналізу всі почуття, які відчувають, і згадувати в розмові про нього все, що спаде на думку, жалкувати про минуле, зануритися в мрії про те, як усе влаштовується само собою, живитися ілюзіями, зводити повітряні замки і, мало того, навіть жити в ілюзорному світі зі своєю другою половинкою.

До речі, всі ці бурхливі емоції зовсім не заважають їм жити повним життям і шукати справжнє кохання десь ще, тільки цього разу вже взаємне. З нерозділеним коханням найчастіше стикаються підлітки: емоції б’ють ключем, гормони пустують, зашкалює юнацький максималізм, почуття нові, незвідані й починає здаватися, що це назавжди. Але трапляється й так, що зрілі та вже самодостатні люди закохуються вперше і на все життя.

Оригінал